Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surrealia, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Akár 48 órán át tartó enyhülést nyújt a száraz, húzódó bőrnek.
A bőrgyógyászok segítségévével kifejlesztett formula: Dexpanthenollal segít erősíteni a bőr védőrétegét és a kiszáradás elleni védekezést, így még a nagyon száraz bőr számára is hosszan tartó enyhülést és hidratálást nyújt.

Lorina

2020. szeptember 13.

Nagyon jól hidratál,igaz én nyáron használtam és ilyenkor nem annyira száraz a bőröm.
Az illata nem túl tolakodó,egy kicsit a gyógyszertári testápolokra hasonlít.
Könnyen beszívódik.Teszek egy próbát a kritikus téli hónapokban is vele,ha akkor is hatásos,akkor bekerül a top 10-be.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Az illata nem túl tolakodó,egy kicsit a gyógyszertári testápolokra hasonlít.

Kitts

2019. május 24.

Nincs túl nagy tapasztalatom testápolókkal, valahogy elvből utasítottam el őket 30 éves koromig..úgy általánosságban nem szeretem ezt az érzetet. Aztán rákényszerültem, mert minden fürdés után kezdett nagyon fárasztó lenni az egészállóéjjelviszketés. Valahonnan előkotortam itthon őt és szinte rögtön el is múlt a viszketés. Egy esti kenés után 3-4 napig nyugiban volt a bőröm. Szóval jó barát, de persze ragad, csúszik, nem a leggyorsabban szívódik be (az ekcémás részeknek meg kifejezetten nem tesz jót), de valóban megfelelően és hosszantartóan hidratál. Összességében teszi, amit tennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

vadaszokutambolkotrodj

2018. július 5.

Egy rosszul sikerült Baleás testápoló vásárlás (sötétkék,brrrr,borzasztó,ne vegyetek) után kaptam le a polcról,hogy hátha segít a száraz,viszkető bőrömön. Csak úgy szippantotta be az egészet. Nagyon jó kis termék,most nyáron a hűvösebb estéken biztos bevetem. Télre is vennék,de van egy jól bevált Baleás testápolóm (az 5%os ureás,nah az valami csoda,ehhez hasonló,de nekem még mindig az visz mindent)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

ellla18

2018. május 18.

Sajnos nekem nem vált be! Nehezen szívódott be,és nem is hidratált szinte semmit a száraz bőrömön. Akciósan vettem,de számomra még így sem érte meg,ugyanis annyira nem volt jó hogy a nagy részét el sem használtam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Jelizz

2018. április 8.

akciosan vettem es azt hittem jo lessz... de nem! Nincs semmilyen illata, kicssit tomorebb kkrem, nemis az a baj hanem, irriitalt viszkedtem tole, es nem hidratalt🙁 kuka👎

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Szandyye

2018. április 5.

Nem találtam meg az oldalon pontosan, de ehhez hasonló szintén repair & care 72 órás verzióját használom, ami a száraz bőrre lett kifejezetten kifejlesztve. Ahogy írták, úgy is hat: kiválóan hidratál, az illata kellemes és hosszan tartó, plusz én szeretem hogyha megnyomom, nem egyből egy tonna krém jön ki a dobozából. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Gyöngy05

2018. március 21.

Nagyon száraz, viszkető, feszülő bőröm van, különösen így a téli -tavaszi időszakban, ezért esett rá a választásom. Pontosabban amit én vettem, nem teljesen ez a fent megjelenített testápoló, hanem annak talán egy új formulája lehet, mivel 72 órás, nagyon száraz bőrre való és a doboza is kicsit eltérő. Nagyon elégedett vagyok vele, amint bekenem magam, rögtön enyhülést hoz, elmúlik a feszülő, égő érzés és a viszketés, hűsít, komfortérzetet ad a bőrömnek. Kicsit lassabban szívódik be, de nem zavaróan, nem hagy zsíros, kellemetlen érzetet maga után. Hidratáló hatása valóban mély és tartós, így általában csak kétnaponta használom. Illata nem tolakodó, amolyan púderes, Niveás, én szeretem. Örülök, hogy megvettem, elégedett vagyok vele. Nyáron kevésbé száraz a bőröm, így akkor biztosan sok lenne, ezért később majd egy kicsit gyengébb fajtát veszek, de most nagyon ideális számomra, hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

Titvog

2018. március 19.

Nagyon jól hidratál, kenem is ezerrel vele a kezeimet és a lábaimat ilyen hidegekben. Relative lassan szívódik be, de cserébe nagyon hosszú ideig hidratál, és még a kézmosás sem hozza le egykönnyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

vicaa28

2018. március 5.

Nagyon jól hidratàlja a szàraz bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nagyon jól hidratàlja a szàraz bőrt.

CoolLittleFox

2017. december 25.

Nos, ez az egyetlen testápoló, ami valamit is én az én atomszáraz, ekcémás lábacskáimra, főleg így télen.
Az illata semleges krém illat (ha létezik ilyen), tudjátok az a jól megszokott Nivea:D
Örülök h néha lehet hinni annak, amit a termék a csomagolásán "ígér"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Örülök h néha lehet hinni annak, amit a termék a csomagolásán "ígér"

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.