Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: dodoka9331, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik. Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr. Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre

szaboagnes3277

2018. november 18.

Nagyon jól hidratál én éjszakára használom teljesíti az elvárásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Nagyon jól hidratál én éjszakára használom teljesíti az elvárásokat.

Regina271

2018. január 27.

Nagyon szuper kis krém, könnyed, hamar beszívódik, egyáltalán nem irritál,( pedig az én bőrömet majdnem minden krém csípi), nem hagy zsíros érzetet, szépen el lehet rajta dolgozni az alapozót

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Bettu

2017. december 27.

A kékből már elhasználtam vagy 5 üveggel, most viszont ezt kaptam. Amúgy is gondolkoztam már, hogy ki kéne próbálni ezt is, mostanában inkább száraz a bőröm. Egyenlőre különösebb eltérést nem tapasztaltam a kettő között, később updatelek, addig marad az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nikkii0326

2017. december 23.

Szerintem rekem kis sminkalap :) nekem a nagyon durvan szaraz arcomat szepen lealapozza sminkeles elott. Az allaga nagyon kellemes. Egybol beszivodik. Nekem a sminkemet is tartosabba tette jo par oracskaval. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

lia0000

2017. december 12.

Szuper kis krém! Hidratál, megszépíti a sminkem! Viszont nem szabad gyorsan belemasszírozni a bőrbe, mert lemorzsálódik.. Én enyhén vizes kézzel viszem fel majd elütögetem az arcomon. Akár még a szivacsommal is óvatosan átmegyek rajta, biztos ami biztos. Viszont nekem lehet jobb lenne a kék társa, mivel hamar átfénylik a bőröm. Tipikusan "krémtől fényes" bőröm lesz 1-2 óra után. Viszont nem bánom hogy megvettem mert tényleg teszi a dolgát, plusz még az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 3.

Nagyon jó kis hidratáló krém. Én vizes/ásványvizes/ arcra kenem fel, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.
Nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 3.

Nagyon jó árban van.

sztike

2017. szeptember 3.

Korábban a normál bőrre valót használtam, de az orrom non-stop hámlása jelezte, hogy váltanom kell. Ez a krém a hámlást megszüntette, sminkelni pedig ugyanolyan könnyű rá, hacsak nem könnyebb, ez ugyanis nem morzsálódik (nálam legalábbis), mint a kék verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Zoedobi

2017. augusztus 13.

Hamar beszívódik, ha az ember nem dörzsöli nem hámlik le. Hogy tartósabb e a sminkem azt a második doboz felénél sem tudom biztosra mondani, de egy sima felületet képez és megakadályozza hogy a porusokat eltömítse a smink. Jó termék, újravenném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kriszti.csatlos

2017. május 1.

Nem bántja az érzékeny bőröm, nem csípi. Hamar beszívódik, könnyed kis krém, nekem hagy egy kis "ragacsos" érzetet, de ez jó, mert az alapozó jobban "beleragad", vagy hogy is mondjam. Nem is drága. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Misty

2017. március 24.

Nézegettem egy darabig, olvasgattam a véleményeket, és picit elbizonytalanodtam, de végül nagyon nem bántam meg, hogy beruháztam rá. Nagyon könnyű állagú, szuper gyorsan beszívódó, szépen eldolgozható, finom illatú krém, remekül hidratálja az arcom, amin máskor mindig kifehérednek már nap közepére a szárazabb foltjaim, most este is teljesen szép volt az összkép. Látványosan szebben tudom felvinni az alapozót is utána, mindenképp újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.