NYX Professional Makeup

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szempillaspirál rostszálakat tartalmazó alapréteggel és fekete fedőréteggel a dús szempillákért.  Vidd fel az első réteget, utána vidd fel a rostszálakat, majd vigyél fel még egy réteg spirált.

violetti

2019. szeptember 11.

Jaj én úgy örülök ennek a szempillaspirálnak! Végre látható eredményt produkál. Kicsit finoman kell bánni a feketével az elején, mert extrém sok festéket vesz fel a kefe, de ez más szempillaspirálnál is így van. A fehérrel is óvatosan, mert ha belemegy a szemedbe, akkor viszketni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Általában csapongok a szempillaspirálok között, de amióta rátaláltam, csak ezt használom. Dúsít, hosszít, szuper. Az egyetlen hibája az ára. Emiatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

VargaKata15

2018. május 29.

Ezt a spirált nekem találták ki :D alapvetően imááádom a pókláb pillákat, van, hogy egyszerre 3 spirált használok és azokat egymásra rétegezem, ez a sminkelésem leghosszabb része. Na ezt a fehér részekkel teljesen ki tudom váltani végre. De ami ennél is fontosabb, hogy végree egy spirál, ami nem kenődik fel a szemhéjamra. El se merem hinni, hogy sikerült ilyet találni (vagyis igazából 2-t, mert a worth the hype spirál sem kenődik fel, csak az nekem nem elég drámai :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

pacsirszkyh

2018. május 26.

IMÁDOM! Gyönyörű pillákat varázsol póklábhatás nélkül, kicsit macerás használni és ügyelni kell, hogy a kis szálak ne menjenek a szembe, mert az nem a legjobb érzés, de megéri időt fecsérelni rá, ugyanis a lemosásnál visszakapjuk ezt az időt, mivel szuperhamar lejön, nem maszatosan, a törölközőim is örülnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

KDoraa

2018. február 12.

A 27 évem során nem kevés szempillaspirált kipróbáltam már, mindenféle kefével és ígérettel, hogy ilyen-olyan tartós, nem potyog stb., de sajnos legyen szó kb az összes drogériás márkáról, mindegyik a süllyesztőben végezte nálam, mert bár persze szép pillákat csinálnak, de fél óra múlva a szemem alatt és a szemhéjamon végezték. Sajnos a szemeim extra könnyezősek, legyen hideg vagy meleg, biztos ez sem a legoptimálisabb a szempillaspirálok használata tekintetében, de nem akartam elhinni, hogy nincs egy olyan sem, ami nem kopik le fél óra alatt.
Kb 2 hónapja leltem rá a NYX double stacked szempillaspiráljára és azóta meg sem fordul a fejemben másikat venni, mert ez életem első olyan spirálja, ami tartós és hiába könnyezik a szemem, minden a helyén marad. Magam is alig akarom elhinni, de tényleg így van. Így bár jóval drágább, mint a sima drogériás szempillaspirálok, de abszolút megéri az árát. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

sackoka

2017. szeptember 7.

Második NYX-es szempillaspirálom, az első hatalmas nagy csalódás volt, de ezt szeretem, szép szempillákat csinál, viszonylag tartós is. A nylonszálakat csak néha- néha használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

szilvasitimea

2017. július 4.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Nagyon hosszú szempillákat csinál ezekkel a fehér rostszálakkal együtt. Azonban ezekkel a kis cuccokkal vigyázni kell, mert belemehet a szembe és csípi. De óvatosan kenve nem okoz gondot. Én még pluszba göndörítek is, és "Neked műszempillád van ??" hatást ér el. De nem szabad sok réteget tenni, mert a 3.ik után nekem pld csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.