Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2014. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratáló a tiszta és matt hatású bőrért

Színe alkalmazkodik a bőr természetes tónusához. Hidratálja a bőrt, és olajmentes formulájának köszönhetően gyorsan felszívódik.

Kiszerelés: 75 ml

Krisz78

2015. január 29.

Nyáron rendszeresen használtam, mert szépen mattít, könnyű eldolgozni, nem kopik, lélegzik alatta a bőröm.A téli színemhez egy picit sötét, így most pihen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

melindae

2014. augusztus 6.

Mattít (amit ígér), gyorsan beszívódik, ezért érdemes ügyesen eloszlatni, mert hamar szárad. Nyáron szerintem nagyon alkalmas. Szerintem is felváltja az alapozót, elfed ezt-azt, persze attól függ, mikor milyen "állapotban" van az arcunk ;) Mivel nagyon világos bőröm van, még ilyenkor, nyáron is sötét a "natural" árnyalata, lehetne mondjuk 2 árnyalat kínálatban.

Bár azt hittem én is, nincs benne UV szűrő, mégiscsak van. A termék dobozán van feltüntetve, hogy véd az UV sugarak ellen, de nem tudom az összetevői közül melyik szolgál erre a célra. Az oldal szerint Ethylhexyl Methoxycinnamate véd az UVB sugarak ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 6.

kriszta.szabo18

2014. július 10.

nappali krémként használom, semmiképpen sem mondanám, hogy felváltja az alapozót, hiszen alig van fedése, csupán egy kis színt ad, amit szeretek benne, főleg így nyáron, mivel az arcom általában világosabb mint a testem többi része, de ezzel ugyanolyan színt tudok elérni, szépen mattít, de fura kicsit, nem rossz termék, de nem hinném, hogy ez lenne a kedvenc hidratálóm márcsak a nehezen eloszlatható állaga miatt is, de nyárra tényleg nem rossz termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Eszter a panda

2014. május 25.

Névnapomra kaptam tegnap, szóval még eddig csak kétszer próbáltam. :) Kellemes csalódás, attól féltem, hogy sűrűbb, nehezebben eloszlatható az állaga. Nem ígér nagyot, de azt megtartja: matt hatás és egyenletes szín. Nincs nagy fedése, de ugye ez egy színezett hidratáló, nyilván irreális elvárás az alapozó hatás. Az egyetlen dolog, amit hiányolok, az a fényvédő komponens, ezért adok neki csupán 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

zita.puskaas

2014. május 20.

Vasárnap vettem meg, sose használtam azelőtt színezett hidratáló krémet, de ilyn melegben fénylik a bőröm, ami zavaró volt így a mattító hatás miatt úgy döntöttem kipróbálom. Szépen fed, nem irritál és átfénylés nélkül kibírta eddig, 1490 ftért vettem, megérte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.