Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: measme, Módosítva: 2012. november 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finom radírozó részecskéi hatékonyan távolítják el az elhalt hámsejteket.
Kíméletesen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Ragyogó, üde arcot és egyenletes, hamvasan lágy bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. augusztus 10.

a krémes állaga nem szárította a bőrömet, de lemosás után réteget hagyott. a radírozó hatása közepes volt, az alkohol tartalma nem túl csábító így utólag. régebben használtam, egynek megfelelt, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

czakovaleria

2013. augusztus 19.

Többször is újra vettem, amíg még gyártották. Nagyon szerettem, finom illata volt és kellemes volt használni. Puha és egyenletes volt utána az arcom. Sajnálom, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

lillfrid

2013. április 19.

Többször újra vettem ezt a radírt, amíg még kapható volt. Nagyon kellemes, krémes volt az állaga, finom szemcsékkel, így nem karcolta meg a bőröm, hanem szépen radírozta azt. Nagyon puha bőrt varázsolt mindig, szerettem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Black Fairy

2013. február 25.

Jó az illata, szerintem tökéletesen radíroz, és szép pihe-puha volt mindig a bőröm utána...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

absinth

2013. február 18.

Jó illat, de gyenge radírozó hatás. Ennyi pénzért jobbat vártam, de legalább nem irritál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

devcat

2013. január 28.

Bár nem vagyok tini, mégis használtam, nekem bevált, jól radíroz, megfelelően tisztít, kellemes érzetet hagy utána a bőrön. Az illata is finom, heti egyszer használtam. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.