Nuxe

Ár:   10 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   10 890 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fő bőrsejtek regenerációja korunk előrehaladtával csökken. Szabadalmazott innováció: Kettős növényi sejt (Sáfrány értékes aktív molekulái Murvafürt virágából kivont aktív sejtekben), egy intelligens aktív összetevőcélzott, folyamatos hatással, amely elősegíti az új bőrsejtek képződését. A hatást Kaktuszfüge-kivonat egészíti ki.

Narancsvirág, málna és szantálfa illatú éjszakai krém. 91%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Parabénmentes, nem komedogén.

puderecset

2020. június 11.

Lassan egy hónapja használom már, de nem csalódtam. Szuper kis termék, az én bőrömön simán beszívódik (vízhiányos),nem ragacsos, teszi a dolgát, reggelre szépen üde arcbőrrel ébredek. van, hogy napplra is felteszem, simán bírja a bőröm. Nem allergizál.
DE!!! És itt a de az illata, ahh, nem illata, szaga, az valami rettenet! /Ezért a 4 csillag csak.../
Én ugyan tudtam erről, nem lepett meg, mert volt mintám, de aki nem bírja az erős illatú, ahh SZAGÚ krémeket, annak ez nem fog tetszeni. A hatása isteni, így én a borzasztó szagát elviselem! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 26.

Csak minta alapján: egy kifejezetten testes, vastagabb textúrájú éjszakai krém, lassú felszívódással és egy kissé ragacsos érzéssel. A Nuxe szárazolaja után - ami sokunkat zavar az intenzív illatával, de engem kárpótol a hatásával - ennek a krémnek az illata sokkal elviselhetőbb, számomra nem volt zavaró.
Ahhoz, hogy megalapozott véleményt formálhassak, a 2 ml nem volt elegendő, de nem is keltette fel az érdeklődésemet, így nem lesz belőle vásárlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 26.

anitazs

2018. november 18.

Csak mintát használtam belôle, de így is egyértelmû volt, hogy ez a krém nekem túl nehéz, zsíros. Még így a hideg idô beköszöntével is. Nyáron biztos, hogy nem bírnám elviselni a bôrömön. Vannak ennél sokkal kellemesebb anti age termékek, nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

SPetrus94

2018. június 20.

Bár elsősorban anyukám használja, néha én is utána nyúlok. Erőteljes illata van, nem használnám minden este, de alkalmanként, egy-egy nagyon fárasztó nap után valósággal kisimítja reggelre a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Futureline

2018. június 11.

Valaki kapcsolja mar fel a villanyt Nuxe-eknal hogy kezdjenek el illatmentes termekeket gyartani. Tudom hogy a tomeny parfum a vedjegyuk de egyre tobb az ekcemas, erzekeny boru ember, a szamuk pedig egyre csak no. Ezt sem vettem meg csak megszortak egy rakas Nuxe mintaval a vasarlasom alkalmaval. Kellemes allagu, hamar beszivodo krem, megfeleloen hidratal. Arcon nem probaltam! Az osszes Nuxe krem /szerum mintat a kezemre hasznaltam. Mashova nem is valo. Tomeny parfum krem formulaban. Szamomra ez nem arcapolas, hanem szintiszta marketing.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Kremi23

2018. május 30.

Nálam nagyon bevált a krém, az illata fantasztikus, az állaga is szuper, jól kenhető, gyorsan beszívódik. Biztos újraveszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

pszabina

2018. március 19.

Első próbálkozás ezzel a márkával, a 15 ml kiszerelés van meg és nem okozott csalódást. Az illata nagyon kellemes, jó az állaga, az olajos részeken kicsit tovább tart míg beszívódik, de remekül végzi a dolgát és a szem alatti sötét karikák is szépen visszahúzódtak, alig 3 hét után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

pmargareta9

2016. július 1.

Imádom! Nem sok véleményt találtam róla, ezért félve rendeltem meg, de csak pozitív tapasztalataim vannak. Pár helyen olvastam, hogy a Nuxe termékek illata nagyon erős, de én szeretem. A férjem és a kisfiam is imádja az illatát, egész este szagolgatnak. :) Már első használat után láthatóan csökkent a ráncaim mélysége reggelre, puha, selymes lett a bőröm. Könnyű, gyorsan beszívódó állaga van, szinte issza be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Bougainvillea Glabra Leaf Cell Extract, Theobroma Cacao Callus Powder
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Hyaluronic Acid, Ammonium Lactate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.