Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: landi, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

FanniGirl

2017. október 20.

Nagy csalódás volt, még néhány évvel ezelött próbáltam ki. Kombinált böröm lévén, a száraz orcákat irritálta, a T-vonalban túl zsiros volt. Délutánra darabosan vált le a börömröl, kb másfél hét használat után pedig meg kellett válnom töle, mert allergiát is okozott száraz, viszketö foltok jelentek meg az arcomon. èrzékeny börüeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

aranypáva

2015. április 14.

Nekem az egyik kedvencem, száraz, érzékeny orca-részre szoktam kenni és egész évben betölti a rendeltetését. Csodát nem tesz, de nem is várom ezt egy krémtől. Akinek nagyon száraz a bőre ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

GNóri

2015. január 8.

Szeretem a nivea termékeket, ezért választottam nivea arckrémet is. Nem rossz krém, de sajnos semmi extra. Nagyon kellemes az illata, a textúrája, de sajnos az én száraz bőrömet nemigen hidratálja:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

vargalipton

2014. november 12.

Száraz, vízhiányos bőrömre vettem. Mivel "aqua" ezért vártam, hogy majd segít a bőrömön, de semmi extra. Jó a krém, tetszett, de ugyanolyannak találtam, mint a CV Mülleres krémemet, ami 600 Ft (se) volt. Igazán egy helyettest keresek az eddigi legjobb krémnek, amit eddig használtam: Nature Republic Aqua, ami nagyon bevált, csodás volt tőle a bőröm, de nehézkes a beszerzése. Ha valakinek valami ötlete lenne, hogy van e hasonló, jó krém a vízhiányosoknak, annak nagyon örülnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Babooca

2014. május 26.

Hiába a tökéletesen frissítő illat, a szépséges kéklő csomagolás, ha egyszerűen vállalhatatlan a benne lévő termék. Komolyan, mikor először használtam, azt hittem elsírom magam, hogy erre gyűjtöttem a zsebpénzemből. Lepasszoltam a többieknek itthon, de a mai napig bosszant, mikor meglátom a polcon. Szó szerint pereg le az arcomról, akármilyen vastag/vékony rétegben is kenem fel. Cseppet sem frissítő a hatása, komedogén. Erre aztán nem lehet sminkelni sem, így nem érdemes ezzel kezdeni a reggeleket, mert csak bosszúságot okoz. Sajnálom, mert az illata eszméletlenül finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

lia03

2013. október 8.

Nagyon gyorsan beszívódik és ez az első arckrém amitől nem zsírosodik az arcbőröm, sőt ha éjszakára kenem fel akkor az egyébként reggelre rendszerint bezsírosodó arcbőröm matt hatású lesz. Nem használom napi szinten, csak ha úgy érzem, hogy a bőrömre már ráférne egy kis hidratálás, de egy-két használattól nekem napokig érezhetően puhább selymesebb a bőröm. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

mankablogja

2013. március 30.

Az első két nap,mikor új volt,szerettem,mert puha lett tőle a bőröm,de utána kevés lett.Mikor felkentem zsíros érzésem volt,utána meg hirtelen száraz.Talán nem jó bőrtípusra vettem,de nem hiszem,hogy másikat kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

PankaManka

2013. március 28.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

amyesther

2013. március 23.

Végre valami jó a Niveától!! Nagyon könnyű az állaga, hamar beszívja a bőröm. Nekem nem volt kevés télen. És ugyan van benne parfüm, de mégsem lettem kiütéses. Hámlasztok most, szóval a fényvédőnek is örülök. Olcsó is volt, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

devababa

2013. február 20.

nyaron nekem nagyon jo ez a krem, telen keves. gyorsan beszivja borom es sokaig friss marad tole.38 eves vagyok es kombinalt borom van. csodat nem tesz de egy atlagos mindennapi hasznalatra tok jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0