Nivea

Ár:   3181 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyű, gyorsan beszívódó Q10 plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló:

• a bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet és keratint tartalmaz.
  • csökkentheti a szem alatti sötét karikákat
  • elősegítheti a ráncok kialaukása elleni védekezést a szemkörnyéki területen

A puhábbnak, fiatalabbnak tűnő bőrért.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Kontaktlencse viselők számára is alkalmas, illatmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

FanniSzabooo

2021. július 9.

Spórold meg a pénzed, és vegyél olcsóbban jobbat😁 teljesen átlagos krém.
Ráadásul nekem allergiás reakciót váltott ki belőlem 😅 ez tényleg egyéni dolog, de nem vesztel semmit, ha ezt kihagyod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Spórold meg a pénzed, és vegyél olcsóbban jobbat😁 teljesen átlagos krém.

Leander

2021. június 27.

Egy nagyon átlagos szemkörnyékápoló a klasszikus kencék kedvelőinek. Sűrű fehér állag, közepesen hidratál, közepesen frissít. Nem rossz, de semmi extra. Talán egy picit túlárazott - ezt már számos 1000 Ft körüli szemkörnyékápoló is nyújtani tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

Rumbi

2021. április 13.

Kellemes, nem túl testes krém, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos nyomot. Könnyű, tápláló, illatmentes. Ránctalanító hatást sajnos nem tapasztaltam, ezért 2 tégely után ebből többet nem fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Lona22

2020. október 6.

Nagyon könnyen beszívódik, praktikus kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Nagyon könnyen beszívódik, praktikus kiszerelés.

LauraLabancz

2020. július 19.

Nagyon kellemes állagú, hamar beszívódó szemkörnyékápoló. Csodát nem művel, de megelőzésnek szerintem nagyon jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

lenochka

2020. május 10.

Könnyű állagú krém, hamar beszívódik, szépen hidratál.
Jó és hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Könnyű állagú krém, hamar beszívódik, szépen hidratál.
Jó és hatásos.

Csilla2626

2020. április 27.

Szemkörnyék ápolóként tökéletes, nem okoz irritációt, hamar beszívódik és nem okoz zsíros érzetet, de ránctalanító hatása nem volt számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Ada26

2020. április 26.

Gyorsan felszívódik. Egy nagyon könnyű, tápláló kis krém. Viszont semmilyen ránctalanító hatást nem vettem észre. Minimálisat sem. Talán annyi, hogy a karikák ellen használ valamit. Én kicsit többet vártam a krémtől. Nem újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Réka91

2020. március 10.

Nagyon pozitív az összetevőlistája, már többször újravettem. Könnyen beszívódik, megfelelően hidratálja a szemkörnyéket, ha vastagabban kenem sincs zsíros érzet. Jól lehet rá sminkelni. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel preventív okból használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Fruzsonna

2019. november 28.

Szépek az összetevői hamar beszívódik feltölt és frissít de én mégis kevésnek érzem érzékeny a szemkörnyékem és szeretnék egy testesebb krémet is akinek érzékeny a szeme és hidratálást szeretne valamint kis frissességet nagyon ajánlom én viszont csak azért szeretnék testesebbet mert sok korrektort kell kennem a karikáimra amin nem sok minden segített és egyszóval probaképpen vettem de attól még nagyszerű kis szemkörnyékápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak