Nuxe

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 9690 7259 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 9690 7259 Ft

A Merveillance® expert arcápoló sorozat a már kialakult, látható mimikai ráncok eltüntetésére szolgál. A bőröregedés egyik legfontosabb okát, a glikációt célozza meg. A glikáció során a cukormolekulák hozzátapadnak a bőrben lévő három legfontosabb fehérjéhez, a kollagén-elasztin-vimentin hálóhoz és módosítják a működését, amitől a bőr ráncos és kevésbé feszes lesz.

A regeneráló éjszakai krém fő összetevői az illatos sásliliom és a konstantinápolyi mimóza. Kettős hatást fejt ki a bőrfeszességért felelős fehérjékre: a már sérült fehérjéket helyreállítja (de-glikációs hatás), valamint megakadályozza a további glikációt (anti-glikációs hatás). Barna alga kivonata az éjszaka folyamán optimalizálja a bőr regenerálódását.

Ár: 9690 7259 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

kissenikor

2019. február 2.

Nem rossz de azert csodaszernek sem minositenem. Mar a tegely aljan vagyok, nem veszem ujra. Pattit nem.okozott, de jo lenne egy minden egyben krem. Nagy rancaim meg nincsenek, de egysegesebb, szebb arcborre vagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Ingrido

2018. április 27.

Egészen érdekes állag. Nem zsíros, de érezhetően testes. Pikk-pakk beszívódik. Intenzív, engem teára emlékeztető illat. Látványos hatás. Nagyon hasonlít nekem egy másik favorit krémemre, ami ugyenilyen árban van, csak rendszeresen van rá akció. Mondjuk, tényleg nagyon jó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

dpreni

2017. október 29.

Tavasszal kezdetem hasznalni es most jutok a tegely vegere, ugyh nagyon sokaig eleg, bar hozza tartozik az igazsaghoz h olykor-olykor a La Roche-Posey Cicaplastjaval valtottam fel. Nagyon megszerettem ezt a kremet, konnyen beszivodik, nem hagy ragacsos, olajos erzest maga utan, es reggel a borom szep, egyenletes. Biztosan ujraveszem! Mar csak nappalra kellene megtalalnom egy ilyen kremet, de azt meg keresem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

kneva

2017. április 29.

2 ml mintát használtam el. A gyógyszertárban mondták, keresnek nekem mintát, valamit, ami all skin types - ebben nehezen szoktam hinni, de ez a krém valóban jó volt zsíros bőrre is. Már az állaga sem az a zsíros, éjszakai krém állag, amit vártam. Meglepően jól beszívódott. A minta 3 alkalomra volt elég.
Az illata erős, mint a Nuxe termékeknek általában, de számomra nem volt zavaró.
Nem vagyok benne biztos, hogy megvenném-e a teljes kiszerelést, inkább keresnék valami könnyedebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Az illata erős, mint a Nuxe termékeknek általában, de számomra nem volt zavaró.

kandi1

2017. március 2.

SZERETEM!!!! Este alig várom, hogy magamra kenjem. Mintha simogatnák az arcomat. Nagyon kevés kell belőle. Még sosem használtam el egy teljes tégely krémet, mindig lecseréltem. Ezt újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

zovanda

2017. február 13.

Tavaly télen használtam és nagyon elégedett voltam vele.Az illata valóban erős,de a hatása kárpótol érte.Ritka az a krém amit a rosaceás bőrömre kenhetek,de ő semmi irritációt nem okozott.Reggelre hidratált,rugalmas egységes lett a bőröm. Gyorsan beszívódik,bár elég zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

Cannes

2016. július 5.

A krém nem rossz nagyon testes de könnyen beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

A krém nem rossz nagyon testes de könnyen beszívódik

Krisz78

2015. június 18.

Kb. másfél hónapja használom ezt a krémet.3 hét után úgy gondoltam, felesleges pénzkidobás volt.
Mostanra visszavonom ezt a véleményem.
Igaz, h. együtt használom a Vichy Liftactiv Advanced Filler-rel, de mostanra "bontakozott ki" a hatása/-uk.
Reggelente kipihentebb látvány fogad a tükörben, pedig 5-6 óránál nem alszom többet.(sajnos)
Nem mondanám csodaszernek és volt már olyan krémem, ami tudott ennyit - csak töredék áron- , de mégis hiányzik, ha 1-1 este esetleg kimarad.
Nagyon testes krém, mégis könnyedén beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.
A szemem melletti nevetőráncokat már nem látom olyan "mélynek", amikor épp nem vigyorgok és a szám melletti "csík" is veszített mélységéből.
Mivel kíváncsiságom határtalan, valószínű kipróbálok mást is miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Mostanra visszavonom ezt a véleményem.
Mivel kíváncsiságom határtalan, valószínű kipróbálok mást is miután elfogyott.

erika0325

2015. március 6.

Jó kis krém, reggelre kipihent bőr látványa fogad, viszont az illatával gondjaim vannak, olyan erős meg nem mondom milyen illata van, hogy fulladozom amikor esténként magamra kenem a krémet. Ez némileg csökkenti a krém iránti lelkesedésemet, bár tény, hogy hamar elillan, na de még sincs rendjén, hogy a krémem minden este merényletet próbál elkövetni ellenem, és bele akar fojtani az illatába:-) Most már elhasználom, mert a hatása tetszik, de újra nem veszem.

Megadom az öt csillagot. Az illatát teljesen megszoktam, sőt meg is szerettem. És még mindig szereti a bőröm, jól esik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ammonium Lactate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.