Nivea

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Samponok

Megtalálja a haj károsodásait, és belülről állítja helyre a hajat, erősítve azt. Segít megvédeni a hajat a káros hatásoktól. A NIVEA Repair & Targeted Care Sampon mindennapi használatra alkalmas. Száraz, károsodott hajra.

Nutri-Essence formulával, amely Euceritből és makadámiaolajból áll, valamint KeraDETECT formulával, amely a célzott helyreállításért felelős.

laurahorvath95

2019. február 10.

Átlag Nivea sampon, nagyon kellemes illattal. Érdekesség, hogy miután elhasználtam egy zsírosodásra hajlamos hajra való párját, örömmel nyugtáztam, hogy ezzel tovább marad tiszta a hajam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Mikor megjelent már akkor megvettem. El se olvastam kinek szól, csak megvettem, nem is tudom ki reklámozta és azért. :D Jó mi? :D Ekkora egy barmot..
Büszke voltam magamra egészen odáig míg haza nem jutottam vele, és elolvastam kinek is szól : "SZÁRAZ, KÁROSODOTT HAJRA".. anyám borogass... Oké károsodott a hajam, de nem SZÁRAZ, hanem ZSÍROS, na ez felkerülhet a "sikeres vásárolási listámra"...mérgembe azt hittem vissza viszem, vagy oda adom anyukámnak... aztán agyalgattam, mondom adok neki egy esélyt, már egy jó ideje állt csak, és lehet hogy már az erejét is elvesztette, körülbelül ez járt a fejembe.
Erre hatalmas nagy meglepetést okozott már az első használatkor, és így a továbbiaknál is.
Nem zsírosítja gyorsabban a hajam, irtózatosan puha, fényes és finom illatú a fejem :D meglepődtem, és csak ennyit mondtam magamba, na okoska többet ilyet nem csinálunk, hogy olvasás nélkül megveszünk valamit, mert lehet nem lesz ilyen nagy szerencsénk mint most! :D
Hiába csak a haj károsodásáról ír, de tisztítja is a fejbőrt a leírt tulajdonságai mellett! :D
Nekem újra vevős! :D

Update: Második tubus használata közben kialakult bennem az, hogy az elején mennyire jó volt, és most már mennyire nem az. Száraz hajra való, és még így tartalmaz SLS-t. Száraz hajat hova kell tovább szárítani? Jött a kérdés, de aztán hát nekem úgy is zsíros hajam van, jó lesz, de nem lett jó.
Nagyon gyorsan újra zsírosodott a hajam tőle, viszont puha, könnyed és selymes volt tőle, ami így együtt egy katasztrófához vezetett hajmosás utáni második napon. Szált a hajam mindenfele, miközben a fejtetőmön meg eluralkodott a káosz,a zsíros réteg úgy festett, mintha ráöntöttem volna egy flakonnyi olajat.
Már nem újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Nekem újra vevős! :D

Már nem újra vevős!

mse02

2018. április 11.

Tetszik az illata és én szeretem a jól habzó samponokat. Használat után nagyon kellemes puha a hajam.
Szívesen újra veszem bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Szívesen újra veszem bármikor.

neelcus

2018. február 20.

Megvettem a boltban, nem is gondolkodtam rajta. Azonban sajnos nekem pattanásokat okozott az arcomon a használat után. Megnéztem az összetevőlistát és mi van benne? Szilikon... nem tudom, hogy emiatt-e vagy sem, de nekem egyébként sem jött be a tisztító hatása sem. Jó, egy tök átlag sampon. Semmi extra csak pattikat okozott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Vicus

2017. november 18.

Nagyon szeretem, szuper sampon. Kis mennyiség is jól felhabzik és érzem, hogy jól tisztít. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

olasz78

2017. május 11.

Csak egy sampon. Semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Csak egy sampon. Semmi különös.

kiskacsa01

2017. április 21.

Magával a hajtisztító/ápoló részével nem volt gondom, de minden hajmosás után iszonyatosan pattanásos lett tőle az arcom, a hátam és még a fejbőröm is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

egeresi47

2017. április 8.

Nagyon nem tetszik, elnehezíti a hajamat, és zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Nagyon nem tetszik, elnehezíti a hajamat, és zsírosít.

eperturmix

2017. március 27.

Nem vártam tőle nagy csodát,igazából nem is kaptam,de kárt se tett.Az illata jó,de nem valami jellegzetes,jo az állaga,jól habzik,és megfelelően megtisztítja a hajam.Nem zsírosít.Végeredményben,puha és könnyen fésülhető,de nem az a lágy,selyem a hajam,inkább úgy ad neki egy tartást,egyben tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

riella1994

2017. március 12.

Szőkére van festve a hajam egy ideje, ezért szükségem volt fokozott ápolásra. A balzsamja nagyon jól teszi a dolgát, így gondoltam megveszem a hozzá illő sampont. Az illata nagyon kellemes, de ennyiben ki is merül a tudása. Az állaga valóban krémes, gyöngyház fényű. Az én hajamat nemhogy ápolná, de kiszárítja, a balzsamja sem tud mit kezdeni a szárazsággal, pedig más samponnal jól működött. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.