Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2012. június 28.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű formulája ápolja és dússá varázsolja a hajat Könnyű kifésülhetőséget biztosít.

senskin

2015. augusztus 3.

Érdekes egy termék. Egyszer kipróbáltam ha jól emlékszem, de nem vettem többet. Hogy miért? Nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

TimiK

2013. július 25.

A legjobb hajbalzsamom ami valaha is volt! Annyira szerettem és haragszom a niveára mert nem gyártják már :S Az utóda sajnos a nyomába se ér.
Az én hajamat könnyűvé és puhává tettem és nagyon finom illata volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Az én hajamat könnyűvé és puhává tettem és nagyon finom illata volt :)

jibjab

2013. április 7.

Imádtam! Több flakont vettem belőle és azóta is keresem, hátha még valahol rábukkanok, pedig tudom, hogy már rég nem gyártják! Nekem nagyon bevált a samponnal együtt. Ez volt az első kombó, amitől még a 3. nap is jó illata volt a hajamnak és nem volt túl zsíros. Sajnos mástól már a második nap végére vállalhatatlan. A mostani balzsamja sokkal gyengébben teljesít minden téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

gyorvari.adri

2012. május 18.

Eloszor ki akartam dobni, mig hosszu hajam volt. De mikor vallig erore es lepcsozetesre vagattam, akkor igazan bejott! Selymes, dus hatasa van, konnyiti a hajat. Ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Maniac

2012. április 23.

Nagyon szeretem az illatát, és amikor rajtahagyom pár percig nem csúszik bele az arcomba, hanem megmarad a fejem tetején. Aznap még van tartása a hajamnak, nagyon szép fényes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

esztycske

2012. március 25.

Nekem nagyon bejött ez a habbalzsam dolog, tetszik az állaga, szerintem így jóval gazdaságosabban adagolható, mint egy sima balzsam, az illata pedig isteni. Dúsító hatást nem érzékeltem, de ezt balzsamnál nem is tudom hogy lehetne, mivel a hajtöveimre úgysem kenem rá...No mindegy, a hajam nagyon puha, könnyen kifésülhető, jó illatú lesz tőle, úgyhogy szeretés van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

orchidea8627

2012. március 16.

Én nagyon szerettem, többször is újravettem, de valamiért idegesít hogy nem látom mennyi van még a flakonban. :D Ezt leszámítva szerintem nagyon jó, tényleg nem nehezíti el a hajat, amellett hogy selymessé tette a hajvégeket, az állaga (sűrű hab) és az illata (friss, tiszta) is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 16.

maaya83

2012. március 7.

Nagyon gazdaságos ísteni az illata de elég gúbancos lett tőle a hajam.Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid