Nivea

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2020. december 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Támogaja a bőr energia anyagcsere folyamatait és segít csökkenteni a szabad gyökök negatív hatását.

• 7 napos ampulla kúra
  • Támogaja a bőr energia anyagcsere folyamatait
  • 3 antioxidáns: Q10 koenzim, C- és E-vitamin
  • Csökkenti a fáradt bőr tüneteit és a finom vonalakat*
  • Felkészíti a bőrt a további ápolásra
  • 3 antioxidáns: Q10 koenzim, C- és E-vitamin
  • Gyümölcsös illat természetes narancs kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bridddzs

2022. március 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket! 5 havonta be szoktam nevezni egy ilyen kúrára. Feltölti az arcbőrt, frissebbé teszi, egységesít. Hatásban megközelíti a babor ampullák minőségét! Nekem 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Fiszuli

2021. augusztus 10.

Most látom csak, hogy ennek a terméknek a felvételét még én magam kezdeményeztem. De tudom is, hogy azért, mert szemeztem ezzel a szérummal, viszont egyszerűen képtelen lettem volna kiadni rá ilyen elképesztő összeget. Meg mert eddig akárhány Q10-es, meg C vitaminos terméket vettem, vagy kaptam a márkától, azzal minddel ráfaragtam - kivétel a szemkörnyékápoló, ami igazi szerelem számomra. Múlt héten viszont megláttam a kifutó termékek között, óriási akcióban ezt az ampulla kúrát és kérdés nélkül be is vágtam a kosaramba belőle két adagot, darabját 1500 Ft-ért. A hülyének is megéri, nemhogy nekem. Most egyébként is nagyon jól viselkedik az arcom, nincsenek új ragyáim és a régiek is szépen múlnak - majd változik ez ...... - szóval úgy voltam vele, ha kárt csinál, azt úgyis 1-2 nap múlva látni fogom és górom is a kukába gondolkodás nélkül. Másnap reggel már el is kezdtem használni, a Nivea szemcsés-radírozós arclemosó és Babydream kacsás arclemosó után. Nagyon könnyű kinyitni az ampullát, a tartalma is egyszerűen a tenyérbe önthető, majd pedig a másik ujjal felvihető az arcra. Az állaga szinte vízszerű. Nekem bőven elég volt még a nyakamra is. Ami durva volt, hogy felvitel közben habzott... bizony ám, habzott az arcomon. Minden egyes reggelen, egy héten át. Soha, semmilyen szérum nem viselkedett még így a bőrömön, gondolkodtam is rajta, hogy lemossam-e, de végül hagytam magamon. Ezek után felkentem nagyon vékony rétegben a Bepanthen Plusz kenőcsöt, ami alig akart beszívódni, pedig neki se volt eddig baja semmilyen más szérummal sem az arcomon. Hófehér volt az arcom, hiába masszíroztam, 10 perc után belenézve a tükörbe már javult a helyzet, ezek után tudtam csak felkenni az Eucerin Sun Oil Control 50 hidratálót, amit már viszont ezek után simán bevett a bőröm. Két dolog biztos: van illata, de az összes illatosított Q10-es, meg illatosított C vitaminos termékük közül ennek a legelviselhetőbb, nem kaparom tőle a falat; a másik pedig, hogy nem csinált semmilyen kárt az egy hetes használat alatt. Ami bizonytalan: egységesebbnek látom a bőrképemet, és valóban üdébbnek bár ehhez biztos, hogy a Nivea szemcsés-radírozós lemosója és a Bepanthen Plus is hozzájárul, nomeg az egy hetes szabadságom. Amit tuti nem kaptam tőle: ránctalanítást, de csak azért, mert egy darab ráncom sincs, ragyát, nah azt nyertem bőven a genetikai lottón, 10 tininek tudnék belőle osztogatni, amikor "szezonja" van a képemnek, de ráncom az nincs, az arcom olyan sima, mint a billiárdasztal (februárban 30 éves leszek). Most pár nap szüneten vagyok a használatában, aztán hétfőtől elkezdek a másik kúrát. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mostmár bánom, hogy nem hoztam el több dobozzal is. Ma visszamentem a boltba, de nem volt már a kifutó termékes polcon. Nem egy csodaszer, de ennyi pénzért nekem ajándék kényeztetés volt - és még van belőle egy heti adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Kajmi

2021. április 13.

Nyereményjátékon nyertem az ampullákat a termékcsalád további tagjaival. Nem használtam el mind a 7 ampullát, talán csak 3-at. Nekem nem igazán jött be, ragacsos érzetet hagy maga után, nehezen szívta be a bőröm. Nekem nem tetszett az illata sem, olyan műnarancsos.
A maradékot továbbadtam, mert biztosan nem használtam volna el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

A maradékot továbbadtam, mert biztosan nem használtam volna el...

Cintia04

2021. január 24.

Nekem bevált ez a kis termék! Hozzá teszem nem is vártam tőle nagy ránctalanító hatást de megtette a hatását! A folyamatos korán kelés és a sok nem alvás sajnos megviseli a arcbőröm! Kissé karikás lett a szemem alatt , fénytelen, nyúzottnak tűnt! Végig vettem ezt a 7 napos kúrát és persze mellé még sok más kencével is igyekszem ápolni, segíteni a bőröm! Szép, ragyogó lett tőle a bőröm, sokkal üdébb és a szemem alatt a karikák is eltűntek! 30 éves vagyok és túl sok szembe tűnő ráncom még nincs! Így azt gondolom ez a termék inkább arra jó és azoknak akinek kell egy frissítő kúra amikor a megszokott, jól bevált kencék már önmagukban nem segítenek és kell egy lökés egy kis változás amit a bőr is érzékel, nyilván mélyre ülő ráncok ellen szerintem is kevés! Amire vettem viszont nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

m.léna

2021. január 8.

Illata megegyezik a Q10 termékcsalád illatával, a mennyisége pont elég nekem, ennél többet már nem tudnék egy alkalommal felhasználni. Kellemes a használata, de őszintén szólva semmi ránctalanító hatást nem vettem észre. Már pár hete használom a nappali krémet és a szérumgyöngyöket, most ezt is bevetettem, de sajnos nem látok változást a bőrömön. Szóval elhasználtam, de nem vagyok tőle elájjulva sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.