Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tiszta és kellemesen felfrissült arcbőr. Nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz mitesszert. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Az alkoholmentes, tisztító tonik tengeri sóval: Hatékonyan segít megelőzni a pattanások és a mitesszerek kialakulását. Megtisztítja és felfrissíti az arcbőrt. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Nixa

2015. szeptember 1.

Már kevés van belőle, így elhasználom, de nem veszem újra, van ennél jobb is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Már kevés van belőle, így elhasználom, de nem veszem újra, van ennél jobb is!

edibaba

2014. január 3.

Kamaszkorom óta már nagyon sokféle tonikot kipróbáltam, és azt tapasztaltam, hogy az alkoholosak szárítottak, az alkoholmentesek nem tisztítottak rendesen.
Ez a tonik egyáltalán nem szárít, de szépen megtisztítja az arcom, az illata is kellemes. Néha ragacsosnak éreztem a bőröm tőle, de rájöttem, hogy csak akkor, ha túl sokat löttyintek a vattapamacsra, szóval néha a kevesebb több.
Nekem nagyon bevált, kedvenc tonikom és hiába young a neve, harminc felett sem cserélem le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

ZitaKisasszony

2013. október 16.

Napok óta zsírosabb a bőröm, mint szokott. Rájöttem, hogy ez a tonik az oka. Remélem, hogy visszaáll a bőröm úgy, mint volt.. Kuka ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Maszat0725

2013. július 22.

Néhány éve használtam, de nem szerettem. Ragacsos érzést hagyott maga után, nem pedig "kellemesen felfrissült arcbőrt".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

lillfrid

2013. május 8.

Kellemes tonik, egyáltalán nem szárít, ezért vettem már egyszer újra. A
Nivea Visage Young Clean Deeper radírozó arclemosójával együtt használtam. Kisebbek lettek a pórusaim és nem zsírosodott ki a bőröm utána. Önmagában szerintem nem ez tisztítja ki a pórusokat, az inkább az arclemosó hatása volt. Viszont tényleg kellemes a használata, jó érzés megtisztítani vele az arcom. Néha kicsit ugyan ragadt a bőröm utána, ez nem tudom mitől volt, de pár percen belül elmúlt. Ár érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Kellemes tonik, egyáltalán nem szárít, ezért vettem már egyszer újra. A

dinacica144

2013. március 4.

Már a 2.doboz végén járok és nagyon szeretem.Az illata is kellemes.Én nagyon szeretem..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Black Fairy

2013. február 25.

Kellemes illat, szépen tisztít, de semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Kellemes illat, szépen tisztít, de semmi extra...

absinth

2013. február 19.

Tinikoromban, azaz 7-8 éve használtam. Csomagolása, illata jó. Áttörlés után viszont nem éreztem frissnek az arcom, inkább enyhén ragacsosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

torikarine83

2013. február 18.

Kivételes nivea termék aminek tetszik az illata....hatása viszont nem több,mint a jóval olcsóbb kategóriás tonikoknak...nem fogom többször venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

viktoriacsoke

2013. február 18.

Használt,kellemes volt az illata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 18.

Használt,kellemes volt az illata is!

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.