Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A hűsítő és nyugtató aloe verát tartalmazó testápoló intenzíven hidratálja a bőrt. Avokádóolaj-tartalmának köszönhetően segít fenntartani a bőr rugalmasságát, valamint megőrzi a tartós és gyönyörű barnaságot.

fioretta

2020. június 21.

Ahogy többen is írták, kicsit férfias az illata, amolyan arcszesz jellegű, ami kicsit zavaró, mivel inkább egy tipikus Niveás vagy naptej illatot vártam volna. Hatását tekintve inkább egy átlagos hidratáló testápolóhoz hasonlít, nem tud sokkal többet mint egy közönséges jobb minőségű krém, talán kicsit hűsít a felkenés pillanatában, de ez a hatása hamar eltűnik. A lehámlást nem gátolta meg, csak későbbre tolta ki. Nagy kiszerelésű, sokáig kitart. Összességében nem rossz, vörös leégett bőrrel nem tesz csodát, de egy rövid napozás után hatásos lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

bettuszkaaa

2017. december 30.

Nyáron sikerült Olaszországban csúnyán pirosra leégnem, ott szereztem be ezt a testápolót végső kétségbeesésemben, az eladó lány ezt ajánlotta és az aloe vera tartalma miatt szimpatikus volt. Az illata nekem nem jön be, olcsó régi nagyapós arcszeszre emlékeztet, viszont a hatása kárpótol szerencsére. A piros foltok eltűntek, hűsitő érzet maradt vissza és szépen lebarnult az égett terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Nagyon szerettem ezt a testápolót,viszont mióta kijött az újabb változata azóta lecseréltem. Az illata is más, és a hatása sem olyan mint az elődjének.
Ha valahol találok a régebbi fajtából, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Ha valahol találok a régebbi fajtából, biztosan újra veszem.

Knubbel

2017. június 1.

Fura rossz velemenyeket olvasni errol a termekrol. Nekem nagyon bevalt. Az illatarol nekem rogton nyar jut eszembe, konkretan naptej illata van. Ez szamomra pozitiv. En alapbol nagyon feher boru vagyok es szenvedek mindig a barnasagert. Es az a barnasag is amit nagy nehezen elerek csak szamomra barnasag, masnak az alap szin 😄 Elotte en MINDIG piros vagyok es utana barnulok be valamennyire. Ez az after sun egy csodaszer szamomra. Nekem egy este alatt eltunteti a pirossagot es atvalt a borom barnara. Viszonylag hamar beszivodik es nem okoz irritaciot. Az arcomra is ugyanugy kenem mint a testemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Bettu

2017. március 24.

Nekem a 400 ml-es kiszerelés van meg, de az életben nem fog elfogyni. :D Most szoli után használom. Teszi a dolgát, mint testápoló, tetszik a bőrömön, csak ne lenne férfias illata. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

blessed

2016. augusztus 6.

Lehet még el is használnám, ha nem lenne tömény férfi arcszesz illata. Boltban még nem érződött, csak felkenéskor :(
Egyébként a hidratalasa tényleg jó, egész nap tart, de még mindig nem több 3 csillagos terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

dincs933

2015. október 24.

Férfi arcszesz szaga van de nagyon és úgy látom nem csak én véltem ezt felfedezni. Hidratáló hatása sem jó egyáltalán. Ajándékba kaptam egy másik Nivea termékhez, de örülök is neki, hogy nem adtam ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

DNM

2014. november 17.

Olyan szaga van mint egy férfi arcszesznek. Nekem csípte a bőröm is. Nagy csalódás volt (ja és semmi érdemi hatása nem volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

dindori

2014. július 4.

Nagyon jó,de nem tökéletes. Jó, hogy könnyed állagú és gyorsan beszívódik,de az érzékeny bőrömön a leégést csak 3 nap alatt hozza rendbe, pedig nem extrém szintű. Egy sokkal olcsóbb társa tavaly már másnapra helyretette a fájó vállamat. Kellemes használni, de a hatása nem teszi csodaszerré, ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

bikkmakk

2014. június 18.

Mióta néhány éve először rátaláltam, mindig van itthon belőle. Nagyon szeretem, jó az illata, hűsít, hidratál, könnyen beszívódik, finom selymes lesz utána bőröm. Az összetevők nem tetszenek, de hát működik, egy erősebb leégés esetén is nagy segítség a bőrömnek. A pirosság nem csak simán elmúlik, hanem bebarnul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.