Nivea

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Zöld tea kivonatot és hialuronsavat tartalmazó arcmaszk méregteleníti és regenerálja bőröd, miközben Te az igazak álmát alszod. A hűsítő és könnyen beszívódó krém arcon, nyakon és dekoltázson is alkalmazható.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
realshady

2020. február 9.

Nekem már az első használat után csoda volt ez a krém. Először drágának találtam, de végül rászántam magam és megvettem. Tényleg nem bántam meg. Nagyon szépen beszívódik és jó az illata is. Reggelre elképesztően szép lesz tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

szeronik

2020. február 3.

Nem nyűgözött le, elhasználom, de nem veszem újra. Maszknak nem nevezném, ez egy sima, kicsit sűrű krém, nekem picit túl zsíros. Az éjszakai krém változatát imádom, a nappali urban skin egy katasztrófa, ez az éjszakai maszk meg olyan semmilyen...

UDDATE: egy tégely használata után, egészen megbarátkoztam vele - azért újravenni nem fogom, marad a 3 csillag - de nem is olyan zsíros, egész jól beszívódik, most hogy hozzászokott a bőrőm. Ettől függetlenül ez nem egy extra maszk, csak egy szimpla krém, csodát senki ne várjon. Kellemes, friss az illata, nem aza tipikus nivea illat.Továbbra is kedvenc ebből a Detox termékcsaládból a géles éjszakai krém, az nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Szoszmoszcic

2020. január 5.

Legnagyobb kedvenc az éjszakai krémek között. Sokadik használat után is megvan reggelente a hűha érzés. Kis mennyiség elég, gyorsan beszívódik reggel pedig pihe - puha, hidratált arcal ébredek.
Számomra külön pozitívum a géles formula az első olyan éjszakai arckrémem ami nem hagy ragadós érzetet maga után, és nem zsírosítja túl a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. december 23.

Én sem használtam soha éjszakai maszkot. Nekem is inkább ez egy teltebb krémnek felel meg, így a kombinált bőrömön csak heti 2szer használom. A detox hatást annyira nem vettem észre, ugyanakkor reggelre nagyon puha, egészséges kinézetű és ragyogású arcbőr fogad( lehet ez a detox hatás😅) A csomagolása nagyon tetszik. Nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 23.

Dorci94

2019. december 22.

Sosem használtam még éjszakai maszkot.
Igazából ezt is egy arckrémnek nevezném, mint maszknak.
Nem mondom, hogy minden este használom, mert van az úgy , hogy kimarad. Heti 3-4 alkalommal felkenem, reggelre pedig babapopsi a bőröm. Téli időszakban szerintem szuper. Hamar beszívódik, kellemes tiszta illata van. Engem meggyőzött, mint éjszakai krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Sosem használtam még éjszakai maszkot.
Igazából ezt is egy arckrémnek nevezném, mint maszknak.

lenochka

2019. december 14.

A személyes tapasztalataimat 3 hónapos használat után írom le nektek. Este az alapos tisztítás után viszek fel egy keveset az arcbőrömre, ami nagyon hamar beszívódik és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után. Másnap érezhetően feszesebb, simább a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

pingu

2019. november 20.

Nem vagyok nagy Nivea fan, de annyi jót hallottam erről a krémről, hogy gondoltam megér egy próbát. Féltem tőle, mert eddig a Nivea termékkel nem volt kompatibilis az én extra száraz és érzékeny bőröm, de ez a kence nagyon jó!! Bátran ajánlom Nektek, mert nagyon pozitívan csalódtam benne. Könnyű felkenni, lágy krém és az illata is jó. Érzékeny és száraz bőrre is szuper, semmi irritációt, sőt még pirosságot sem okozott! Reggelre szép lett a foltokban száraz bőröm tőle. Nálam 5! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Naspoja

2019. november 15.

Ez egy jó kis éjszakai krém, ami könnyen beszívódik és tényleg egységesebb a bőröm másnap.. Egy kicsit, de hát sok kicsi sokra megy! Fogok máskor is venni. Nagyon finom aloe illatú, almazöld színű egy maszk ez, de esti arckrémnek használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

szivecske

2019. november 6.

Se a nappali, se az éjszakai krém nem igazán jött be, de ez valami zseniális, szépen beszívódik érzem, hogy táplál de nem nehezít el. Az illata is jó, reggelre tényleg puha a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

reikaa

2019. november 3.

Csatlakozom az előttem szóló pozitív véleményekhez. Este az alapos tisztítás után viszek fel egy keveset az arcbőrömre, ami nagyon hamar beszívódik és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után. Másnap érezhetően feszesebb, tömörebb a pofim és úgy látom, mintha a mitesszerek/ pattanások kialakulását is csökkentette volna. Kellemes az illata, kevés is elég belőle... nem is fokozom tovább, inkább lemegyek és fel is kenem magamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak