Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. február 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A normál vagy száraz arcbőr puhaágának és rugalmasságának megőrzéséhez a bőr nedvesség- egyensúlyát fenntartó, speciális arctisztításra van szükség. A Nivea Visage Ápoló Arctisztító Tej mandula- és körömvirág- olaj tartalma révén gyengéden megtisztítja a száraz és érzékeny arcbőrt anélkül, hogy kiszárítaná.

Skylah

2016. április 23.

Szemsmink lemosására használom a tus alatt. Tökéletesen eltávolítja a sminket, időnként az arcomra is használom, érzékeny bőröm elviseli, nincs különösebb problémám vele, hatékonyan és gyengéden tisztít. Glamour napok alatt feltankoltam vele, féláron igazán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

LettiD

2016. március 26.

Én is ajándékba kaptam és sok ideig ott ült a polcomon. Aztán 3 hónappal ezelőtt elkezdtem használni és nagyon szeretem. Nagyon száraz a bőröm és ez nagyon jó rá, az illata is nagyon kellemes.
Most ki szeretném próbálni a garnier rózsás arctejet (mivel a rózsás tonikot és lemosót is használom), ha van olyan jó, mint ez, akkor maradok annál, ha nem, akkor váltok vissza erre! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

magdus.kis

2015. március 31.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem és szuper illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

cioccolata

2013. augusztus 27.

Nekem se vált be. Azt hittem, az én kombinált bőrömre is jó lesz, de elkalkuláltam magam. Inkább száraz bőrre ajánlott, és nekem nem nagyon oldotta le a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

czakovaleria

2013. augusztus 27.

Nekem nem vált be. Nem tisztít és miután vízzel leöblítem fura filmréteget hagy maga után. Tényleg nem szárít, sőt. Az illata nagyon finom és nem irritál. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Én nagyon szeretem. Egy sminklemosó vattával párosítva egy mozdulattal le lehet vele szedni a sminket, és olyan mintha csak hidratálókrémet kennék az arcomra. Az illata finom. Nem csíp ha a szembe megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Pöti

2013. május 15.

Erős közepes arctej. A sminket csak nyomokban hozza le. Nem szárít, de nem is tisztít igazán..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

yera

2012. augusztus 11.

Fél éve használom, szépen tisztít (nálam ritkán sminket), de még így sem találtam meg az igazán tökéletes arctisztítót. Lehet hogy reggel is kéne használni, de annyira én is kényes vagyok az összetevőkre, úgyhogy még keresem a megfelelőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Miranda

2012. június 30.

Nekem nagyon puha tole az arcom. Se irritáció, se pattanás hála az égnek. Osszetevoket pedig inkább nem nézem meg. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

grim.golgota

2012. június 6.

Nekem borzasztóan zsírosítja a bőröm és tele lesz pattikkal 1-2 napon belül. Amúgy is zsíros, de e mellett érzékeny is sajna...Többet nem veszem az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.