Nuxe

Ár:   13 650 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2021. január 15.

Ár:   13 650 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a fluid a tengeri alga kivonattal és természetes eredetű hialuronsavval optimalizálja a hidratációt és a bőr minőségét. Friss, matt és könnyű textúrájú, korrigálja a bőrhibákat. Javítja a normál és kombinált bőr textúráját, optimalizálja a bőr hidratáltsági szintjét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

stylo

2021. szeptember 29.

A patikaban egy tesztert probaltam. Annyira megtetszett az illata, hogy egyből vettem egyet. Az egész márka nagyon klassz. Nem vagyok bioorult. Semmi bajom a szintetikus cuccokkal. Ezek viszont mind egytol egyik szuperek. Konnyen felszivodik, imadom ezt a markans, gyogynovenyes illatot. A borom is szereti. Parat vegigprobalok, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

marienne87

2021. február 16.

Hónapokig nézegettem, mire megrendeltem ezt a krémet. Hát mattnak sajnos egyátalán nem matt, az én börömnek nagyon nehéz az állaga. Illatát amúgy szeretem, el is fog fogyni, de nem veszem újra ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

bardo

2020. december 28.

Nekem bevált, szeretem használni. Kellemes felkenni, az illata kicsit sok de meg lehet barátkozni vele. Annyira tetszett, hogy még egy magazint vettem amihez csomagolva volt. A pirosságot is eltünteti és a hatóanyag lista is tetszik 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Pikk

2020. december 28.

Egy magazinhoz csomagolt mintát tesztelek, illetve próbálok elhasználni, de ez engem csíp. Pedig nem vagyok az a kimondott érzékeny bőrű típus. A másik, hogy rettenetesen túl van parfümözve, nem értem, mi szükség van erre, az orromat csavarja. Nem kellemes a használata, bár bajt nem csinált eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.