KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vibráló szemceruza mely szemhéjpúdernek is használható. Krémes állagának köszönhetően könnyen siklik a szemhéjon, nem ül meg a kis ráncokban.

Ár: 1500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nekem is a Milk árnyalatú van meg de nem sikerült megszeretnem, így nem is igazán használom. Párszor próbáltam szemhéjpúderek alá alapnak, hogy élénkebbek legyenek a színek de nekem egy idő után beleül a ráncokba, nem mutat szépen. Kár érte, nagyon akartam szeretni, de nem működik rajtam.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

fsanna

2018. augusztus 12.

Milk árnyalatban van meg, az alsó vízvonalamra szoktam felvinni. Eleinte nagyon tartós volt, még a sírást is kibírta, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy könnyen kopik. Pedig ez a legjobb fehér szemceruza, amit eddig használtam, kár lenne érte.

fsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Judit1987

2018. július 22.

A milk árnyalatot használom szemhéjalapnak általâban, nagyon szép élénkek lesznek tőle a színek. Tartós és jó állagú. Papírba csomagolva, hűtőben lehűtbe hegyezem. :)

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

javi

2018. július 14.

Nekem a legjobban működő szemhéjfesték formula a krémes, de ez sajnos nem lesz a kedvencem. Beleül a ráncokba és ez sokat rondít az összképen. A Cashmere árnyalat van meg nekem, a Rimmel ugyanilyen ceruzája (Scandaleyes - Bulletproof Beige) helyett kerestem egy hasonló szép arany színt. Öt óra viselés után már alig látszik.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

rauschzsofii

Korcsoport: < 18
2018. június 15.

A 'milk' árnyalat van meg nekem, szemsmink alá szoktam használni. Valóban intenzívek lesznek a színek, viszont nekem beleül a ráncaimba :(

rauschzsofii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 15.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

A Milk zemhéjalapnak nagyon jó, a színesek pedig állati szépek. Viszont mivel nekem zsírosodik nagyon a szemhéjam, eléggé összegyűlik minden a mélyítővonalban a nap végére.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

draculina

2018. április 16.

Szemceruzának túl krémes, kenődik, viszont kicsit eldolgozva szemhéjpúder alá kenve tökéletes. Nekem a Milk árnyalat van meg, amitől a szemhéjpúderek színe 100x jobb és élénkebb lesz, de másoknál láttam már, hogy pl. feketét vagy valami sötét színt kennek a szemhéjpúder alá ami szépen tud árnyalni. A tartósságával nekem nincs gondom, reggeltől estig bírja és nem is csíkozódik.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Man0ka

2018. február 16.

Imádom, lassan kiváltom a szemhéjpúdereimet :) Nagyon könnyű vele dolgozni, és olyan füstös hatást is eltudok vele érni, amit más termékekkel csak hosszas idő után. Ezt sitty-sutty felkenem, egy ecsettel eldolgozom és kész. 626, 617 a legkedvesebb darabjaim.
!!! TIPP HEGYEZÉSRE !!!
Vegyetek egy papírtörlőt, tegyétek bele, és dobjátok a hűtőbe 15 percre. Ezt követően hegyezzétek ki.

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

!!! TIPP HEGYEZÉSRE !!!

eve57

2018. január 27.

Nagyon szép színei vannak, 4 van meg belőlük. (604, 611, 619, 625) Szemhéjra is szoktam használni őket, nem csak mint ceruza. Viszont primer-t kíván, vagy eltűnik rövid időn belül. Én nagyon nehéznek találtam a hegyezését, de elég sok terméket kapunk legalább. Sajnos ötöst nem adhatok neki a tartóssága miatt, mert van ami, ott marad ahova rajzoltam. De mivel én használok primer-t nem zavar.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

vicka

2018. január 24.

Nagyon krémesek, pigmentáltak, egy élmény velük dolgozni :) Nem csak vízvonalra és szemzugba használom, hanem sokszor felviszem az egész mozgó szemhéjamra, és ecsettel eldolgozom. Gyönyörű a végeredmény, és ráadásul tartós is! Eddig 3 árnyalatot vettem meg, de biztosan fogok még beszerezni többet is!

vicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.