NYX Professional Makeup

Ár:   6000   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agica173, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 6.

Ár:   6000

10 intenzíven pigmentált gyöngyház szemhéjpúdert tartalmazó praktikus sminkpaletta.

Nikoletta96

2016. június 16.

Nagyon tetszenek a színek, 5matt és 5 fényesebb, ami nálam + pont, mert váltogathatom a szemsminkem színét, szeretem a válozatosságot. Nagyon pigmentáltak. Rengetek szemhélypúderom van, két fiók zsúfoltig tele. Nagy sminkgyüjtő vagyok és nálam ez a paletta a csúcson van!!!! Tartósak is a színek, nekem gyönyörű!! Nem sajnáltam érte a pénzt, mert Rimmel, Catrice stb stb is jó, de ez magasan a legjobb! Amit kifejezetten imádok benne az a tükör, el kell csúsztatni és egy nagy tükör van az alján egy adagolóval (azt még nem használtam) Nekem maximálisan jó, imádom. Millió csillag! 5*♥♥♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

mariib

2015. március 2.

Nem rossz, nem rossz, de nem is feltétlen "must have" termék. Változó a színek minősége, a pigmentáltságuk hagy azért némi kivetnivalót maga után, bár a fehér hasznos alapnak, mert felerősíti a színek élénkségét, ezért én mindig azzal kezdem a sminkem. Tetszik, hogy a 10 színből 5 matt, 5 pedig fényes finisű, és elég jó a színválogatás is, natúr és alkalmi smink is készíthető vele. A fekete a legpigmentáltabb, a lila a leggyengébb, bár a dobozban nagyon ígéretesnek tűnik, felkenve sajnos közel sem olyan szép, mint a palettán. Nekem a selyemfényű sötétbarna a kedvencem az alsó sor közepén. Én az USA-ban vettem $15-ért, az még elfogadható ár, de 6000 Ft-ot nem adnék érte. Jóindulattal adok rá egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.