Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: citromhab, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Intenzíven hidratáló és regeneráló éjszakai arckrém normál és vegyes bőrre vitaminokkal és lótuszvirág-kivonattal. Panthenol tartalma révén segíti a bőr regenerálódását az éjszaka folyamán.

Nusi0018

2015. augusztus 12.

Jól beszívódik, nem lesz ragacsos az arcon, jól hidratál, és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

zsofia93

2015. január 4.

Hát ez a krém valami csoda *-* a legeslegjobb éjszakai hidratáló krém, amit valaha használtam :O az biztos, hogy amíg forgalmazzák csak ezt fogom használni! Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 4.

egyedszilvi

2014. október 12.

16 éves koromtól kb 10 éven keresztűl bórgyógyász irta fel a krémet,melyet használtam,szteroidos,kevert krém stb.Extra száraz,érzékeny volt a bőröm,mindig,tartósitószer allergiával,ezt mondták akkor.
Aztán elkezdte kivonni szép lassan belőle a sztrerot,maradt évekig egy sima kevert gyógyszertári krém,mely parfümmentes,tartósitószer mentes,sima zsiros krém.
Gondoltam ideje kipróbálni krémeket,már közel 30 voltam :)vettem különböző márkájú,inkább minőséginek hitt krémeket.Mind csipte a bőröm,kipirosodott,húzódott.Ő lett aztán az egyetlen termék,a Nivea,mely semmilyen tünetet nem okozott,igaz mindig a zsirosabb,éjszakai krémet használtam nappalra is.Nagyon jó kis krém!Igaz,most már ennyi idősen átváltottam jobb felszivódású,más hatóanyag tartalmú krémre(nehogy elkezdjek ráncosodni),de a mostani előtt , őt használtam.Csak a Nivea volt jó.Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Ezt a krémet külföldön vettem,mert a víz nagyon szárította a bőröm.
Téli időszakban kiváló,de most,a melegben nem igazán tudom használni,mert ilyenkor alapból zsírosabb a bőr.De szeretem az illatát,mint minden nivea krémnek,mert olyan kellemesen diszkrét :-) Kevés is elég belőle,tehát gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Ezt a krémet külföldön vettem,mert a víz nagyon szárította a bőröm.

kova

2014. május 18.

Szerintem nagyon jo, csak vékonyan kell kenni, akkor teljesen beszivodik. Illata is finom nagyon, reggelre pedig finom puha az arcom, jól hidratalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

galliba87

2014. május 4.

Az illata csodás, nagyon "testes" krém. Nálam beválik a ráncok feltöltésében, ajkaim körül, szemem körül, homlokomon. Naponta kétszer használom vékonyan kenve. Végre megint a tipikus Nivea-illat, volt egy kis kitérő a vízszerű testápolókkal, de ez ismét igazán király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

riri1990

2014. február 9.

Illata niveas (tehát jó) nekem nagyon száraz a bőröm. Szerintem jó választás volt. Már régóta keresek olyan krémet, ami jó az arcomra. Úgy érzem megtaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Lila Zizi

2013. október 12.

A Nivea Visage Aqua Sensation krémet használom nappalra így gondoltam kipróbálom az éjszakaiját is. Eléggé zsíros, nekem elsőre a hagyományos nivea krém jutott róla eszembe az állaga és az illata miatt, semmi rosszat nem tudok mondni, hiszen ez egy éjszakai krém aminek a feladata, hogy intenzíven tápláljon így érthető a zsírossága. Nagyon puha és egészséges kinézetű lesz tőle a bőröm és így az őszi/téli időszakban biztos jó hasznát fogom venni ilyenkor mindig sokkal szárazabb a bőröm, jó döntés volt úgy érzem megvenni. Az ára sem volt annyira vészes 1600 Ft-ért vettem a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

andika85223

2013. július 24.

Elég zsíros krém, de miután ez egy éjszakai így nem zavar mert reggelre szép matt és puha lett tőle a bőröm. Igazi finom Nivea krém illata van, ez sem egy utolsó szempont. Viszont nyáron a nagy melegben picit sok a bőrömnek. ezt sajnálom, hogy ilyenkor nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Ivett93

2013. július 19.

Imádom ezt a krémet. Este szépen tisztítás, tonizálás után felkenem. Kevés is elég belőle, mert jó kis tartalmas, zsíros krém. Illata imádnivaló. Kicsit nehezen szívódik be nekem, de reggelre csodát művel az arcommal, sokkal egészségesebbnek tűnik. Enyhén zsíros a bőröm, és nem zsírosította jobban az arcom ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.