Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fáradság és a stressz kimeríti a bőrt és gyengíti természetes ellenállóképességét, ezáltal a bőr hajlamosabb a ráncosodásra, energiát veszít és fakó lesz. Antioxidánsokkal hatékonyan felvehetjük a harcot a bőr fáradtsága ellen. A tiszta C-vitamin és a Q10 koenzim kombinációja az éjszaka folyamán regenerálja a bőrt és energiával tölti fel. A kímélő összetétel hidratál és segít a bőrnek lélegezni.

• Csökkenti a stressz jeleit, frissíti a petyhüdt és szürke bőrt
  • Intenzíven hidratál és energiával tölti fel a bőrt
  • Az éjszaka során táplálja a bőrt és segít csökkenteni a ráncok kialakulását
  • Felébreszti, üdévé és simává varázsolja a bőrt
Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

balankaa01

2020. május 23.

Sokáig szemeztem vele, aztán nagyon olcsón futottam rá, 1200 forint körül, nyilván rögtön jött velem haza.
Vacilláltam egyébként, hogy kezdjem-e el használni vagy ne, mert még fiatal vagyok, de aztán utánaolvastam picit, és a 20-as éveinkben már ajánlatos elkezdeni figyelni a ráncmegelőzésre.
Amit rögtön az elején megjegyeznék, hogy tényleg sok c-vitamint tartalmazhat, ha már ilyen fémes illata van, másrészt meg egyszer nem használtam egy hétig, és besárgult teljesen a csőrben levő termék, oxidálódott, szerencsére a többi az rendben volt.
Na, nekem tökéletesen megfelel ez a krém, se nem túl sűrű, se nem túl híg, megfelelően táplál (az orcáimon meg a homlokomon/államon normális a bőr, az orrom környéke zsíros), egyetlen ocsmányságot se okozott ez a pár hónap alatt, sőt! Nagyon szépen egységesítette a bőröm tónusát, azóta már elhagytam az alapozóhasználatot is a hétköznapokon, bár azt azért hozzáteszem, hogy eleve sosem voltam hajlamos pattanásosodásra, illetve reggel SPF előtt még használok c-vitaminos szérumot, meg heti egyszer hámlasztok.

Március óta használom, most május végén járunk, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy június végén fog elfogyni. Teljesen megérte, tuti újravevős nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

felicitas

2020. április 3.

Valamiért még mindig csábítanak a Nivea krémjei, nyilván az illat... Az ennek is mennyei. De maga a termék már nem. Száraz, vízhiányos bőrre karcsú és a C-vitamin jótékony hatásait sem vettem észre, pedig a fémes szag ott van. A Garnier ,,on the spot"-érzést vártam tőle. Nem lett hasonló hatása. Nem volt érezhető változás a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

rammy717

2020. február 16.

Kényelmes az adagolása a kialakítása miatt. Elég sűrű krém, de jól elkenhető, éjszakára tökéletes. A hatásával elégedett vagyok. Szemkörnyékre és a szám melletti mimikai ráncokra használom. Szépen kisimítja a bőröm, és jól hidratál. Hetente max 2-3 alkalommal használom. Problémás bőröm van, és ennek ellenére (ez egy illatosított krém, ami ugyebár nem éppen jó választás) nem okozott pattanásokat. Szóval elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

ziza27

2020. január 16.

Jó kis krém, finom illattal. Puha lesz tőle a bőröm, de azért nem használom minden nap, még nem érzem magam "elég idősnek" hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Tami11

2020. január 16.

Eddigi legszuperebb éjszakai krémem. Gyerek mellett a kialvatlanság nagyon meglátszik a bőrömön, de ez a krém nagyon sokat segít a helyzeten. Reggelre a homlokomon lévő ráncokat szinte teljesen kisimítja, szépen javít a mimikai ráncokon is, feltölti élettel az arcot. Engem egyáltalán nem zavar a kicsit fémes illata. Sokáig elég egy tubus, pedig nem sajnálom. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Fruzsiii

2020. január 14.

Most értem az első tubus végére,nagyon szerettem ezt a krémet,kellemes az illata kinyomva,bár tény hogy hamar átcsap fémes szagba,de engem nem zavar ,hamar ellilan.Nagyon jól hidratál,szépek az összetevői,és gazdaságosnak is találom,valószinűleg glamour napon újra megveszem,úgy meg aztán tényleg megéri.Én mindig teszek alá valami szérumot,hogy beturbózzam a hatást.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Danielllla

2019. október 25.

Azonnal kiegyenlíti a bőrfelszínt, szépen beszívódik, nem kényelmetlen. Már a 2. tubussal használom anyukámmal és mindketten imádjuk. A pattanás hegeim is gyorsabban gyógyulnak és nagyon szép lesz utána az arcom. Van, hogy nem csak éjszakára használjuk. Mindkétszer akciósan vettem, de szerintem az eredeti árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

summerrain

2019. augusztus 24.

Előny:
viszonylag olcsó
drogériában elérhető
ahhoz képest, hogy drogériás, eléggé elől van a C vitamin a felsorolásban
nekem tetszik, hogy egy zsíros krémbe tették az aszkorbinsavat, nekem így tolerálhatóbb

Hátrány:
aszkorbinsavra jellemző fémes szag
nincs benne E-vitamin, pedig a C-vitamin hatását erősítené
mivel nincs benne E-vitamin, ha ruhára kerül, akkor színez (szilárd szappannal bekenve mosás előtt kijön)
persze lehet bele felkenés előtt E-vitamint csepegtetni, de könyörgöm, Niveáéknak miért nem jutott eszébe tenni E-vitamint egy C-vitaminos termékre?
engem egy kicsit még ez is csípett néha, de nekem érzékeny bőröm van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Előny:

nincs benne E-vitamin, pedig a C-vitamin hatását erősítené
engem egy kicsit még ez is csípett néha, de nekem érzékeny bőröm van

Bokvaao

2019. július 7.

Döbbenetes. Mivel még csak 24 vagyok ezért nem használom minden este, csak heti 1x-2x. Reggelre olyan arcom lesz, mint egy babának, kisimul az egész, és ezt mások is észrevették. Az adagolásért külön plusz pont jár. Biztos, hogy újravevős lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Mariann1807

2019. június 16.

Fantasztikus. Csak úgy "issza" a bőröm. Reggelre tényleg kisimult és hidratált az arcom. A kiszerelése is remek,mert nem kell belenyúlni. Finom az illata is , biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak