Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, ápoló szérummal és mandulaolajjal. Gyorsan beszívódik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

darabandora1983

2021. szeptember 26.

A Nivea termèkcsaládnak talán az egyetlen egy tagja, ami valóban csodást művel 😁 hiàba van benne parfüm, tökèletesen ápol, könnyen eldolgozható, èn személy szerint imàdom, pedig kb semmi ilyet nem bír a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

piroslili

2020. november 2.

Nekem nem volt túl "habos" sosem, így nem szerettem használni. De mivel az illatot szeretem, elő fogom venni és újra kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Kajla

2020. szeptember 11.

Leárazva sikerült beszereznem, nagyon örülök neki, mert szuper testápoló. Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy sokáig ragacsos érzetet sem, ami nekem megint csak plusz pont. Kellemes illata van, többen írták, hogy kifújva hab, aztán krémmé válik, de nagyon praktikusan használható, még így is.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

haszi79

2020. szeptember 10.

Mikor kifújom,akkor hab, ha elkezdem kenni, akkor krém állagúvá válik. Gyorsan beszívódik, jó illata van, ruhán nem hagy nyomot. Még nem használtam el egy teljes flakont, de eddigi tapasztalatom alapján jól táplálja a bőrt, jó minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

AngelHeart80s

2020. augusztus 11.

Nekem a világos kék flakonos Nivea bőrkisimító testápoló hab van meg, azt nem találtam kremmanián, elvileg új. Utálom magam kenegetni, ez a csomagolás ad egy kis kedvet hozzá. Pont annyit lehet kinyomni amennyi kell, hamar beszívódik, illata nincs, de az nem is hiányzik. Nekem tetszik! (Bár a vanília & mandulaolaj pumpás flakonos testápoló még mindig a favoritom.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

flora08

2020. augusztus 10.

Elégedett vagyok ezzel a testápolóval, nagyon jól hidratál. Az illatát imádom, klasszikus Nivea-illat. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzést használat után: ha úgy látom, hogy száraz a bőröm, indulás előtt is simán bekenem. Többször vettem már, nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

pinksunset

2020. július 23.

Nagyon nagyon szeretem, jól hidratál és imádom ezt a fajta Nivea illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

Nagyon nagyon szeretem, jól hidratál és imádom ezt a fajta Nivea illatot.

Rean519

2020. április 4.

Hidratáló hatásával nincs gond, viszont nekem egy idő után "elgyengült" a habés inkább folyós volt. Az illata tipikus Nivea illat. Ajándékba kaptam, nem mondom hogy nem szeretttem, de azt se hogy el voltam tőle ájulva. Egész jó termék, de ennyiért nem venném meg magamtól így a tapasztalatok után se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

anitaanett

2020. január 2.

Remekül hidratál, extra gyorsan szívódik be és nem hagy nyomot a ruhákon se, ha rögtön utána nadrágot és polót veszek rá. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Ziiman

2019. október 14.

Szerettem nagyon ezt a habot. Finom nivea illata van, hidratál és tetszik az állaga. Leheg, hogy még újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2