Nivea

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Engedd ragyogni a bőrödet! Az antioxidánsokkal, bio zöldteával és hialuronsavval gazdagított nappali arckrém ragyogóvá varázsolja a bőröd. 48 órás hidratálást biztosít. Próbáld ki a 20-as fényvédőfaktort tartalmazó kíméletes ápolást, amelynek köszönhetően bőröd mindig tökéletes védelem alatt áll."

• Erősíti a bőr saját védelmi funkcióját.
  • Intenzíven hidratál akár 48 órán át.
  • Véd a környezeti hatásoktól, a szennyeződésektől és a napsugárzástól.
  • Könnyed összetételének köszönhetően egyszerűen felvihető, és kellemesen friss illatú.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

julcsi13

2019. október 2.

Az éjszakai verzió ugyanebből nekem nagyon bejött, ezért megvettem a nappalit is. Hatalmasat csalódtam, rettentő zsíros lesz tőle a bőröm, eltömődnek a pórusaim, és még viszketek is tőle. Több esélyt is adtam neki, melegebb és hidegebb időben is,De nem vált be. Megy a kukába. Ennyi pénzért mondjuk nem várok csodát, de az éjszakai verzió tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Kuro

2019. szeptember 19.

egyetértek az előttem hozzászólókkal, nekem is bezsírosította a bőröm, mellette semmit sem hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Aancsaa

2019. szeptember 10.

Mivel nyertem egy NIVEA ajándékcsomagot, lehetőségem volt több skin detox terméket is kipróbálni. Sajnos ezeket az illatanyagokat, színezőanyagokat nem bírja a bőröm, apró pöttyöket okoz pár nap használat után a homlokomon, így továbbadtam. Az összetevőlistája egyébként sem túl szép, kezdve a szárító hatású alkoholtól a sok adalékanyagig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dorakrem

2019. augusztus 12.

Szép, szép, csak semmire sem jó. A lábszáram hidratálására használtam. Felesleges pénzkidobás. Ragad és semmi hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

matula

2019. augusztus 7.

Nagyon meglepődtem amit mások írtak, nálam teljesen jól mukodik. végre nem kell kulon fenyvedo az arcomra, teljesen jol bevált. Valoban van egy kis ragacsos erzete, de par perc utan elmúlik. Alapozóval, BB krémmel is mukodott, tobbszor újravásároltam (és csak halkan jegyzem meg a clinique moistre surge-t váltotta nálam).

update: hááát idén valahogy sehogy nem teljesit ez a krém :( -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

update: hááát idén valahogy sehogy nem teljesit ez a krém :( -1 csillag

Kitty9526

2019. július 17.

Olvasgattam az értékeléseket és engem is meglepett, hogy ennyi ennyire rossz vélemény van róla. Én smink alá használom reggelente és jól működik. Lassabban szívódik be valóban de van benne fényvédő szóval ez szerintem szuper. A 48 órás intenzív hidratálást én nem tapasztalom. Valamennyire hidratál, de alig-alig és biztos nem 48 órán keresztül tartóan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

kisstundi99

2019. július 11.

Nagyon nehezen szivódik be és rossz érzetet kölcsönöz a bőrnek. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Nagyon nehezen szivódik be és rossz érzetet kölcsönöz a bőrnek. Nem szeretem.

BijouScott

2019. július 9.

A tesóját imádom, ez borzadály! Mintha zsírt kennék magamra, csak jobb az illata. Éjszakára sem tudtam elhasználni, a fél tégely még mindig ott lapul valahol a dobozban, ahová bevágtam... A fénytől valóban véd, mert olyan fénylő képpel, amit csinál, ugyan nem megyek utcára! Nyertem, nem volt pénzkidobás, de sajnos semmire nem tudom használni. Próbáltam, nem megy. Nem passzolunk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Ayanna

2019. július 8.

Olyan... semmilyen. Nem árt, de nem is használ. Azért vettem meg, mert abban reménykedtem, hogy kicsit helyreteszi a száraz képemet, de nem csinált semmit. Az illatát pedig egyenesen utálom... szokásos krém illat, én pedig a leírás alapján valami frissítő illatra számítottam, így kicsit becsapva érzem magam. Nem használtam el, nem is fogom, nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

writa

2019. július 7.

Az arcomat jól hidratálja, fel is szívódik, de az illatával nem vagyok kibékülve, de nem rossz krém.

update: néha nagyon csípi a szememet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

update: néha nagyon csípi a szememet

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.