Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Az olajmentes arckrém gyorsan beszívódik és azonnal hidratálja a bőrt. Színezőanyagai alkalmazkodnak bőr természetes tónusához, és kiegyenlítik az apró bőrhibákat anélkül, hogy eltömítenék a pórusokat. Speciális lágy textúrája észrevehetően puhábbá és simábbá teszi bőrt. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Ha jó lenne a színe, sokkal segítene a véleményben. Számomra pozitívum a termékben az, hogy tényleges bőrkiegyenlítést ad. A közepes (előny/hátrány) tulajdonsága, a rétegezés: Erősebb hatást lehet vele elérni, de egyúttal egyfajta mű hatást lehet vele elérni. Az abszolút negatívum pedig, hogy borzasztóan erős szaga van, mármint ez a tipikus alapozó szag, de mégis más alapozónál ezt nem éreztem, esetleg BB krémnél. Összességében első próbának jó lehetne, de mivel már nem gyártják, ezért nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

Barbi 27

2014. december 10.

Nekem nagyon nem jött be! foltos lesz tőle az arcom és még másnapra pattanásos is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

szucskitti07@gmail.com

2014. október 22.

Régen ezt használtam, nagyon szerettem, puha volt az arcom, nem volt ragacsos, könnyű volt felvinni, nem tömítette el a pórusaimat, nem fényesedett ki tőle az arcom. Sajnos már jó pár éve nem lehet kapni itt a közelünkben :( ezért másra kellett áttérnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

im

2014. július 15.

nekem nagyon sötét volt, és sajnos a mitesszereim is eléggé megszaporodtak tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

jud678

2014. május 9.

Ajándékba kaptam, de nekem sötét volt a színe. Az illata viszont kellemes volt, de csak egyszer próbáltam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

kismadár

2013. november 30.

16-17 éves koromban ezt használtam alapozó helyett! Nekem a Natural szín volt meg, ez egy picit sötét volt a bőrömhöz, de mindig szépen el tudtam dolgozni. Én minden nap használtam, 75ml, és nagyon sokáig kitartott. Az illata isteni, az állaga is jó. Ár-érték arányban megfelelő. Ma már nem venném újra, mert ennél komolyabb alapozót használok, de a szép emlékekre tekintettel, és azért, mert akkor tökéletesen meg voltam vele elégedve, megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Rild

2013. november 5.

Régebben ezt használtam. 2x is vettem, ettől szép volt a bőrőm, nem tömített el semmit. Hidratálást nem vettem észre a bőrőmön, száraz volt újra mikor lemostam. De legalább nem volt zsíros és fényes tőle az arcom. Kevésbé zsíros nekem mint az 5in1. Nem nagyon fed, de szép arcszínt kölcsönöz. Valószínű veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

mrs.bravo

2013. október 19.

én second hand kaptam egyet,de csak korrektornak használtam egyszer úgy,hogy a nagyon száraz sebes pattira tettem,mert a színe jó volt,de mállott,hiába vittem el magammal korrigálásra. mérges voltam és berobogtam egy 100asba korrektorért,ezt meg ott ki is dobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

incifinci28

2013. szeptember 1.

jajj ez a szörnyűség nekem is meg volt :/ borzasztó, hogy mennyire reménykedtem benne, hogy használ majd, de semmire sem volt jó. nekem is ugyan úgy morzsolódott, mint nektek és sorolhatnám én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Lunita

2013. szeptember 1.

Egyszer én is kaptam. Hát,nem szép ez,de még glettelni sem jó => bőrhibák híján szememre korrektorként próbáltam elhasználni,nehezen kenhető,és ott is morzsolódós volt nekem. Azt hittem,a fénylő bőröm miatt,de látom,akkor nem csak nekem. Az enyémnek utána még volt vagy 2 gazdija,miután elpasszoltam..utána nem tudok a sorsáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.