Nivea

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriellaaa, Módosítva: 2016. június 24.

Kategória:   Fényvédők

A továbbfejlesztett fényvédelmet ötvözi a Nivea termékekre jellemző gondoskodással a bőr megóvásának és puhaságának érdekében.

Audry1

2019. szeptember 16.

Nekem azért a vízállósághoz lenne 1-2 szavam. Hiába hagyom beszívódni, mikor a vízbe megyek látom azt az olajos csíkot magam után. Ami pozitív viszont, hogy elég folyós, ezáltal könnyű elkenni, akár vékonyabb rétegben is. Szépen beszívódik a bőrömbe és nem hagy fehérséget magamon. Valamiért mégsem érzem azt, hogy tényleg annyira védene, amennyire kéne, viszont eddig még nem égtem le vele.
Megelőlegezem az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Megelőlegezem az 5 csillagot :)

pinkyy

2019. február 1.

Fehér bőrű vagyok én is és egy Szardíniai nyaralás alkalmával sikerül szereznem egy szép barna foltot is a homlokom közepére, ami minden nyáron előjön. Ebből tanulva mindig igyekszem 50+faktorossal kenni magam. Ez a napozó spray egy jó választásnak bizonyult, könnyű adagolni, kenni, nem ragad és sok van benne. Azért miután kijövök a vízből igyekszem újrakenni magam, biztos, ami biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

6vilag

2018. július 31.

Egy hetes nyaralás alatt kísért el, ketten kentük nyakra főre. Szerencsére végig jó volt az idő, így egy cseppet sem kellett haza vinni belőle. Én is nagyon fehér bőrű vagyok, kentem bőven (el is fogyott). Kizárólag az utolsó nap azért még mellette is szereztem egy kis bőrpírt, de már olyan kevés volt a flakonban, a végét is kicsavartuk, lehet nem jutott már elég a bőrömre. Ennek ellenére azt mondom, hogy megbízhatóan teljesített, nem is ragadt.
Mivel vízállónak minősítették, fürdés előtt 20 perccel bekentem magam, és bíztam abban, hogy nem ázik le minden cseppje. Nem égetem meg, és végül is szép szinem lett, nem lettem se nem pekingi kacsa, és hófehérke sem.
De az biztos, hogy vízállóság ide, vagy oda, kenni kell ezt is gyakrabban a siker érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

LenaStonK

2018. június 25.

Nagyon fehér bőrű vagyok, ezért kicsit félek is a naptól :D de mióta azt a terméket használom bátrabban kimerészkedem, és nagyon szeretem, hogy fújós, sztem sokkal könyebb így eloszlatni és biztosan nem nyom ki többet az ember belőle, mint amennyire szükség van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.