NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Úgy tervezték, hogy párosítva a HD Studio alapozóval, selymes smink alapot képezzen arcodon. Kitölti a pórusokat, csökkenti a finom vonalakat és ráncokat ezáltal egy matt arcfelületet képezve. Biztosítja a smink tartósságát, amely órákig, még a legkeményebb stúdió világításnak is ellenáll és tökéletes marad.

originalthea

2018. január 2.

Ragad, de nagyon! Ha sokat felviszek, akkor még fehér is vagyok és az alapozó ezt nem fedi el! Szem primernek elmegy, de hogy ez el dugítja a pórusaimat az szent!
Ha elfogy akkor inkább visszamegyek a Maybelline primeréhez... az legalább jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

mkoles

2017. november 27.

Fura fehér maszkot hagyott az arcomon, pedig majdnem papír fehér vagyok magam is. Alapvetően a sminkem tartósságához nem adott semmit, sőt kissé csúszott rajta az alapozó.
A szaga undorító, majd lefordultam a székről. Általában,ha egy terméket nem szeretek, akkor is használom, míg el nem fogy. Ez tki kellett dobnom félúton, mert annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Mariliisa

2017. január 18.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos nem vált be. Az illata borzasztó, de ezt még el tudnám viselni, ha tényleg működne. Ugyan jól fotózható, az eredmény fényképeken nagyon látványos, élőben, közelről elég csúnyán mutat az arcomon. Egyszerűen bármit csinálok, bármivel, bármilyen vékonyan viszem fel, nagyon csúnyán beleül a pórusaimba, főleg az orcámon és az államon, ha rákenem az alapozót, darabos lesz ezeken a részeken. Ehhez képest az orromon nagyon szépen eltünteti a pórusokat, és jól oszlik rajta az alapozó, de csak ott. Annyi pozitívumot tudok róla mondani, hogy jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

voguemerge

2015. április 9.

6000 ft-ért sokkal jobb primerek vannak. A szaga nagyon nem jön be, túl fehér, és semmit nem csinál. Olyan, mintha naptejet kennél magadra. Szeretem az NYX cuccokat de ez nagyon nagy csalódás volt! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 9.

Tücsike85

2014. december 28.

Első használatkor sokáig gondolkoztam mire is emlékeztet az állaga, illata. Rájöttem: a gipszre, persze még folyékony állapotban. Szóval a kezdeti sokkon túllépve azért felkentem az arcomra, ahol szintén furi volt, megállt a pórusokban. De rákenve az alapozót mégis működőképesnek tűnt, szóval kimerészkedtem az utcára. Azóta, ha a sminkem tartósítása a cél, mindenképp hasznàlom. Fényképeken, vakuval végre nincs zombifejem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

csokiskex

2014. április 18.

Ez a NYX márka? Hát akkor köszi, de nem :-( Pozitívan igyekeztem hozzáállni és több termékét is kipróbáltam, de talán ha 1-re tudtam azt mondani, hogy elmegy.
Ezzel az a gondom, hogy semmit nem csinált, csak beolajozta a bőröm :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Ezzel az a gondom, hogy semmit nem csinált, csak beolajozta a bőröm :-)

Scarlett91

2014. január 9.

Szerintem ez a primer semmire nem jó, a leírtakból nekem egyiket sem teljesítette.
A sminkemet meg pláne nem tartósította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

A sminkemet meg pláne nem tartósította.

LexiSmink

2012. december 16.

Már előre kijelentem, hogy a hiba bennem van. Rájöttem, hogy nekem teljesen felesleges minden olyan termék, ami HD előnevet kapott, hisz egyszerűen nem érzékelem a különbséget nappal utcán az arcomon kifestve. Hát ennyi. Fogalmam sincs, hogy jobb-e a sminkem tőle, vagy szebb-e. Kipróbáltam, de ugyan olyan a sminkem, mint amikor nincs alatta ez. Szóval nem is tudom ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

blogozdki

2012. március 29.

Nemrég kezdtem el használni, szerintem nagyon jó, de csak az alapozóval. Anélkül semmi értelme. Jól mattít, nem mászik el a smink az arcomról, nap végén is tartós (pedig elég problémás a bőröm). Talán annyi negatívumot tudok elmondani róla, hogy kicsit macerás szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Diethylhexyl Maleate, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Dimethicone, Trihydroxystearin, Glyceryl Stearate SE, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, C13-14 Isoparaffin, Lecithin
Emulgeálószerek: PEG-15 Glyceryl Stearate, C12-14 Pareth-7, Glyceryl Stearate SE, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-7, Xanthan Gum, Lecithin, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: C12-14 Pareth-7, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-7, Xanthan Gum, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.