Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mangó tejet tartalmazó összetétel láthatóan kisimítja a szemkörnyéki bőr egyenetlenségeit a nap folyamán. A kasmír fehérjéket tartalmazó fényvisszaverő formula szétolvad a bőrön, hogy pillanatok alatt természetes és egyenletes ragyogást biztosítson a szem környékének. Speciális UVA/UVB szűrőrendszerrel védi bőrét a napsugarak okozta idő előtti öregedéstől.

Cu2tka-baba

2015. április 24.

Sztem borzasztó... Sok szemkörnyékápolót használtam már, mert örökölten hajlamos vagyok a karikásodásra és a szem alatti kis puffadt hordócskákra.. De ez... Nagyon sűrű, még az én alapvetően száraz szemkörnyékem sem szívta be. Csillámos amit külön nem értek, amik beleülnek a kis ráncokba sőt felhívják a figyelmet, hogy hééé nézzétek milyen szép táskáim vannak:D És még csak nem is használ... Sztem teljesen pénzkidobás:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

jud678

2014. június 6.

Alig bírtam elhasználni, csípte a szemem, alig szívódott be, ragacsos csillámokat hagyott maga után :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

dalma-julia

2013. december 1.

Ez az első szemkörnyékápolóm (ajándékba kaptam), úgyhogy nincs igazán összehasonlítási alapom ezen a téren, de leginkább úgy érzem, hogy semmi különöset nem csinál ez a krém. Van némi hidratáló hatása, de leginkább optikailag próbál segíteni a karikás szemeken a benne lévő csillámokkal ("fényvisszaverő pigmentekkel"). Amúgy javít is a kinézetén, de szerintem túlzásba estek a csillámok mennyiségét illetően, van, hogy furán csillog a szemkörnyék tőle. Első szemkörnyékápolónak elmegy végülis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Jazz-meen

2012. június 15.

Eddig kétszer próbáltam, egyszer éjszaka, reggelre viszont tiszta csipa lett tőle a szemem, ráadásul a fele krém fel sem szívódott, rászáradt a szemem köré. Kipróbáltam nappal is, tiszta csillám a szemem alja, és még csíp is... Miért vannak egyáltalán csillámok egy szemkrémben? Még szerencse, hogy mintát kaptam, de tutira nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Makk Zsuzsó

2012. június 13.

Önmagában nem lehet használni, mert túl töményen van benne a csillámpor és szárít. Én hozzákevertem belőle az Ilcsi nénis szemránckrémemhez, és szuperjó lett a végeredmény. Még korrektor sincs szükség! (Már nem lehet kapni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Mya

2012. március 21.

Óvatosan kell vele bánni, nagyon természetellenesnek tud hatni ha sokat viszünk fel belőle. Karikákat elég jól el lehet tűntetni vele, de ez is csomósodik mint az arckrém társa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

judit.petes

2012. január 14.

A karikákat szépen halványítja,akár korrektor helyett is jó lehet,csak óvatosan kell felvinni,mert sok benne a csillám. Egy tubussal használtam el, újravenném,de állítólag már nem gyártják :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.