Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: panna, az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Anettke

2016. március 1.

Ajándékba kaptam, mert sajnos az illető annyira nem volt képben velem kapcsolatba, hogy tudja, nekem ritka száraz a bőröm, ezért a mattító cuccok még csak jobban elvonják a vizet.
Egyszer kipróbáltam. Szörnyen éreztem magam utána, azonnal lemostam. Nekiadtam egy barátnőmnek, aki nagyon pattanásos volt és állandóan fénylett az arca. Neki viszont tökéletesen fedett, ezt használta alapozó helyett.
Amiért nagyon pipa vagyok rá, az az, hogy a tubusra rá van írva, hogy nem szárítja a bőrt. Pedig de! Legalábbis az enyémet elképesztően. Ezért mertem csak kipróbálni. Csak ezért minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

mtimike30

2014. szeptember 22.

3 éve fedeztem fel ezt a krémet és még mindig ugyanazt adja, amit az elején kaptam tőle. Koromhoz képest eddig ez a legjobb mattító krém. Egész nap kitart. Csak nappalra használom, alapos arctisztítás után. Nagyon kevés helyen lehet még kapni. A barátnőmnek is ajánlottam ezt a krémet, ki is próbálta nálam és természetesen beszerző körútra vittem. Amúgy nem szűnik meg, hanem más a csomagolása, ezért nem lehet felismerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

WaterLily

2014. augusztus 18.

Ahhoz képest, hogy "control shine" meg "mattító" meg még fene tudja milyen kamu szöveggel árulták, hát úgy ragyogtam tőle, mint egy diszkógömb, Amúgy is zsíros a bőröm, ettől kb. mintha egy bödön zsírba fejeltem volna... Horror.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

macskajaj

2014. augusztus 3.

Elég szörnyű ez a Nivea termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Elég szörnyű ez a Nivea termék is.

Babooca

2014. május 26.

Volt ilyenem régen, 12-14 éves koromban. Akkor szerintem csak "divatból", vagy épp azért használtam, hogy tegyek valamit a bőrömmel. 2x újravettem, de csakis az illata miatt. Problémamentes volt a bőröm akkoriban, max mitesszereim voltak, fénylés csak nyáron. Családom többi tagja is használta, de nekik nem vált be. Később felment az ára, és már úgy döntöttem, hogy nem veszem újra. A Niveat a testápolási termékei miatt szeretem, arcravalóik nekem nem hozták a kívánt hatást. Az illata finom volt, de nem venném újra csakis emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

sztinke

2014. április 15.

Használtam, de nem vált be. Nagyon zsírosította az amúgy is zsíros bőrömet. Elhasználtam egy flakonnal, remélve, hogy rendszeres használattal végre mattítani is fog, de sajnos nem így lett, így nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

zek

2013. augusztus 1.

Ez a legjobb krém volt. Nagyon szeretem.
Volt egy utódja, aminek csak a csomagolása volt más, de dm-be és Nivea boltba azt mondták, hogy kivonják a forgalomból.
Szomorú vagyok, mert minden reggel ez felébresztett, és számorra csoda szer volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Ez a legjobb krém volt. Nagyon szeretem.

Ivlisz

2013. július 2.

17-18 éves koromban nagyon szerettem ezt a krémet, teljesen meg voltam vele elégedve. Több tubussal is elhasználtam belőle. Most a Nivea Control shine-t használom, de szerintem az nem ér fel ennek a krémnek a hatásával. Bár azóta változott a bőrtípusom is. Mindenesetre szerintem jó krém volt, már úgy láttam nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kata lizator

2013. április 29.

Hú, nekem nagyon bejött tavaly nyáron! Kerestem is, hogy újravegyem, de egyszerűen nem találtam se a DM-ben, se a Rossmannban. Most olvasom róla a negatív tapasztalatokat... hát ez nagyon meglep! Nekem a nagy hőségben nyáron nagyon jól működött, mattított is, hidratált is. Mostmár nem tudom, hogy megvegyem-e, mert mivel jó ideig kerestem, és nem találtam az üzletekben (nem értem miért, biztos én voltam a vak), már beruháztam más krémekre, és már annyi mindent nem akarok összevenni.
De amúgy újravenném. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

De amúgy újravenném. :-)

xxNikixx

2013. április 15.

Nagyon zsíros lett tőle a bőröm :SS már vagy 3 éve ott áll valahol, majdnem teli állapotban... ez egy nagy sz.r!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.