Nuxe Crème Fraîche De Beauté 48 Órás Hidratáló Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Nuxe

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serpentina, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• 48 órán át tartó nyugtató, hidratáló krém mindennapos használatra, - ezúttal az száraz, nagyon száraz és érzékeny bőrűeknek.
  • Intenzíven ápolja és táplálja a bőrt, védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal, a szennyezett levegővel szemben. A természetből nyert értékes összetevőivel puhává, ragyogóvá, és szemmel láthatóan egészségesebbé teszi a bőrt.
  • Olyan kedvező és hatékony bőrmegújító tulajdonságaikról ismert anyagokat tartalmaz, mint a makadámdió olaj, az édes mandula, shea vaj, kókusz, moringa olaj és narancsvirág kivonat.
  • Több, mint 95%-ban természetes összetevőket tartalmaz.
  • Parabéntől, ásványi olajoktól és állati eredetű összetevőktől mentes.
  • Nem komedogén, - ezen tulajdonsága által nem járul hozzá a pórusok eltömítéséhez.

Water / Aqua Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Glycerin h 0 0Dicaprylyl Ether eo Behenyl Alcohol eo I al Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Caprylic/Capric Triglyceride eo I i Octyldodecanol eo I i I al Parfum/Fragrance i Xylitylglucoside h Glyceryl Stearate Citrate eo I eu Dimethicone eo I szil 1 0Silica Moringa Oil/Hydrogenated Moringa Oil EstersAnhydroxylitol h Tocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Polyglyceryl-3 Stearate eo I eu Lauryl Laurate Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Xylitol h Ethylhexylglycerin Hydrogenated Lecithin eu Sodium Acrylates Copolymer Dehydroacetic Acid ta Allantoin gy 0 0Sodium Gluconate Lecithin eo I eu Biosaccharide Gum-1 h Helianthus Annuus Seed Oil eo Citric Acid kh Sodium Carrageenan Sclerotium Gum Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil Capryloyl Glycine ti Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract Prunus Amygdalus Dulcis Flower ExtractCocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Pisum Sativum (Pea) Extract a Disodium EDTA Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Maris Sal / Sea Salt Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract Robinia Pseudoacacia Flower Extract Cocos Nucifera Fruit Extract eo Linalool i Geraniol i Limonene i

papramona

2022. február 11.

Három hónapja használom, nem teljesen szívódik fel a bőrömön, a reggeli arcmosásnál még krémes maradok. Azért vettem, mert kevésnek éreztem a pompom-os hidratáló zselét, viszont ez a krém meg nem szívódik fel olyan gyorsan és jól. Reggel ezt a krémet nem kenem fel emiatt, mert krémes lesz a kabátom, sálam, viszont este ezt használom a Vichy mineral 89-cel együtt és reggel meg a C-vitaminos zselét, és így sokkal hidratálabb és kisimultabb a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Era080

2021. december 13.

Nem teljesen szivta be a bőröm pedig exra száraz télen de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

Nem teljesen szivta be a bőröm pedig exra száraz télen de nem rossz.

Marcsa44

2020. június 29.

Már kb 3 hete használom, és bár nincs száraz bőröm így is látványosan jobb passzban van az arcom. Este alkalmazom, hamar beszívódik és reggelre nagyon puha lesz az arcom, talán kissé ruganyosabb is. Szerintem teljesen jó egy átlagos hidratálónak, viszont az illatát bár kedvelem, teljesen fölöslegesnek tartom. E miatt nem fogok újat venni belőle, nem szívesen kennek ma már parfümös dolgokat az arcomra, úgyhogy csak 4 csillagot kap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Naspoja

2020. május 26.

Nagyon kellemes, igazi citrus virágos, hársfás illata van. Nyárra gyakorlatilag helyettesíti a parfümöt. Száraz bőröm van, de nem érzem hogy ez a verzió, jobban hidratálna mint a normál bőrre való habár a textúrája krémesebb, nehezebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

HEva

2020. május 22.

Nagyon meglepődtem ezen a krémen.
Akciósan vettem egy kiárusítás alkalmával, gondoltam kipróbálom. Mikor kibontottam azt hittem ez nekem túl zsíros lesz, ráadásul az illata is erősnek tűnt. Pont olyan a bőröm mint amit az előttem hozzászóló is leírt és nekem is pont olyan kellemes csalódást okozott.
Alá egy c-vitaminos szérumot használok. Igaz, hogy nappali krém de én este használom, reggelre egy könnyedebb mindenmentes hidratálóm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Nagyon meglepődtem ezen a krémen.

hegedusrika

2020. május 11.

Nagyon bevált a vegyes bőrtípusomra. Néha vízhiányos, néha kipattog, mindig más. Mintaként kaptam először és az első használatkor meg is fogalmazódott bennem, hogy na ettől holnapra jól ki fog pattogni a bőröm, de nem így lett, csak sokkal puhább mint előtte bármitől. Használtam a kis mintát 4 napig és nagyon megtetszett, de féltem hogy jó hatása csak rövidtávú. Eltelt néhány nap és hiányozni kezdett a krém, ezért úgy döntöttem megpróbálom hoszabb távon is használni. Nagyon jó döntés volt. Soha nem volt még egy krém sem ennyire jó a bőrömnek, pedi egészen sok gyógyszertárban kapható krémet próbáltam. Az illata erős, de nagyon kelles, valamint az állaga is sűrűbb talán mint az átlag krémeknek.

(Annyi, hogy a krém normál bőrtípusra való változatát használom, azonban azt nem találtam itt meg, ezért írtam ide :) .)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

okroseva

2020. május 7.

Olajos és vízhiányos, valamint szárazabb részekkel tarkított arcbőrömre totális fail. Felkene és aláizzadok, mielőtt megszárad. Nem az én bőrtípusomra van, emiatt nem hibáztatható, viszont kizárólag a száraz részekre koncentáltan felkenve nagyon megnyugtató és kellemes érzés. Nem csodaszer, és mivel nem vagyok kifejezetten célcsoport, nem veszem újra, de örülök, hogy van itthon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

almgy

2020. február 29.

Legszuperebb krém a száraz, vízhiányos, öregedő bőrömre bármikorra, hónapok óta nem tudom megunni. Diszkrét, kellemes illatú, kissé tömörebb krém. Kapható tubusos kiszerelésben is, én azt részesítem előnyben. Nem komedogén a leírása szerint és én sem tapasztaltam semmilyen irritációt, póruseltömődést. Mivel makadámdió olajat és glicerint tartalmaz nagyobb mennyiségben, más bőrtípusra már lehet sok lenne, nekem télen is elég volt. Akciós áron nagyon megéri, de teljes áron is venném. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Serpentina

2020. február 14.

Valaha volt legjobb nappali krémem.
Amióta ezt használom, sokkal puhább és kisimultabb a bőröm, jóval kevesebb a mitesszerem és kiütésem.
Nagyon jól hidratál, szereti a bőröm, és megnyugtatja a nehezebb napokon is, amikor az arcbőröm kevésbé esztétikus kinézetű.
Egy teljes napon keresztül puha marad a bőröm, - azóta nem látható rajta egy száraz folt se.
Az illatát leginkább valamilyen liliomos szappanhoz tudnám hasonlítani. Az állaga nem hasonlít a legtöbb (jellemzően vizes állagú) krémhez, - ez sokkal szilárdabb, - leginkább a vajhoz vagy kókuszolajhoz tudnám hasonlítani, ami a bőr melegén olvad meg, - ezáltal könnyen felvihető, nem lehet könnyen elpazarolni, - és ami extra plusz pont, hogy ezen tulajdonsága által nem párolog el a tégelyből, pontosan annyit tudok használni belőle, amennyi benne van, minden egyes adagja egyszer az arcomra kerül, amiért fizettem (igen... sajnos bizonyos krémeknél már jártam így, hogy miután felbontottam és használni kezdtem, legalább a felének lába kélt... elég “rejtélyes” módon 😕👎🏼.)
Már a harmadik tégellyel veszem újra, - jellemzően 3 hónapig, - azaz egy negyedévig elég, ami szerintem korrekt és gazdaságos ahhoz képest, hogy hatása szempontjából elképesztő és tényleg csodaszer.
Fényvédőt nem tartalmaz, ezt külön szoktam felvinni fölé, - de ezt nem könyvelném el negatívumnak, hiszen így mindenki olyat használhat mellé, ami számára megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Valaha volt legjobb nappali krémem.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pisum Sativum (Pea) Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Biosaccharide Gum-1, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Dicaprylyl Ether, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Stearate, Lecithin, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Hydrogenated Lecithin, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Capryloyl Glycine
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.