Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bo_kalandoz, Módosítva: 2013. január 31.

Kategória:   Kézkrémek

Magas koncentrátumú, dexpanthenolt és Hydra IQ-t tartalmaz, amelyet kifejezetten a száraz, durva és kirepedezett bőrre fejlesztettek ki.

LilyS

2019. május 19.

Akkor használom, mikor nagyon száraz a kezem (főleg sok mosogatás után és télen). Nagyon jól hidratál és eltűnteti a kellemetlen érdesség érzést a bőrön, újra puhává varázsolja. Ez valóban jobb a nagyon kiszáradt kézre, mint az Yves Rocher kézkrémek, de azoktól nem is várok annyit.

Testes krém, hasonló az állaga a Neutrogena krémjéhez, és szerintem hatásában is hasonló. Az illata kellemes, nem lehet rá panaszkodni. Árban talán a Neutrogena jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

ksnkzd

2018. június 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet, azonnal segít a száraz, repedezett, ekcémás kezemen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

ViragS

2017. augusztus 16.

Nehéz krém, de elnézem neki, hogy nehezen szívódik fel, mert cserébe úgy helyre rakja a télen berepedt kezemet, mint semmi más! Eddig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dalmuska

2017. augusztus 2.

Nagyon nehéz, zsíros állaga van, ezért mindig csak estére használtam régebben. Jól hidratált. Az illata kicsit nekem túl sok, túl parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

trisztan

2017. április 5.

Nagggyon jó..... kevés kell belőle, hozza ami ígér és nagyon finom az illata. Picit talán hosszabban szívódik be, de ezt megbocsájtom ez esetben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

thisisbeka

2017. január 24.

Leárazva vettem meg, de nem bántam meg. Azonnal érezhető a hatása miután felkeltem. De mivel naponta van, hogy kétszer is bekenem vele a kezem hamr kifogy. Emiatt egy csillag levonás, de teljesen megéri az eredeti árát is. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Viki995

2017. január 18.

Nem a legolcsóbb kézkrémek táborát erősíti, de szerintem nagyon megéri az árát. Kicsit lassan szívódik be, lévén hogy egy elég sűrű, tartalmas krém, de eszméletlen, amit a nagyon száraz kezekkel tesz. Este bekenem a már-már kisebesedett kezemet és reggelre finom és puha tapintású lesz :D Eddig elég sok kézkrémet kipróbáltam már, de egyik sem volt az igazi. Azt hiszem megtaláltam a nagy Őt kézkrémek terén :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Kise

2016. december 28.

A nagy karácsonyi készülődésben, s mert mániákus kézmosó vagyok, kezem iszonyú száraz lett. Nem használok drága krémeket, de téli Nivea- mániám keretében beruháztam erre, és nem bántam meg. Helyrehozta a száraz bőröm, kiszerelése miatt táskabarát, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 28.

nagyer78

2016. december 8.

Eddig ez az egyetlen kézkrém, ami a sok fertőtlenítéstől és mosószerektől, na meg a hidegtől kiszáradt, irritált, sokszor pontokban már hámhiányos, vérző kezeimet egyetlen éjszaka alatt helyrehozza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

radoczjanka

2016. október 27.

Rengeteget segít a száraz kezemen. Már ilyenkor ősszel annyira száraz a kezem, hogy sokszor vérzik is, de ettől nem. Szinte azonnal puha lesz a kezem, viszont egy hátulütője van: nagyon sokáig tart, amíg beszívódik, ráadásul nem elég vizes az állaga, így nehezen kenhető. De egyébként abszolút jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.