Nuxe

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 5990 Ft

• Hidratáló és frissítő krém normál bőrre
  • Olyan erőteljes antioxidáns hatóanyagokat tartalmaz, mint az Everlasting Blue, a kék agerát és a kakaó kivonat
  • Táplálja, újraéleszti és védi a bőrt a mindennapi agressziók okozta oxidatív stressz ellen
  • Figyelemre méltóan száműzi a fáradtság jeleit
  • A bőr lágyabb, frissebb, táplált és kényelmesebb lesz

Kiszerelés: 40 ml

Ár: 5990 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
idaobi

2019. április 6.

Nagyon szeretem ezt a krémet, kombinált bőrre való verzióját használom. Az illata markáns, de nekem nagyon bejön. Állagra tartalmas krém és mégis gyorsan beszívódik. Szebb tőle a bőröm, számomra több mint egy hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

deezsina

2019. február 5.

Szerintem ez egy tök rendben levő krém, több mintányi mennyiséghez is hozzájutottam és nagyon kedveltem, azért nem veszem meg mert nincs benne fényvédő és így nem lenne elég nappalra. Általában emiatt akkor használom, ha délután vagy este újrasminkelek és a lemosás után szükséges azért egy kis hidratáló is. Semmilyen kellemetlenséget nem okoz a használata, tényleg csak a fényvédő hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

CeCeDrake

2019. január 30.

Rengeteg tubussal elhasználtam belőle.
Kellemes az illata. Elég testesnek tűnik, de csak tűnik, mert igazából egy könnyed krém. Hidratál és nem fénylik tőle a bőr. Gyorsan beszívódik.
Elképzelhető, hogy valamikor megint megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Rengeteg tubussal elhasználtam belőle.
Elképzelhető, hogy valamikor megint megveszem.

bija

2018. november 13.

Jajj de szerettem ezt a krémet! Ennél olcsóbb, szebb összetételű hidratálót használok, de valahogy ezt mégis szívesen próbáltam ki. Tetszett az illata, kellemes érzés volt a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Terkabarka

2018. október 15.

Nagyon erős illata van. Jól hidratál, könnyű krém, hamar beszívódik. Nem lesz a kedvencem, de jó termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Vancsa

2018. október 15.

Reggel smink alá használom a krémet, így nagyon bevált. Végre este mikor lemosom a sminkem nem húzódik a bőröm. Primernek jó de remélem találok valami olcsóbbat ami erre a célra megfelel. Csak az ára miatt 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Nooora

2018. június 28.

Eddig a Nuxe-től csak katasztrofális krémjeim voltak, pedig nagyon szeretem a francia márkákat, a Nuxe-el is sokat próbálkoztam.
Végre egy krémjük amiről pozitív véleményt tudok írni, bár az az igazság hogy én csak hosszú repülőutak során használom, kézápolóként :o
Az illata szinte aromaterápiás hatású, szerintem kellemes virágos-gyógynövényes illatú, engem felüdít, a gazdag állaga pedig jól hidratál, és a kiszerelése, mérete utazáshoz ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

timeam

2018. június 25.

Nekem alavetően zsíros a bőröm. Bár ahogy telnek-múlnak az évek, egyre több hangsúlyt kell fektetnem a hidratálásra. Ez a krém nekem teljesen bevált. Hiába "testes", pillanatok alatt beszívódik és matt lesz utána a bőröm. Nem tudom, hogy csinálja, de krémezés közben még sietnem is kell, hogy mindenhova jusson, mielőtt teljesen beszívódik. :) Nyáron talán kicsit sok lehet, de a többi évszakra nekem nagyon hatásos hidratáló.
Tényleg szép arcképet ad, lehet, hogy placebo, de mintha nem tűnnék olyan fáradtank, pedig 2 kisgyerek mellett minden vagyok, csak kipihent nem. :)
Az illata tényleg markáns, de én nagyon szeretem.
Engem megnyert magának. Biztosan újraveszem.

Update: 2018. június: még most is nagyon szeretem, a hatását nálam a mai napig tartja. Nyáron nem használom a nagy melegben, de a többi évszakban megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Az illata tényleg markáns, de én nagyon szeretem.
Engem megnyert magának. Biztosan újraveszem.

pigglypig

2018. április 13.

Pixibox Pureban volt belőle egy kisméretű minta, elhasználgattam, de semmi különös. Egész jól hidratál, de a hidegebb időben kevés, nyárra meg azért szerintem kicsit túl zsíros érzetű. Az illatát én is nehezményeztem, finom meg minden, csak sok. Örülök, hogy kipróbáltam, de csak úgy magamtól nem venném meg, most látom mennyibe kerül - na annyit nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

VanityFair

2018. március 10.

A kifejezetten zsíros bőrömre csak ezt használom már hosszú ideje. Szuperül hidratál, gyorsan beszívódik és nem "veszik össze" sem az alá használt szérummal, sem a fölé kent napvédővel. Az illata nekem kicsit túl parfümös, de sose legyen nagyobb bajom vele, imádom! Ami bosszantó kicsit, hogy kb. 2/3 elhasználása után a maradékot képtelenség kinyomni a tubusból, ezért ilyenkor félbe vágom, és belekanalazom a krémet egy tiszta tégelybe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.