NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Rugalmas ecsethegyével meglepően könnyű tökéletes, pontos tusvonalat húzni.

9 élénk, csillámos árnyalatban kapható

Klajdi

2019. augusztus 4.

Update: Sajnos csípi a szemem továbbra is, így nem tudom használni. :(

Csillogó ezüst színben kaptam meg egy barátnőmtől. Eddig nem használtam tust, szemceruza-párti vagyok, de tényleg meglepően könnyen bele lehet jönni. Szépen fed, és hamar szárad. Tartós, a nap végén is a helyén van. Esti sminkhez csodás igazán, de a nappalit is feldobja. A micellás víz leviszi este, nem marad nyoma. Ami negatívum, hogy a csillám pereg róla, és könnyen el is kenődik (nem a szín, hanem csak a csillám). Illetve az első pár alkalommal eléggé csípett, mostmár csak akkor ha véletlenül belekenem a szemembe, szóval vigyázni kell vele. Újravenni nem fogom, de mint ajándék örültem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Update: Sajnos csípi a szemem továbbra is, így nem tudom használni. :(

dorothyk

2018. április 4.

Az arany színű van, imádom! Mindenhogyan! Gyönyörűek a csillámok benne, gyönyörű a színe, az ecsetével is könnyű számomra a felvitele, minden sminket fel tud dobni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Szoniboni

2018. március 30.

Imádom, több árnyalatban is megvan, szuperül fel lehet vele dobni egy egyszerűbb sminket. Drogériás csillámos tusok közül kiemelkedő szerintem a minősége is. Azért 4 csillag, mert ha ki szeretnék vele tölteni nagyobb területet, mondjuk az egész mozgószemhéjamat, akkor elég nehéz foltmentesre, egyenletesre megcsinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Tbarbiii

2018. január 11.

Arany színben vásároltam meg az ünnepi időszakra, egyszerűen imádom ! Nagyaon tartós és intenzív színű és a csillámok sem potyognak lea szemeről. Rettentő mutatós sminket lehet vele csinálni nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

mautika

2017. november 12.

A zöldeskék es a lila tulajdonosa vagyok, de amíg a zöld tökéletesen pigmentalt, es egyszerű felvinni, addig a lilanak az ecsete es a pigmentaltsaga is hagy nemi kivetnivalot... Igy összesen 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Sanshi

2017. október 19.

A Nude árnyalatot vásároltam, teljesen meg vagyok vele elégedve, csodás sminkeket lehet vele készíteni, akár a mozgószemhéjra is felvihető, nagyobb felületre az extra csillogás érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Diana23

2017. június 10.

Imáádom ! 💗
A szemhéjtusok kedvelőinek örömére manapság nagyon divatosak a különböző színes és csillogós "glam" tusvonalak, szinte mindenhonnan ez árad, instagram, youtube, facebook stb. Én is ezen ingerek hatására szereztem be a legelsőt, a Glam Nude árnyalatban, ami nagyon mély első benyomást is keltett bennem 😵
Eleinte nagyon féltem használni, remegő kézzel próbáltam egyenes vonalat húzni, szerencsére nagyon hamar megtanultam tökéletes tusvonalat pingálni a fekete fölé 🖌
Ez az ecsetfejének is köszönhető, mert baromi egyszerű vele dolgozni, a tartóssága és a fedése is 5 csillag, amiben eleinte kételkedtem, de nagy örömömre pozitívan kellett csalódnom. 😍
Azóta már 3 árnyalattal is bővítettem a repertoárt és azóta sem győzök betelni velük ! 😊 😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Imáádom ! 💗

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.