Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

anitapec

2016. május 1.

Soha többet semmilyen Vichy termeket! Nagyon sok termeket kiprobaltam tölük, de mindegyik csalodas volt, mint ahogy ez is. Nehany hasznalat utan kidobtam, mert a homlokomon gyulladt pattanasok jelentek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Brock-baba

2014. július 8.

Az egyik kedvencem volt! Minden meg volt benne, amire szükségem volt! Kár, hogy kivonták a forgalomból, nekem nagyon hiányzik! :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

jud678

2014. május 27.

Annyira bíztam a vichy-ben, hogy több krémet is vettem tőlük egymás után, de vagy semmit nem csinált, vagy rosszabb lett :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

szusmus

2014. január 26.

Egyetlen egyszer vettem meg, de azt is bánom, maradtam volna az eredetinél. Ez semmivel sem mattított jobban, sőt, szerintem az eredeti Normaderm sokkal jobb volt. Nem beszélve arról, hogy az 50ml volt, ez meg csak 30, és árban ugyanott voltak. Semmiképpen sem éri meg megvenni! 2 csillagot azért kap, mert azért egy egyszerűbb, olcsóbb arckrémnél jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

dorisz13

2013. május 21.

A Vichy Normaderm krémen kívül, ez volt a másik termék, amely nagy csalódást okozott. Hibába használtam, mintha semmit nem kentem volna a T-vonalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

jibjab

2013. március 21.

Nekem ez nem mattosított. a másik nappali változata sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Nekem ez nem mattosított. a másik nappali változata sokkal jobb volt.

linduci

2013. február 3.

Az egész antipattis Vichy termék közül ez a legrosszabb! Először szép, matt le a bőröm, majd két hét után sokkal rosszabb lett, mint használat előtt, zsíroskenyér lett, alatta pedig szépen betokosodott. Soha többé semmi Vichy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

annapanni

2012. október 7.

Mi a fene??? nem gyártják? tegnap sózta rám egy készséges gyógyszertáros:( ma reggel kipróbáltam, nem váltotta be elsőre az ígéreteket. asszem kell alá valami más is, mert önmagában fura az állaga, kicsit hiányzik a fluid hatás. ez is csak 30ml, hamar el fog fogyni és újraveszem a bioderma pore refiner-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

richrd

2012. szeptember 1.

Utálom a vichynek ezt az egész termékcsaládját. Borzalmas az a szemceruzaféle, ami elvileg korrektor és közben még lehúzza a pattanást is, ehelyett kanári sárga színű szemceruza, mert pattanással semmit nem csinál. Ez meg egy kézkrém lett nálam végül. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

svivko

2012. február 14.

Nekem nem használt semmit. Nehéz eldolgozni, és még ráadásul büdös is. Nemhogy non-stop, 2 órás mattítást sem enged meg magánal (nálam) . Ennél vannak olcsóbb, sokkal jobb mattítók. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Arginine PCA, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0