NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kucmuc, Módosítva: 2014. október 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Különlegese keféje extra hosszú és intenzív fekete szempillákat varázsol.

CeCeDrake

2015. november 24.

Nálam ez egy egy hónapos spirál. Utána már nem ér semmit. 3 hónapig használok egyet, de ezt addig nem lehet. Ha számolok, akkor ez kb 3000, a kedvenc UMA WoW spirálom 1200, amit negyed évig lehet is használni, akkor utóbbi nyer. Viszont nekem tetszik, meg rendre újra is veszem, mert észrevétlenül csinál hosszú pillákat. Használok mellé olyat, ami dúsít is, ha nem csak szép természetes hatást akarok elérni.
Pozitív, hogy az alsó pillasorra is anélkül tudom használni, hogy a fél arcom fekete legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

profectuscat

2015. július 7.

ez egy.... rakás szerencsétlenség :( fájt a használata, nem csinált szép pillákat, ilyen vízezett hatású pilláim lettek, mint mikor kijövök a zuhany alól. Színt, tartást, semmit nem adott nekik. Nem is értettem, hogy tehették bele ezt egy pixiboxba.. ja meg a szaga... persze nem szagolgatjuk, meg kit érdekel, de ez förtelmes műanyag szagú volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

ingrid0411

2014. október 23.

Hát én sajnos nem tudok ilyen jókat mondani erről a spirálról, mint az előttem szóló. Nekem is ez lapult az októberi pixiboxomban, de nem nyerte el a tetszésem. Kis szálak vannak benne, ami ugye a pillák hosszabbítására szolgál. Na ezek össze vissza állnak. Nekem pont, hogy póklábas pillákat csinál pedig alapból nincs panaszra okom, mert szép és hosszúak a szempilla szálaim. Számomra az egyedüli pozitívum, hogy tartós nem kenődik és nem is pereg le, este pedig mégis könnyen le lehet szedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Szaszmancs

2014. október 23.

Nem bírok magammal, muszáj véleményeznem, pedig elterveztem, hogy várok még, de nem megy. Pár hete a pixiboxban ez lapult és bár használatban van 3-4 szempillaspirál, csak rávetettem magam megváltoztatva ezzel a spirálokról alkotott véleményem. Ugyanis én nem szoktam ezekre jelentős összeget kiadni, eddig a Lovely üdvöskéje volt a kiskedvenc, korábban Avonos vonalon mozogtam és a legjelentősebb ilyen irányú befektetésem néhány Maybelline spirci volt. Ennyit az összehasonlítási alapokról, mert hogy ez a NYX a legjobb, amit életemben próbáltam, úgyhogy örömmel újraveszem, ha eljön az ideje. Számomra az jelentette a legnagyobb változást, hogy nem kell túl sok festékkel trükközni, ugyanis rendesen le van szűkítve a nyak, lehúzza az összes felesleget a keféről, így minimális festékkel tudunk dolgozni. Ennek köszönhetően nem lesznek csomósak a pillák, sőt, szépen szét lehet őket választani és még a szemhéjunkat sem mázoljuk össze véletlenül. Nagyon jól lehet építeni is. A festék gyorsan szárad, de nem keményíti meg a pillákat, úgyhogy igazán komfortos viselet. Nap közben nem pereg, nem kenődik fel, nem csinál semmi bosszantót, este pedig viszonylag könnyen lemosható. A keféje elsőre szokatlan ugyan, de hamar rá lehet érezni és van ráció a kialakításban is, mert a külső szemzugban, ahol összeérnek az alsó és felső pillák, ott pont vékony eszközre van szükség, míg a belső szemzugból a szégyenlős szálakat a kis bumszlival ki tudjuk csalogatni. Érdekes még, hogy a kefe rugalmasan illeszkedik a rúdhoz(?), ami szintén kényelmesebb használatot tesz lehetővé, csak óvatosan kell visszacsúsztatni a tubusba, mert könnyen meghajlik. Ja és a végeredményről: szépen szétválasztott, dús és hosszú szempillákat kapunk, amik mégis természetesek maradnak. A vastag festékréteget és a póklábakat el is felejthetjük. Szeretős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, PEG-40, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2