Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficica05, Módosítva: 2011. október 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Juuice

2016. május 15.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Sokkal jobb, mint a L'Oréal társa. Könnyen, dörzsölés nélkül elhozza a sminket, jó illata van és nem csíp. Amikor igazán megmutatkozott, hogy mennyire jó, az tegnap volt, mikor a sminkjeimet selejteztem és rendszereztem. A tesztelés úgy zajlott, hogy kb mindennel, amit átnéztem, rajzoltam egy csíkot a kezemre, a végén már úgy néztem ki, mint egy tigris. Aztán niveás pamaccsal egy törlés, majd még egy törlés, és kb el is tűnt. Nagyon bevált, nem vártam volna tőle ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Tejeskávé

2014. július 13.

Ez az eddigi legjobb arclemosóm! Imádom az állagát és jó a vízhiányos bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Ez az eddigi legjobb arclemosóm! Imádom az állagát és jó a vízhiányos bőrömnek.

ziadrienn

2013. november 19.

átlagos ,utána mindenképp még tonic is kell ,akkor jön le igazán a smink :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

átlagos ,utána mindenképp még tonic is kell ,akkor jön le igazán a smink :(

zsuzsparis

2013. március 22.

Nem rossz a tisztító hatása, de az ilcsi fekete szappant semmi sem veri. Úgy használtam, hogy áttöröltem vele az arcom egy vattakorong segítségével, hagytam dolgozni pár percig, majd vízzel leöblítettem. Ekkor kissé zsíros érzést hagy maga után, ami a pattanásoknak egyértelműen csak segítség a növekedéshez. Így a polcon porosodik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

adri1

2013. március 22.

Én nagyon szeretem. Ez a legjobb arctej, amit eddig kipróbáltam. Az arcbőr összképén is sokat javít. Jól hidratál, s persze tisztít. A Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej még jobb!! :-)

kinguci.19920911

2013. március 19.

Én smink lemosásra használom leginkább,és én is úgy használom,h utána tisszta langyos vízzel átmosom az arcom majd a lemosó zselével is megtisztítom,mivel nem tonizálok..nekem bevált.Persze csodaszernek nem mondanám,mert konkrét hatást nem is várok el tőle azon kivűl ,hogy leszedje a sminkem..mivel nem is vagyok száraz bőrű így arctisztitásra lemosás nélkül nem is nagyon merném használni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Dana1983

2013. március 16.

Én nem vettem észre, hogy több mitesszerem lenne, de ha elfogy nem veszem meg többször. Én sminklemosásra használom, a festéket szépen lehozza, de tényleg zsíros érzetet hagy a bőrön, ezért utána tonikkal is áttörlöm az arcom. A legnagyobb baja, hogy csípi a szememet és a bőrömet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

sarzita

2013. március 5.

Nekem is a polcon porosodott, mostanában elővettem és sminklemosóként funkcionál. Így egész jó, utána tonikozom, majd bő vízzel átmosom az egész arcomat. Azóta hidratáltabbnak és simábbnak érzem a bőrömet, ami nagy szó, mert nekem állandóan száraz. Nemsokára kifogy, ezért valami másikat fogok kipróbálni. Alapban azért nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

skata

2013. január 27.

Jól és kíméletesen tisztít, nem szárít, mindezek ellenére nem veszem újra. Hiába mostam le használat után, mintha megnőtt volna a mitesszereim száma tőle (gondolom az Isopropyl Palmitate a bűnös). Összességében nekem nem vált be maradéktalanul, persze másnak ettől még működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

burberry

2013. január 15.

Ajándékba kaptam. Nagyon rossz minőségű tej. Egyáltalán enm tisztít, olyan, mintha egy sima arckrémmel krémezném az arcom, leöblítés után semmi friss érzet nem keletkezik, csak egy zsíros filmréteg az arcomon, ami ráadásul elég durván tömíti a pórusokat. Csak normál bőrre lehet ez jó, de még azt is tönkreteheti az összetevői miatt! Szerintem vásárlásnál csak az utolsó szempont legyen az illat, mindig a hatékonyság és irritáció mentesség legyen a lényeg, legalábbis szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.