Nivea

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivory, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Elősegítheti a ráncok kialakulása elleni küzdelmet és újjáéleszti a bőrt, hogy az frissességtől ragyogó legyen. Az új revitalizáló formula Goji gyümölcsöt tartalmaz.

• Újjáéleszti a bőrt és csökkenti a fáradtság jeleit.
  • Elősegítheti a ráncok kialakulása elleni védekezést.
  • A bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet és kreatint tartalmaz.
  • UVA védelemmel és 15-ös faktorszámú UV szűrővel támogatja a nap káros hatásai elleni védekezést.

A Q10 és a kreatin a bőrben természetesen megtalálható alkotóelemek, melyek szintje a kor előrehaladtával csökken. Ezáltal a bőr veszít energiaszintjéből, amelytől csökken a regenerálódási képessége. Így idővel az arcbőrön könnyebben jelenhetnek meg az öregedés első jelei. A NIVEA Q10PLUS termékcsaládja a bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet és kreatint tartalmazó formulája révén hatékonyan veheti fel a harcot a ráncok ellen - harmóniában a bőrrel.

KatieWhite

2018. március 18.

Kb. 1,5 éve használom a krémet.Szeretem, jó textúrájú, kellemes illatú krém, egész jól feltölti az arcbőrt. A citromsárga változata sokkal zsírosabb, nekem az már sok volt, pedig száraz a bőröm.
Szoktam próbálkozni, kísérletezni más termékekkel, de a végén újra ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Szoktam próbálkozni, kísérletezni más termékekkel, de a végén újra ezt veszem.

Belpho1

2017. február 11.

Sajnos csatlakozom az előttem szólóhoz.Évek óta a Nivea Aqua Effectet használtam, nagyon elégedett voltam-vagyok vele.Sajnos "nagyon" jó volt a marketingje ennek a krémnek, bedőltem neki:( Pedig sokszor megfogadtam a kozmetikumok tekintetében is a régi mondást, miszerint járt utat járatlanért el ne hagyj.
Borzasztóan csíp, húzódik a bőröm tőle, nagy piros égő hámló foltok lettek a szemem alatt az egész arcomon végül. 2 hétig erőltettem, bíztam benne, hogy "hozzá szokik" a bőröm. Szóval a ragyogó, energiától duzzadó arcbőr sehol, most hozhatom helyre a régi krémemmel..Szóval kuka. Borzasztóan csalódtam benne. Irány a DM aqua effect a kosárban!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Maeve

Korcsoport: >54
2017. január 29.

Életemben nem volt még ilyen allergiás reakcióm. Úgy tudtam, hogy semmiféle kozmetikummal nincs bajom, sőt, semmire nem vagyok allergiás, de ettől a krémtől felismerhetetlenre duzzadt az arcom. Végül gyógyszeres kezelés hatására jött rendbe pár nap múlva. Valószínűleg a goji-bogyó lehet az oka. Ez viszont azt jelenti, hogy tényleg van hatóanyag a krémben, ha a jó oldalát nézzük :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 29.

fenyszereto

2016. május 2.

Az a fő problémám, hogy az adott krém vagy "kevés" a szomjas bőrömnek, vagy pedig elnehezíti, fullaszt, komfortérzet nulla. Ez a krém úgy néz ki teljesíti a kívánt "középutat". Szereti, issza befelé a bőröm, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Illata is nagyon tetszik, egységesebb bőrképet ad. Most épp éjszakai krém keresés alatt vagyok, egyelőre nem túl sok sikerrel, nyugtatásképpen egy kicsit marad ő éjszakára is. Irritációt nem okoz (mostanában nagy szó). Remélem jól megleszünk egymással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

felicity94

2016. március 9.

Először is: az én krémemnek máshogy néz ki a doboza, a leírása, neve viszont stimmel, csak valószínű újabb a dizájn. Szerintem ugyanez van nekem is.
A legeslegelső pozitívum a sok közül: Mesés illata van! Legszívesebben egész nap szagolgatnám :D Száraz bőrömre tökéletes, egyáltalán nem zsírosít, egy könnyed, frissítő, enyhe gyümölcsös illatú energizáló krém ami hamar beszívódik, nem folytja le a bőröm. Szerencsére még én sem küzdök ráncokkal, így erről a hatásáról nagyon nem tudok beszámolni. Az biztos, hogy reggelente a szokásos arclemosós tisztítás után szinte szomjazik a bőröm a hidratálásra, és ahogy kb egy hónapos napi használat után látom, az arcom imádja ezt a krémet :) Biztosan elhasználom az egész tégellyel (jó sokáig elég lesz, csak vékony rétegben viszem fel). Szerintem újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Mayasos

2015. december 14.

Nekem bevált ez a krém! A bőröm gyorsan beszívja, nem pattogzik ki tőle és nem zsírosítja. Ez az első nappali krém, amivel elégedett vagyok, mert a kombinált érzékeny bőrömre nehéz megfelelő krémet találni. Megoldódott a gond, mert ezt nyugodtan használhatom: már a második tégely fogy belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

googles

2015. június 25.

Meglepnek a vélemények. Azt sejtem, lehet, hogy ez egy száraz bőrön jobban működő krém, és talán a többiek bőre zsírosabb, vagy egyszerűen túl fiatal volt ehhez a krémhez. Nekem nincs bőrproblémám és nem is vagyok ráncos még szerencsére, de szárazabb a bőröm inkább. Nagyon jót tesz neki ez a krém, tényleg kisimítja, élénkíti a bőröm, amint felkenem, lehet benne valami tonizáló összetevő. Én nagyon ajánlom, de inkább 30-35 felett és semmiképpen nem zsíros bőrre.
A diszkógömb komment aztán végképp furcsa neke, mivel semmi csillogást nem ad a krém, nincs benne semmi feltűnő fényvisszaverő izé (nem tudom, minek szokták hívni az ilyen finom csillámokat). Az is lehet, hogy változtattak az össztevőkön és régebben még volt ilyen csillogó benne.

Update: továbbra is szuper ez a krém, az én bőrömre kellemes, nem ragad, nem fojt, nem csillogok. Ellenben azonnal kisimul tőle az arcom, amit más krémnél nem tapasztaltam még. Tényleg élénkíti a bőröm, nem viccelek, hogy szebb lesz azonnal. A legéérdekesebb, volt, hogy egy ismerősöm azt mondta, milyen kisimult vagyok, miközben aznap épp pont nem volt jó napom, ideges is voltam, de ezt a krémet használtam előtte. Lehet véletlen, 1 eset 1 eset, de érdekes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

6vilag

2015. május 25.

Ez a nappali krémem jelenleg. Nem mondom, hogy túlzottan szeretem, de a fényvédő hatása miatt vettem meg. Leheletnyit teszek csak fel reggel, nem lesz zsíros, vagy fénylő a bőröm. Nem tudom, hogy újra veszem-e, de egynek mindenképpen elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

Naomi26

2015. május 16.

Nekem nem jött be, ugyanúgy, mint a többi Nivea krémtől, zsíros lesz a bőröm, és engem az illata is zavar.
Elég gazdag, ennek ellenére könnyen beszívódott. Mivel használata alatt naponta többször is kellett arcot tisztítanom, a ránctalanító hatásból már nem tapasztaltam semmit, mert abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Moonlight

2015. május 16.

Kis kiszerelést vettem belőle,próbaként.
Az illatát imádom és ha ezen múlna, ő lenne a kedvencem. De sajnos ez a krém is szenved a Nivea arckrémek gyermekbetegségében: izzad alatta a bőröm.
Még nem találtam ez alól kivételt,de úgy gondolom, nincs értelme tovább tesztelgetni a márka többi tagját.
Vízhiányos bőrre is néha zsírosnak érzem,pedig az én arcom falja a krémeket. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Kis kiszerelést vettem belőle,próbaként.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.