NYX Professional Makeup

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vibráló szemceruza mely szemhéjpúdernek is használható. Krémes állagának köszönhetően könnyen siklik a szemhéjon, nem ül meg a kis ráncokban.

Ár: 750 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: kézfejen egyszer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
*FÓLIÁS* NYX Jumbo Szemceruza
Ár: 1700 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Fóliás bontatlan, Helyszín: Budapest, Jászberény, fizetés: Posta/FoxPost
Vjudit10

2019. november 18.

Én is a híres “ Milk” színt szerettem volna megvenni, de figyelmetlenségem miatt a Cottage cheese (608) landolt a kosaramban. Gyöngyházszínű fehér, de ezt is kitűnően használható belső szemzug kiemelésére, különleges, csillogó tekintetet kölcsönöz.
Könnyű vele dolgozni, akár ujjal vagy ecsettel is felvihetjük. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Könnyű vele dolgozni, akár ujjal vagy ecsettel is felvihetjük. Szeretem.

2019. november 12.

Imádom! A színes szemhéjpúderek élénkebbek rajta és a belső szemzug kiemelésére is jó(milk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

gvivcso92

2019. június 5.

A milk árnyalatot én nem alapnak használom, szerintem arra inkább mindenki használja a primert amit direkt erre találtak ki (:D)
Én arra használom hogy a kis szemeimet “kinyissa”. Van még egy csodakékem amivel meg ecset segítségével időnként a felső szemhéjamat húzom vele cicásra
Nekem tökéletesen bevált 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nekem tökéletesen bevált 🥰

silver

2019. április 12.

Évekkel ezelőtt coffee_pls blogján olvastam, hogy a híres-neves Milk (matt fehér) árnyalat tökéletes highlight nagyon világos bőrre.
A belső szemzugba szoktam használni, ez a napi sminkem szinte kihagyhatatlan lépése. Nagyon kevés kell belőle, egy kis ceruzaecsettel eldolgozom, az eredmény pedig diszkrét, nehezen észrevehető de mégis imádom a különbséget, egészen kinyitja a tekintetem.

Szemhéjalapnak viszont csapnivaló: ugyanúgy csíkozódnak vele a szemhéjpúderek, mint nélküle.
Szóval nem tökéletes, de az én elvárásaimnak teljes mértékben megfelel. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Dortya

2019. február 2.

Hol is kezdjem.. az egyetlen pozitívum a termékkel kapcsolatban az az hogy a színek élénkebbek rajta a fehér alap miatt (itt ki is derült hogy szemhéjalapnak használom)
Rejtett szemhéjam van, emiatt nap végére “felgyűrődik” ilyen kis sötét csíkokba a termék.
Lehet egy kevésbé rejtett szemhéjú embernek tökéletes alap, nekem sajnos nem vált be :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 1.

A matt feher arnyalat van meg. Vizvonalra is szeretem, tartos, illetve elenkebb szinek ala szemhejalapnak is bevalt 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

csanna25

2019. január 8.

Kedvenc NYX termékem. A Yoghurt és French fries tökéletes a mindennapi sminkhez. Nagyon zsíros a szemhéjam, ezért a mac paint potokat használom alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

browning

2019. január 7.

Nagyon jó, csak kicsit drága. Egy vadabb színt választottam (612) így nem használom minden nap, de tartós, krémes, nem kenődik, nem irritálja a szemem. Jól pigmentált. Nem törik a hegye sem, jól faragható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon nagyon szeretem :) Nem szemceruzának használom, a Yoghurt árnyalata van meg, és én azt vagy az egész szemhéjamra viszem fel, vagy csak az alsó szemhéjamra. A szememet nem húznám ki vele, mert tudom, hogy túl krémes az állaga és nem teljesen szárad meg, de egyébként nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Landee

2018. december 3.

Szemceruzának túl krémes, kenődik, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Szemceruzának túl krémes, kenődik, többet vártam tőle.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.