Nvey Eco

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 18.

Vedd meg online: Naurel.hu, 8290 Ft

Természetes fedést biztosít. Az ásványi pigmentekkel, valamint édesmandula-, sáfrányos szeklice- és kamillaolajjal készült alapozó ápolja és simává varázsolja a bőrt.

6 árnyalatban kapható.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Natrue és az NSF minősítésével rendelkezik.

Ár: 8290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Októberi Lány

2019. július 14.

Elég érdekes jelenség, hogy bizonyos bio termékeknél (ennél is) ugyanaz a néhány felhasználó csupa max pontot ad, mintha lenne pár kimondottan erre a célra kreált profil. A nyelvezetből is könnyű kitalálni hogy ki az aki tényleg használt egy terméket és ki az aki csak fel akarja húzni az összértékelést.
De magáról az alapozóról:
A teljes pénzkidobás találó kifejezés. Semmi fedése, zsíros/kombinált bőrre kenve pedig csillog mint egy diszkógömb. Próbáltam keverni más alapozómmal (Purobio), de úgy sem az igazi. De legalább van relatíve világos árnyalat is. Csakhát minek.
Ja igen, a gyártási éve 2015, a vadiúj bioáruház polcáról levett, újonnan vett darabnak. Felteszem ezek szerint ez a legfrissebb beszerzés? Kissé avas illatát ennek tudom be, bár az igaz hogy a fém lezáróka elvileg garantált bizonyos tartósítást de valahogy akkor se stimmel az egész.
Összefoglalva: majd’ 9000 forintért van egy kétes minőségű, harmadosztályú BB krémem ami legalább (elvileg) káros anyagoktól mentes. Remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

De magáról az alapozóról:

Nono1322

2017. február 1.

Csak legekben tudok beszélni erről az alapozóról. Először is imádom, hogy természetes, nincs tele mindenféle adalékanyaggal. Másodszor nekem remek hidratáló is, érzem, hogy nagyon szereti a bőröm. Amit bio készítménnyel nem tapasztaltam korábban, hogy tartós is. Reggel felviszem és egész nap szépen fed. Az árnyalata pont passzol a bőrömhöz és nagyon természetes, egyáltalán nem ordít, hogy alapozó van rajta. Tényleg csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kovikata

2016. május 18.

Szépen fed és nagyon könnyen lehet vele dolgozni. Kicsit féltem tőle, hogy nem lesz elég tartós, de simán végigcsinálok vele egy egész napot. Szerencsére sikerült a megfelelő árnyalatot kiválasztanom. Bejött az NVEY ECO - imádom a szemhéjpúder palettájukat és a szempillaspiráljukat is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

szivarvany80

2016. április 13.

Megtanultam, ha bőrápolás, akkor csakis a tiszta, természetes készítményekben hiszek, főleg, ha a bőröm épsége a tét szó szerint…. végre van olyan organikus alapozó, ami valóban fed és ápol, egységesít… nekem több mint fél évig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Agnessa

2016. január 14.

Mivel problémás a bőröm, már egy éve természetes sminkszereket használok. Gondoltam a porpúderem mellé beszerzek egy természetes alapozót is és ezért rendeltem ezt az alapozót. Hát jól befürödtem vele.....A fedése jó lenne, de se blenderrel, se minőségi alapozóecsettel sem tudom rendesen eloszlatni a bőrömön!! Gyönyörűek az összetevői, de használhatatlan számomra! Kétszer próbálkoztam vele, de rettenet sok idő mire rendesen, úgy ahogy vállalható arcképet varázsolok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

rosetta5

2015. május 19.

Valamelyik hétvégén a tévében hallottam az organikus sminkszerekről és annyira tetszett, amiket elmondtak róluk, hogy még aznap rendeltem párat, többek közt ezt az alapozót is. Sajnos korábban gyakori volt, hogy pattanásos lettem bizonyos készítményektől, volt, amelyiknek a színe nem tetszett és olyan is, amelyik egyáltalán nem fedett. Kicsi félve választottam, mert magam is tapasztaltam már, hogy a természetes készítmények hiába egészségesek, de nem olyan tartósak vagy jó állagúak, mint a hagyományosak. Nagyon hamar megérkezett, ez külön öröm volt. Aznap este épp buliba készültem, úgyhogy ki is próbáltam gyorsan. Annyira kellemes az illata, hogy első szaglásra beleszerettem. Szerencsém volt, mert az árnyalat, amit kinéztem, pont illik a bőrszínemhez. Olyan érzés volt felkenve, mintha valami nagyon kellemes arckrémet használtam volna és szuper a fedése. Felbátorodtam, kipróbálom a hozzá illő púdert is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.