Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fáradság és a stressz kimeríti a bőrt és gyengíti természetes ellenállóképességét, ezáltal a bőr hajlamosabb a ráncosodásra, energiát veszít és fakó lesz. Antioxidánsokkal hatékonyan felvehetjük a harcot a bőr fáradtsága ellen. A tiszta C-vitamin és a Q10 koenzim kombinációja az éjszaka folyamán regenerálja a bőrt és energiával tölti fel. A kímélő összetétel hidratál és segít a bőrnek lélegezni.

• Csökkenti a stressz jeleit, frissíti a petyhüdt és szürke bőrt
  • Intenzíven hidratál és energiával tölti fel a bőrt
  • Az éjszaka során táplálja a bőrt és segít csökkenteni a ráncok kialakulását
  • Felébreszti, üdévé és simává varázsolja a bőrt
Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Danielllla

2019. október 25.

Azonnal kiegyenlíti a bőrfelszínt, szépen beszívódik, nem kényelmetlen. Már a 2. tubussal használom anyukámmal és mindketten imádjuk. A pattanás hegeim is gyorsabban gyógyulnak és nagyon szép lesz utána az arcom. Van, hogy nem csak éjszakára használjuk. Mindkétszer akciósan vettem, de szerintem az eredeti árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

summerrain

2019. augusztus 24.

Előny:
viszonylag olcsó
drogériában elérhető
ahhoz képest, hogy drogériás, eléggé elől van a C vitamin a felsorolásban
nekem tetszik, hogy egy zsíros krémbe tették az aszkorbinsavat, nekem így tolerálhatóbb

Hátrány:
aszkorbinsavra jellemző fémes szag
nincs benne E-vitamin, pedig a C-vitamin hatását erősítené
mivel nincs benne E-vitamin, ha ruhára kerül, akkor színez (szilárd szappannal bekenve mosás előtt kijön)
persze lehet bele felkenés előtt E-vitamint csepegtetni, de könyörgöm, Niveáéknak miért nem jutott eszébe tenni E-vitamint egy C-vitaminos termékre?
engem egy kicsit még ez is csípett néha, de nekem érzékeny bőröm van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Előny:

nincs benne E-vitamin, pedig a C-vitamin hatását erősítené
engem egy kicsit még ez is csípett néha, de nekem érzékeny bőröm van

rammy717

2019. július 22.

Kényelmes az adagolása a kialakítása miatt. Elég sűrű krém, de jól elkenhető, éjszakára tökéletes. A hatásával elégedett vagyok. Szépen kisimítja az arcom egy éjszaka alatt, és jól hidratál. Hetente max 2-3 alkalommal használom. Problémás bőröm van, és ennek ellenére (ez egy illatosított krém, ami ugyebár nem éppen jó választás) nem okozott pattanásokat. Szóval elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Bokvaao

2019. július 7.

Döbbenetes. Mivel még csak 24 vagyok ezért nem használom minden este, csak heti 1x-2x. Reggelre olyan arcom lesz, mint egy babának, kisimul az egész, és ezt mások is észrevették. Az adagolásért külön plusz pont jár. Biztos, hogy újravevős lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Mariann1807

2019. június 16.

Fantasztikus. Csak úgy "issza" a bőröm. Reggelre tényleg kisimult és hidratált az arcom. A kiszerelése is remek,mert nem kell belenyúlni. Finom az illata is , biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Györgyusz

2019. május 3.

Ez az első arckrémem! :) Rögtön elsőre így eltalálni... Nekem kényelmes az adagolása, jobb mint tégelybe nyúlkálni. Kis helyen elfér. Jól beszívódik, reggel érezhetően kevésbé száraz az arcom. Nem lesz olyan mintha hámlana a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

nyuszo

2019. április 29.

Minden túlzás nélkül állítom, hogy a legjobb krém, amivel valaha találkoztam!!!
Kenterbe veri a hatalmas márkákat is!
Táplál, ugyanakkor nem zsírosít, csodásan friss bőrképet biztosít már az első használat után.
Nem vagyok egy NIVEA-fan, véletlenül vettem ezt a krémet kiárusításban, nagyon akciósan kb. 1 hónapja.
Ma vettem belőle még egy dobozzal :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Minden túlzás nélkül állítom, hogy a legjobb krém, amivel valaha találkoztam!!!
Kenterbe veri a hatalmas márkákat is!
Ma vettem belőle még egy dobozzal :))

Kriszta180222

2019. április 2.

Nem voltam eddig kibékülve a Nivea termékekkel, de csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ez a krém egy CSODA! Mióta anya lettem leginkább a fakó és fáradt bőrrel vannak problémáim. Ez a krém lett a megmentőm, este felvitelkor már érzem, hogy tölti fel a bőröm, és reggel mikor felkelek, olyan ragyogó, élettel teli az arcom, hogy el sem akarom hinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

KlaudiaZs

2019. március 26.

Eddig nem nagyon használtam még Nivea termékeket arcra, de ez a krém az én bőrömnek egy csoda (a kedvenc AHA hámlasztóm óta nem zengtem úgy ódákat arcápolóról, mint erről). Pár hónapja használom már, és nekem ez mindent, tényleg mindent nyújt, és még többet, mint ami a leírásban szerepel. Nincs túl problémás bőröm, kicsit fakó, néha pattanás vagy komedó jön ki, apróbb ráncok itt-ott. Ez este már felkenés után segít ezeken, élénkebb lesz tőle az egész arcom, reggelre meg főleg, sokkal kipihentebbnek látszok, mint előtte. A pattanásokra nem ígér semmit, de valamiféle C vitamin van benne ugye, az nekem mindig jót tett a pattanásoknak, így nem lep meg, hogy ez a krém is a pirosságot lehúzza, a foltokat halványítja, hamarabb eltűnik egy-egy komedó vagy pattanás (de igazán a gyulladt kis vackokra tökéletes). A homlokomon lévő és a nevető ráncokon, amik tényleg nem vészesek amúgy, de még ezeken is segített egy kicsit. Negatívumot semmit nem tapasztaltam, maximum annyit, hogy a szagáért nem vagyok oda, talán önbarnítóra emlékeztet, de valamire nagyon. Biztos, hogy újraveszem. számomra hamar nélkülözhetetlen lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

RonjaR

2019. március 17.

Régebben nem kedveltem különösebben a Niveát, de az utóbbi időben több terméknek is adtam egy esélyt, és összességében kellemesen csalódtam.

Ebből az arckrémből most járok a harmadik tubusnál, és elégedett vagyok vele. A csomagolással nincs gondom, szerintem könnyű használni. A krém maga nem csodaszer, de jót tesz a bőrömnek: könnyen beszívódik, közben pedig mélyen hidratál. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak