Nude by Nature

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3x3.5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natulcien, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   €30
Kiszerelés:   3x3.5 ml
Lelőhely:   online külföldről

Természetes, tápláló összetevőkkel rendelkező folyékony, krém kontúr trió. Egy sötét a formázáshoz, egy természetes árnyalatú korrektor, és egy világos highlighter a kiemeléshez.

natulcien

2017. szeptember 10.

Nagyon sokat kacérkodtam ezzel a termékkel. Régen szerettem volna kipróbálni folyékony kontúrozókat is, de valamilyen természetesebb összetevőkkel rendelkező termékcsaládot szerettem volna. Ennek a kritériumnak a Nude by Nature vonulat tökéletesen megfelelt, de nem voltam biztos benne, hogy egy kísérletért érdemes megfizetni az elég borsos árat, mivel a termék kifejezetten kis kiszerelésű. Végül belevágtam, és azt kell mondjam egyáltalán nem bántam meg. Nagyon-nagyon kevés kell a termékekből. Műanyag fejes a kiszerelés, amiből ki kell nyomni a folyékony krémet. Én rögtön az arcomra, a megfelelő helyekre pontozok belőlük. Arra kell figyelni, nehogy túl sok termék szaladjon ki, mert az elég költséges pocséklás, és viszonylag könnyen előfordulhat. Az adagolással tehát óvatosan kell bánni. Először a sötét árnyalatot pöttyözöm a járom csontom, és a homlokomra a hajtő vonalam alá. Aztán lapos kabuki ecsettel oszlatom el. Nagyon szépen eldolgozható a termék, és tényleg gyönyörű, nap csókolta hatást lehet vele elérni. Nincsenek éles határok, szépen egybe olvad a bőrrel. A természetes színnel, korrigálom az apró szépséghibákat az arcomon. Ezek nem nagy fedést igénylő pattanások, arra nem valószínű, hogy alkalmas lenne ez a könnyed állag, inkább csak színeltérések. A világos árnyalattal kiemelem a szemem alatti és a halánték, valamint a szemöldököm feletti részt. Mindegyik krémet lapos kabuki ecsettel oszlatom el. Mindháromra jellemző, ami a bronzosítóra is, hogy nagyon jól eldolgozható, könnyed állagú krémek. Érzetre, mintha semmit nem is viselnék, és a hatás az eddigi legszebb, amit eddig tapasztaltam. Szebb, mint az Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit biztosítani tud. Annál ugyanis a világosító funkciót én nem tudom alkalmazni, mivel kiemeli a száraz részeket az arcon. Ez a termék viszont ezt a feladatot is tökéletesen ellátja. Nem ül meg a ráncokba, nem emeli ki a száraz részeket, nem szárít, nem okoz pattanást. Gyönyörű bőrképet hagy maga után, és szépen kiemeli, formázza az arcot. Nagyon megszerettem ezt a hármast, és kíváncsian várom meddig lesz elég ez az aprócska kiszerelés a borsos árért cserébe. Aki megengedheti magának, annak nagyon jó szívvel ajánlom.

Frissítés: A 3.5 grammos kiszerelés rendkívül kevés. A highlighter gyakorlatilag 1 hét használat után, kb.5x alkalom után kifogyott, pedig tényleg nagyon keveset használtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Citrus Glauca Seed Oil, Terminalia Ferdinandiana Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Magnesium Stearate