Nivea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Filmképző és hidratáló összetevőkkel: kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. Segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőr csillogásának mérséklése és megelőzése érdekében.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Chrissy

2021. augusztus 11.

Fogalmam sincs rola mikor es hogyan kerult be a keszletembe ez a termek, a hetvegen a fiokomban talaltam. Ha mar igy alalult kinyitottam. Folyos gel jott ki a tasakbol, melyet az utasitas szerint vekonyan kell felvinni,viszont mivel folyt ki a tasakbol en felkentem az egeszet es igy nem lett vekony a reteg. Nem volt konnyu az egyenletes eloszkatas. A tasak tartalma az arcomra es a nyakamra is eleg volt.
Illatfelhoben usztam, a retro Ocean habfurdo illata ugrott be rola.
Gyorsan szaradt a maszk es szepen lejott nekem egyben. Sok mindent nem csinalt, de nem is artott. Az osszetevoket elnezve igazabol kb. semmi ertelme ennek a cuccnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Illatfelhoben usztam, a retro Ocean habfurdo illata ugrott be rola.

Melitta713

2021. július 3.

Ez volt életemben az első olyan maszk, amit így egyben le lehetett húzni. A felrakásával egyet értek az előttem szólóval, hogy lehetne praktikusabb, mert tényleg mindenholis folyt, pedig esküszöm nagyon igyekeztem megfelelő méretű lyukat vágni, a legsarkosabbnak kinéző részén a tasaknak..:D Indokolatlannak tartom ezt a neonzöld színt.. A hidratáló hatásából semmit nem tapasztaltam, ahogyan a "faggyú eltávolítóból" sem. Fél áron vettem Rossmannos kuponnal, de őszintén, senkinek sem ajánlanám. Pár percig vicces volt, mert tudtam poénkodni a rokonokkal, hogy a következő Shrek film casting-jára készülök :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

szanii

2020. november 1.

Ezek az osszetevok, sírni tudnek. Az elsőt elhasználtam, de a másodikat már nem fogom. Tudatos borapolas csajok! Limonene, citronellol, parfum, alcohol denat.. ezek nem kellenek a bőrnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

zonga

2020. július 21.

Szerintem 4-5 alkalomra bőven elég a két tasak. Az illata diszkrét, a termék engem nem csípett, nem irritált. Kicsit híg, géles állaga van. ez nem lenne gond, de a tasak hozzá nem praktikus, folyik mindenfelé a cucc. (Egy krémesebb maszknál ez kevésbé probléma, de ott sem szerencsés a kiszerelés). Lehetne tégely, tubus, kis flakon. De ha már tasak, akkor lehetne valami kiöntő "csőrt" csinálni rá(int a folyékony szappanoknál, utántöltős kozmetikumoknál), mert így orrán-száján folyik. Ezt leszámítva könnyű volt felkenni, viszont nekem nem jött le egyben, csak darabokban (a 15 perc megvolt, de talán várhattam volna még.) Valamennyire tisztított, de nem egy "hűha érzés". vannak ennél jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol