Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Panthenol és körömvirágolaj kombinációjával nyugtatja az extra száraz bőrt és aktiválja a bőr saját hidratáló mechanizmusát.

Ella

2015. december 23.

Termékmintám volt. Az illata nekem nem tetszett, félig gyógyszertári krém, félig kőolaj szaga volt. Nem tetszett a bőröm tapintása sem, mikor használtam, nehezen szívódott be, ragacsos lettem tőle. Kb. olyan érzés volt, mint az Isana vitaminos E-testápoló teje. Minimálisan hidratál és nem tart sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Bolvarin

2014. április 29.

Nivea Fittness Tour-on kaptam belőle tubusos termékmintát, valamiért azt hittem kézkrém, mindig a táskámban tartom, bár már nagyon kevés van benne. Nagyon jó kis termék, sokáig hidratál, védőréteget képez a bőrön, ez picit zavaró amíg teljesen be nem szívódik, mert zsíros érzetet kelt. Időbe telik, mire beszívódik, de nem vészes, 3-4 perc. Az illata pedig fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

csibe

2013. december 26.

A termékmintája van meg, kis tubusos, kézkrémként használom. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes illatú..kell ennél több?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Babooca

2013. március 31.

Már 2x kaptam ajándékba és akkoriban nagyon szerettem, azóta leváltottam szebb összetevőjűre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

chanel

2012. augusztus 7.

Száraz bőrre biztosan nagyon jó...Én télen vásároltam meg amikoris ugyebár a kezek gyorsabban száradnak.Nagyon jó az illata az állagais csak annyi volt vele a gond,hogy borzasztó lassan szívódik fel...Viszont miután felszívódott, a kezeim puhák,hidratáltak voltak nagyon sokáig!!!Extra száraz kezeken biztos hamar beszívódik.Ha úgy vesszük végülis megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Moonee

2012. május 15.

Én nagyon szeretem, már többször újravásároltam. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm, és az illata fantasztikus! Szoktam mással is próbálkozni, de valahogy mindig visszatérek hozzá. Nekem nagyon száraz a bőröm, tehát én nem mondanám zsírosnak, de akinek normál a bőre, el tudom képzelni, hogy ez egy picit sok lehet, de száraz bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Cremorne

2012. április 5.

Vastag, nehéz helyes-helyes egy SOS krémnél, de NEM szívódik be! Max lefekvés előtt jó, de én inkább eltettem a fiók mélyére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.