KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fáradság és a stressz kimeríti a bőrt és gyengíti természetes ellenállóképességét, ezáltal a bőr hajlamosabb a ráncosodásra, energiát veszít és fakó lesz. Antioxidánsokkal hatékonyan felvehetjük a harcot a bőr fáradtsága ellen. A tiszta C-vitamin és a Q10 koenzim kombinációja az éjszaka folyamán regenerálja a bőrt és energiával tölti fel. A kímélő összetétel hidratál és segít a bőrnek lélegezni.

• Csökkenti a stressz jeleit, frissíti a petyhüdt és szürke bőrt
  • Intenzíven hidratál és energiával tölti fel a bőrt
  • Az éjszaka során táplálja a bőrt és segít csökkenteni a ráncok kialakulását
  • Felébreszti, üdévé és simává varázsolja a bőrt
Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém - 2x1,5 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 200 Ft vagy AJÁNDÉK 2.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1200 Ft VAGY csere , Eladó: bogczi
Állapot: Kb 3x próbált, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Black Fairy

2018. május 9.

KM box szerzemény szintén, nekem annyira nem vált be...Nagyon kedvelem a nivea arckrémeket, de ez nem hozta, amit ígért. Persze, hidratált, remekül, de nem "simította" ki a bőrömet, nem tűnt frissebbnek reggelre az arcbőröm, meg semmi ilyesmi...
Mostanában extrém stresszes időszakom van, és megsínyli a bőröm is, szóval nem különösebben lep meg, hogy szegény csődöt mondott...

A kiszerelés nem praktikus, mivel - mint már előttem is írták - a kis csőrből folyik a krém, hiába tartom ledöntve...Így mire legközelebb kibontom általában gusztustalan, odaszáradt ragacsos krém lesz a csőr körül is...A szaga is fura...
De legalább nem okozott irritációt és pattanásokat...:D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

De legalább nem okozott irritációt és pattanásokat...:D

Kremcica

2018. május 4.

Update:
Éppen elfogyott mielőtt a megadott 6 hónap szavidő lejárt volna. Télen és a hidegebb időben nagyon szerette a bőröm, viszont ahogy melegedett az időjárás úgy lett sok a bőrömnek. Ezt leginkább akkor vettem észre mikor más krémet használtam egy-egy este és attól nem lett zsírosbödön az arcom reggelre.
Úgyhogy kombinált bőrre nem ajánlom tavasz-nyár időszakra, sok lesz. Sajnos én is tapasztaltam hogy folyik a csőréből a krém, a legelején és a legvégén már nem, de a hosszabb köztes szakaszban állandóan. A marketingben felsorolt sok pluszt nem igazán tapasztaltam, szimplán kellően hidratálta a bőrömet arra jó volt.

Először csak mintából próbáltam ki, utána a km boxból megkaptam teljesen kiszerelésben is. Nekem nagyon bejött, kellően hidratál. Tényleg van egy kis c vitaminos szaga, de éjszaki krém így nem sokáig zavar. :) Pattanást nem okozott és még mikor szárazabb a bőröm akkor is elég (nyáron zsírosba hajló bőröm van ami télen szárazzá válik). Nem életem krémje, de el fogom használni utána majd látom váltok vagy újraveszem e.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Update:

vikee06

2018. május 3.

Elhasználom de nem lett a kedvencem,látványos eredményt sem mutat.
Illetve ha egyszer megnyomom a tubust,végeláthatatlanul folyik belőle a krém :(

vikee06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Elhasználom de nem lett a kedvencem,látványos eredményt sem mutat.
Illetve ha egyszer megnyomom a tubust,végeláthatatlanul folyik belőle a krém :(

zsofiab

2018. március 25.

En is a KM box altal jutottam hozza a termekhez, nagyon orultem neki, hogy kaptam egy ejszakai kremet amiben van c-vitamin es Q10 is, gondoltam ez biztos jot fog tenni az arcomnak. Hat hetekig, talan honapokig is probalkoztam vele, hatha nem ez okozza a pattanasokat az arcomon ( ami egyebkent nem jellemzo a boromon) de sajnos be kellett latnom, hogy emiatt a krem miatt vannak. Az allaga az ami tetszett nekem leginkabb, egeszen gyorsan beszivodott, de az illata a kezemen mindig olyan furcsa szagot hagyott maga utan, a tubus nalam is folyt meg azutan is miutan kinyomtam belole. Szoval sajnos nekem nagyon nem valt be, odaadtam inkabb egy rokonomnak.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

hógolyó

2018. március 6.

KMboxos szerzemény. Kombinált, zsíros bőrre szerintem sok, még így télen is. Szerintem itt a shea vaj ami eléri a valamit is az ígéretekből. Tudom, hogy magas a mércém, de nem győztek meg.
A tubos nálam működik. Elhasználom, de nem veszem újra.
Problémát nem okoz, alig illatozik, sűrű kis krém. Ez így rendben van, de a fentiek...3.5 pont

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

A tubos nálam működik. Elhasználom, de nem veszem újra.

IzaNagy12

2018. február 21.

En imadom :) tenyleg,az illatat az allagat,szuperul hidratal,reggel sokkal jobb az arcom mint amugy.Tuti ujraveszem!Ranctalanito hatasat nem eszlelem de nem is azert vettem meg 😉 A csomagolasert adnek meg 1csillagot ha lehetne,az is nagyon tetszik!

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

szeliger

2018. február 18.

Több mintám is volt belőle, a nappali hasonló krémmel kaptam együtt párban. Ez az éjszakai verzió nagyságrendekkel jobbnak tűnik, mint a nappali. Alig illatos, a bőröm hamar beszívja és egész jól hidratált marad reggelig. Ránctalanító hatás? Ugyan már, egy jó alvás látványosabb eredményt hoz.
Ha meg nem is veszem, de a mintákat szép szorgosan elhasználom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Ha meg nem is veszem, de a mintákat szép szorgosan elhasználom.

dorci993

2018. február 12.

Hat nem lett a szivem csücske. A végletekig nyuztam magam és hónapokig 3-4 órákat aludtam, ez rendesen leritt az arcomrol is, arra kerestem gyorsan valami segítséget de ezt majdnem felesleges volt megvenni. Éjjelre olyan szinten zsírositja az arcom h ilyen erővel kb kenhetnem szalonnával krém helyett. Nappalra smink alá elmegy, akkor nem olyan vészes de ehhez képest meg jo drága volt:/

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

danyadi77

2018. február 2.

KM boxban volt, alapból nem veszek Nivea-t, nem szeretem. Erre viszont lehet, h beruházok, mert egyre gyakrabban nyúlok hozzá. Hidratáláshoz kevés, pláne éjszakára, mindig használok hozzá valami mást, de friss, üde arcképet varázsol reggelre. Finom, könnyű krém, szerintem az illata is kellemes. A tubussal sem gyűlt meg a bajom, bár lehetne jobb csomagolása is.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

dzsanki

2018. január 26.

A KM boxban volt, ezért használom, az inci egy nagyon alaphidratáló jelleg, ennyi pénzért csupazöld incivel rendelkező 50 ml-es krémet is tudok venni.
Viszont: nekem nincs bajom a tubussal, sőt tetszik, nagyon könnyű használni.
Az éjszakai jelzőt egyáltalán nem értem, nem tartom indokoltnak, én vagy nappalra használom, vagy este a sűrűbb hidratálóm előtt. Őszintén szólva sem jót, sem rosszat nem tudok róla mondani, a komplett rutinomban nem hiszem, hogy csinál valamit, önmagában meg nem tudok nyilatkozni róla.
Elhasználom, mert kellemes viselet, jól eloszlik a bőrön és hamar felszívódik, nem zsírosít T-zónában sem, nappalra a szérumok fölé pont elég hidratálónak, megvenni azonban egészen biztos, hogy nem fogom.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Viszont: nekem nincs bajom a tubussal, sőt tetszik, nagyon könnyű használni.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak