Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Jó illata van, de nem igazán tisztít megfelelően, és utána kicsivel zsírosabbnak is érzem a bőröm. Biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Felis81

2016. május 12.

Régebben nagyon rá voltam kattanva a Nivea termékekre, de ez nagyon nem jött be, szárította a bőröm és olyan volt, mintha nem tudnám levakarni az arcomról. Kb a felét tovább adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Ella

2016. január 21.

Nem volt olyan rossz, de az új verzióját jobban szeretem, jobban tisztít, jobban mattít, nagyobb kiszerelés, gazdaságosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Ano

2015. november 16.

Régebben használtam, csodás illat, sűrű, zselés állag. A sminkemet maradéktalanul leszedte, de ár-érték arányban már vannak azóta jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

nettike

2015. április 4.

Régebben egyel elhasználtam , mert akkoriban nagyon szerettem a Nivea termékeket, sajnos nekem picit szárította a bőrömet , húződott a használata után , de viszont kellőképpen raírozott , a szennyeződéseket maradéktalanul eltávolította!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

hellohello

2014. november 18.

Eggyel újabb verziót vettem meg, első használat után nem jött ki több pattanás és pár nap alatt letisztította az arcomat. Nem szárít és szépen radíroz, mattít is valamennyire. Nagyon zsíros, pattanásos a bőröm. Reggel, este használom. Egyenlőre 5*-os csodaszer. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

kecskes.b92

2014. október 14.

Eltávolítom az arcomról a sminket, ezután szoktam használni a "maradék" lemosására, ezt elvégzi, de mintha zsírosabb lenne tőle a T zónám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

JJJ

2014. október 11.

Szerintem egyel regebbi vagy ujabb verziot vehettem meg. Hetente hasznalom, hozzateszem hogy nem vagyok pattanasos, max alkalmankent szerencsere. Imadom az illatat, es szerintem szepen radíroz megis kimeletesen. Az en arcboromnek legalabbis megfelel. Nyilvan ha tobb pattanasom lenne, brutalisabb termekre lenne szuksegem. Amire nekem kell, arra viszont tokeletes. Es az illataert tenyleg meg kell veszni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

sal

2014. szeptember 1.

Jóindulattal sem tudnám rá azt mondani,hogy ez egy arcradír, inkább egy sima tisztító. Leszedte a szennyeződést a pofimról de azon kívül szinte semmit sem teljesített az igéreteiből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

im

2014. július 15.

szerettem az illatát, a tisztaságot, amit a használata után éreztem, de a mitesszereimen nem sokat segített, viszont jól kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.