Nivea

Ár:   3181 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyű, gyorsan beszívódó Q10 plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló:

• a bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet és keratint tartalmaz.
  • csökkentheti a szem alatti sötét karikákat
  • elősegítheti a ráncok kialaukása elleni védekezést a szemkörnyéki területen

A puhábbnak, fiatalabbnak tűnő bőrért.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Kontaktlencse viselők számára is alkalmas, illatmentes.

Asztraia

2019. november 12.

Könnyű állagú krém, hamar beszívódik, szépen hidratálja a szem körüli bőrt.
Kevés, kisebb szarkalábaimon segít, hogy később is csak kevés, kisebb szarkalábak maradjanak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Könnyű állagú krém, hamar beszívódik, szépen hidratálja a szem körüli bőrt.

pacsezi123

2019. május 24.

Nagyon érzékeny a szemem körül a bőr, régóta keresek valami könnyű, üdítő krémet rá. Ez tökéletes! Remek az állaga, szépen beszívja a bőr, üdít, frissít. Leginkább hidratálásra használom, de remélem, a korai szemkörnyéki ráncok ellen is tesz majd. Plusz egyáltalán nem csíp, szem alá, szemhéjra is mehet belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Eszter555

2019. április 29.

Jó állagú, kellemes viselet. Szemkörnyékét ápolja, puhítja, nem irritál de különösebb ránctalanító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

MsCatastrophe

2019. március 29.

Én is inkább megelőzési célból használom. Nagyon tetszik, jó illata van, nem marad ragacsos. Szerintem szuper és ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Betty81

2019. január 26.

Régóta használom illetve most lecseréltem a Q10 Power változatra. Kicsit karikásak a szemeim, de nálam ez genetikai probléma, ha több napot egyhuzamban aludnék, szerintem akkor is megmaradnának. :) Talán valamennyit világosít a karikákon, de amikor megvettem nem vártam, hogy el fogja tüntetni azokat. Mivel szerencsére nem vagyok ráncosodássra hajlamos, megelőzésképpen vettem, azért, mert Nívea (előzőleg is valamelyik Níveát használtam). Nem csalódtam benne, folyamatosan használom, és biztos vagyok benne, hogy az öröklött tulajdonságaim mellett, ennek is van szerepe abban, hogy nincsenek ráncaim. Este, reggel használom, gyufafejnyi mennyiséget viszek fel, ami gyorsan beszívódik, jól és hosszan hidratál, jól bele lehet dolgozni a bőrbe, nem irritálja a szemem, még akkor sem, ha éppen véletlenül belekenem. Néha, ha nagyon ráérek, használok fölé korrektort, nem keveredik össze a két termék, nem csomósodik össze, vagy folyik le tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Alex0920

2018. november 20.

Teljesen elvoltam vele, leginkább megelőzés és hidratálás céljából használtam. Nem okozott irritációt, semleges volt az illata, könnyen beszívódott, arra amire kellett teljesen jó volt. Nem csodaszer, így nem veszem újra, inkább kipróbálok valami mást, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

TRittaa

2018. november 16.

A sötét karikákat halványítja ugyan, de egy tubus elhasználása után sem hoz látványos eredményt, viszont jól hidratál és amint beszívódott lehet rá sminkelni. Irritációt nálam nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

lakzso

2018. április 29.

Inkább megelőzésnek jó szerintem, de jól hidratál, halványítja a karikákat, és nem irritálja a szemem, mint sok más szemkörnyékápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

agiagi

2018. április 20.

Elkenegetem, ha már megvan, de semmi extra. Nem veszem újra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Elkenegetem, ha már megvan, de semmi extra. Nem veszem újra..

AkInImOd

2018. február 18.

Elkezdtem használni szem alá és köré, majd 2 két után abbahagytam.. hát még a kollégák is megjegyezték, hogy fáradtabbnak tűnök, mint eddig. Számomra is látható, hogy enyhíti a szemem alatti lila karikákat, valamint enyhített egy-két mimika ráncocskát. Nem csípi a bőröm, egy gombostűnyi pötty elég egy-egy szemkörnyékre, és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak