Nivea

Ár:   2080 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: szabangi, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   2080 Ft
Kategória:   Fényvédők

• védi az arcbőrt az UVA és UVB sugárzás okozta károsodástól
  • gyorsan felszívódik
  • intenzíven hidratál
  • védi az arcbőrt a korai öregedéstől
  • elfedi a bőrhibákat

Zsuzsuzsza

2020. május 22.

Pàr napja rendeltem meg ,itt az oldalon csekkoltam az összetevőket,megnyugodtam ,hogy az alkohol denat. nem szerepel nagyon elöl,ehhez képest amikor megérkezett a krém ,a dobozon màr a 2.helyen szerepel a denat.alkohol...Felkentem ,nagyon kellemes krém , iszonyatosan mattít ,gondolom a rengeteg alkohol miatt ,és eléggé szàrította a bőrömet,ami 40 fokban biztos előny lesz,de most nem örüök ennek annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Dorci94

2020. május 6.

Most, hogy bejött a napsütéses jó idő elkezdtem használni. Tavaly az Uriage arcra valóját vettem, most ezt. Pár hét használat alapján írom azt, hogy SZUPER! Finom illat, bababőr. Én nem szoktam külön alá hidratálót kenni, nekem elég ez. Mattító hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

FeketePiroska

2020. április 27.

Egyelőre tetszik, tényleg mattít, kellemes az illata ,tapintásra olyan a bőröm, mintha púderezve lenne, nem irritálta sem a bőröm, sem a szemem. Fényvédelemmel kapcsolatosan egyelőre nem tudok nyilatkozni, de biztosan fogok róla updatelni.

Up. sajnos bántja a szemem :( Koszosabb munka mellett pedig pár pattanás is jött az arcomra.
Fényvédő hatása eddig rendben, nem pirultam meg.

Up2. több rétegben felkenve nem valami jó ... ahogy kenem a következő réteget kukacosodik és lepotyog :DD
Ha aláhidratálok nem mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Fényvédő hatása eddig rendben, nem pirultam meg.

Ha aláhidratálok nem mattít.

Réka91

2020. április 17.

Tavaly találtam rá, de sajnos csak online, drogériákban nem láttam. Nem okozott irritációt, jó a fényvédő hatása és mattít is. Na, persze nem egész napra, de akkor sem tocsog az ember a zsírban, mint általában a fényvédőktől. Vállalhatóan kifényesedik a bőr. Nekem ugyanazt a hatást hozza, mint az Eucerin hasonló terméke, csak kb. fele annyiba kerül. Már újrarendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Danyine

2020. március 5.

Nagyon jó! Ez egy igazi csodaszer. Eddig mindíg leégtem bármivel is kentem magam, de most megúsztam. Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Bozizu

2019. július 16.

Zsíros bőrre valóban áldás, mert könnyed, kellemes állagú, de azért nem gél, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után semmilyen ragacsos réteget. Kellemes Niveás illata van, fehér színe, így nem értem hogyan fedné el a bőrhibákat, de nekem ez nem is szempont, viszont akinek igen, az figyeljen rá, hogy ez nem színezett. A rutinom utolsó előtti lépése reggelente, felkenés után szoktam várni pár percet, utána jöhet a púder vagy bb krém, vagy igazából bármi, eddig mindennel kompatibilis volt. Nem zsírosodik át hamarabb a bőröm tőle, a dolgát pedig teszi, az biztos, mert látom, hogy egyáltalán nem jöttek elő a pigment foltjaim. Enyhén érzékeny a bőröm, mégsem okozott sehol problémát, még a szemem körül is simán tudom használni. Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak