Best of Beauty 2019

Nu Skin

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 26.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az összetevő lista elején a fényvédő összetevők szerepelnek: Octinoxate (7.5%), Titanium Dioxide (3%), Oxybenzone (2.8%)

manamana

2016. június 30.

Abszolút győztes nálam a fényvédős hidratálók között, könnyű állag, kellemes illat, könnyen felszívódik. Sajnos az ára elég magas. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

reakovats

2016. június 20.

Messze jobb egy átlag hidratálónál, kellemes, de nem erős az illata és már első használatkor tapasztaltam, milyen jól érzi magát tőle a bőröm. Az Exfoliant scrub extra gentle vagy a polishing peel bőrradírral együtt szoktam használni és a radírozás után megnyugtatja az arcom. Abszolút maxpontos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Annavictoria84

2013. január 21.

Selymes hatás érzésem van, még csak 3 szor hasznàltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Annavictoria84

2013. január 21.

Bár nem kedvező az ára.

Bár nem kedvező az ára.

mail.patree

2012. május 4.

Nagyon finom, könnyen beszívódó krém. Nekem a száraz bőrömre kevés volt picit, de sokáig nem találtam semmi mást, amitől nem pattogtam ki. Ki is simítja kicsit az arcbőrt.

Update: lehet, hogy nekem nem pont ez a zsíros bőrre való volt..? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Update: lehet, hogy nekem nem pont ez a zsíros bőrre való volt..? :(

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.