Nuxe

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a bőrbe olvadó, kifinomult arckrém, mely növényi tejek és alga kivonat egyedülálló kombinációja, 48 órás hidratálást biztosít, megnyugtatja a bőrt és megvédi a környezeti szennyeződésektől. Használatával a bőr friss, puha és feltöltött lesz egész nap. Szennyeződések elleni hatékonyságát nagyvárosi környezetben bizonyították.

95,4%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Parabénmentes. Nem komedogén.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Dicaprylyl Ether eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Parfum/Fragrance i Xylitylglucoside h Glyceryl Stearate Citrate eo I eu Behenyl Alcohol eo I al Dimethicone eo I szil 1 0Lauryl Laurate Silica Anhydroxylitol h Tocopherol a I v 2 2Polyglyceryl-3 Stearate eo I eu Phenoxyethanol ta Xylitol h Ethylhexylglycerin Hydrogenated Lecithin eu Sodium Acrylates Copolymer Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Dehydroacetic Acid ta Allantoin gy 0 0Sodium Gluconate Lecithin eo I eu Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Citric Acid kh Sodium Carrageenan Sclerotium Gum Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Camellia Oleifera (Green Tea) Extract a I gyCapryloyl Glycine ti Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract Prunus Amygdalus Dulcis Flour ExtractCocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Pisum Sativum (Pea) Extract a Disodium EDTA Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Maris Sal / Sea Salt Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract Robinia Pseudoacacia Flower Extract Cocos Nucifera Fruit Extract eo Linalool i Geraniol i Limonene i

LittleSpark

2019. július 13.

Csomagban vettem meg az olajjal volt együtt elég jó áron. Végére értem az 50ml-es kiszerelésnek, nappali krémnek használtam. Pattanásokat nem okozott szépen beszívódott hamar lehetett rá sminkelni. Az illata nekem nagyon erős volt, elszoktam ettől. Emiatt biztos nem fogom újravenni. Nekem túl pacsulis. A hatása jó de nem jobb mint az eddig használt krémjeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

ninarny

2019. március 3.

Termékmintát kaptam belőle, előtte nem ismertem a márkát. Az illata annyival magával ragadott, hogy azonnal megvettem a krém teljes kiszerelését is és azóta már számtalan nuxe termékkel gazgadotam.

Nagyon jó hidratáló, kellemes érzés, az egyetlen hibája, hogy nincs benne fényvédő, így nappalra nem ezt használom. De az illata mindenért kárpótol, szinte aromaterápiás élményként írható le a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Michelanghela

2018. december 7.

Lookfantastic dobozban érkezett 15 ml-s utazó kiszerelés végén járok. Eleinte félve nyúltam érte, mert erős illata van, elszoktam a parfümtől az arckrémekben, és a rozaceara sem ajánlott épp, de kipróbáltam, és semmi gondot nem okozott, sőt kifejezetten hozta a fent leírtakat. Illata erős, kellemes picit növényi, picit gyerekkorom szappanjaira emlékeztet, elég hamar elillan. A krém testesebb, halvány sárgás, kellemes állagú, gyorsan beszívódó, szereti a bőröm. Koreai rutinomban is megállja a helyét, amikor nincs időm 5 különböző kencét feltenni, és gyorsan menni kell. Ilyenkor csak felteszem a szérum -lotion-essencia-hidratáló helyett, a tetejére csak fényvédő kerül. Az én bőröm vízhiányos, de ettől függetlenül a homlokom picit csillog egy idő után tőle, akkor is ha nem tettem rá fényvédőt, illetve ha estére használtam, reggelre enyhén olajos homlokkal ébredek, de én abszolút elviselem, mert nem zavaró, v diszkógömb mértékű, viszont kombinált v zsíros bőrre lehet nem ajánlanám. Tényleg feltölti a bőröm, és egy kicsit segít a nedvességet is bent tartani, gondolom a glicerinnek köszönhetően. Téli nappali krémnek abszolút megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Stearate, Lecithin, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Sodium Stearoyl Glutamate, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Capryloyl Glycine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.