Nu Skin

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktoria.szegi, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Színtelen karotinoidokat tartalmaz, ezzel segítve elő a bőr természetes ellenállását a környezeti hatásokkal szemben. Ezen színtelen karotinoidok fény hatására különleges szilárdságot tanúsítanak, így fokozott védelmet nyújtanak a fény előidézte szabad gyökök okozta károsodás ellen. A hozzáadott UVA / UVB védelem szintén segít a nap okozta idő előtti öregedés elleni küzdelemben, így a végeredmény egy krém, mely hidratál, védelmet nyújt és elősegíti, hogy bőre üde, egészséges kinézetű legyen.

Lacurvaes

2016. május 26.

Nekem tetszett, matt lett tőle a bőröm. Néha alapozóval kevertem össze és úgy is nagyon jó volt. De szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

garden32

2013. október 1.

Elhasználtam egy fél üveggel, de nem éreztem a hidratáló hatását. Olyan mintha réteget képezne a bőrön, (ez gondolom a szilikon miatt lehet) éppen ezért elég kellemetlen olajos érzetet hagy maga után. Később allergiás lettem rá, így nem használtam többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1