Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó tartást biztosít egész napon át. A ThermoCare Formula-val dúsított összetétel megóvja a hajat a hajszárító forró levegőjétől. Az új Vitamin Fix System hosszantartó tartást és extra ápolást biztosít. Extra erős tartás, extra dús hatás. Nem teszi ragacsossá és nem nehezíti el a hajat.

Ár: 799 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Lexifelh

2019. április 19.

Sajnos dúsító hatása az én hajam esetében nem volt, de az illata tetszett, kicsit ragacsos volt eleinte, de miután teljesen megszáradt a hajam, ez elmúlt. Nem kuka a termék, de azért kicsit csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Renka5

2019. április 5.

Imádom, dússá válik tőle a hajam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Imádom, dússá válik tőle a hajam!

AngelHeart80s

2019. március 30.

Állaga, illata, hatás mind jó! Nivea magért beszél! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Állaga, illata, hatás mind jó! Nivea magért beszél! :D

Piko888

2018. december 21.

Ez az eddigi legjobb hajhab, amit próbáltam. Tényleg dúsít, szépen megemeli a hajtöveket és ez a hatás 2-3 napig tart is. Igazán akkor szembesültem vele, hogy mennyire jól dúsít, amikor sietségből kihagytam ezt a lépést és teljesen lelapult a hajam. Jól eloszlatható, nem keményedik meg szárítás után. Most fog elfogyni és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

BerryAnNa

2018. december 20.

Hajszárításkor szoktam a hajamba fésülni és nagyon szépen tartást ad a göndör hajamnak, de sajnos nem tart sokáig a tartás. Viszont csak akkor használom, a hét többi napján nem, mert zsírosítana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Beya93

2018. március 16.

Szuper!! Nem ragad, nem keményedik, nem zsírosít. Tényleg dúsít is egy kicsit, szárítás közben látni. Szépen megmarad a forma is. Mindig próbálkoztam hajhabokkal de mind szörnyű volt, ez viszont nagyon bejön! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

xfxff349

2017. november 24.

szép tartást ad a hajnak, jó vele dolgozni. De őszintén semmi extra. Ugyanannyit tud mint a társai a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

danikin

2017. május 6.

valóban nagyon szép tartást, és loknikat ad a göndör hajamnak, de elnehezíti, rossz lesz a tapintása
inkább alkalmakra használom, amikor ér annyit, hogy hamar hajat kelljen mosnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

inkább alkalmakra használom, amikor ér annyit, hogy hamar hajat kelljen mosnom

gabolda

2017. január 14.

Húgomtól örököltem meg, nagytakarítást tartott és egy fél drogéria csücsült a szekrényeiben. Ezt a hővédő funkciója miatt vettem el tőle. Őszinte leszek, nem vagyok egy nagy hajhabos, hajlakkos egyén, mivel a göndör hajam sosem marad úgy ahogy elindultam bármit is kenjek, fújjak rá. Sőőőt még egy kicsit ellene is vagyok ezeknek a dolgoknak, de ez most meglepett. Am is dús a hajam és van tartása, de ez még ad neki egy kis pluszt, ami látszik is. Ráadásul egy nappal később kell hajat mosnom, mert nem zsírosodik annyira, pedig sokat van rajtam sapka is. Ha tényleg ezer forintba kerül, akkor bőven megéri. Kevés kell belőle, mert am ragad, szóval elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

senskin

2016. október 18.

A Nivea lakkokkal egyet értek, de a habjaikkal kevésbé. Kissé nedves hatást hagynak a hajon, mintha krémet kentem volna bele. Pedig keveset teszek belőle. Attól függetlenül nem rossz,de nem is a legjobb.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.