NYX Professional Makeup

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vibráló szemceruza mely szemhéjpúdernek is használható. Krémes állagának köszönhetően könnyen siklik a szemhéjon, nem ül meg a kis ráncokban.

picitina

2021. április 2.

A citromsárga szemhéjfesték a mániám, ezért kerestem alá fehér alapot és ezt ajánlották.
Nagyon szörnyű. Zsírosabb állaga miatt egyáltalán nem tartja meg a színt, elmaszatolódik, de cserébe a ráncokba is beül.
Próbáltam használni szemceruzaként is, nos...a pillákra is felkenődik, elmászik és nem tartós a színe.
Magát a ceruzát hegyezgetni kell, de mivel műanyag a borítása, még ez se egy egyszerű menet...

Nekem ez értékelhetetlen kategória és nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Nekem ez értékelhetetlen kategória és nagy csalódás.

emiko

2020. október 15.

A 609-es French Fries árnyalatot vettem meg. Krémes, jól és gyorsan lehet vele dolgozni, szépen könnyen eldolgozható. Azért vettem hogy a rohanós reggeleken gyorsan fel tudjam dobni a szem sminkem és tökéletesen megfelel a célnak. Maga a szín is csillámos, de általában a born to glow highlighter paletta 2. Sorában lévő barnás árnyalatával szaladok át rajta. Így szépen tart és olyan mintha 20-30 percet dolgoztam volna a szememmel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

kecskesszuszu17

2020. március 10.

Nem rossz, de nem hosszan tartó és hajlamost beülni a ráncokba is. Nem kifejezetten nyúltam utána...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

MLotti

2020. január 21.

Yogurt árnyalatban van meg, gyönyörű rosé-pezsgős, csillogós szín. Szemhéjalapnak használom néha, viszont sajnos azt tapasztalom, hogy nagyon belül a ráncokba, még ha alapot kenek alá, akkor is. Egyelőre még nem találtam meg a megfelelő felhasználási módját úgy, hogy nap végéig szép maradjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Vjudit10

2019. november 18.

Én is a híres “ Milk” színt szerettem volna megvenni, de figyelmetlenségem miatt a Cottage cheese (608) landolt a kosaramban. Gyöngyházszínű fehér, de ezt is kitűnően használható belső szemzug kiemelésére, különleges, csillogó tekintetet kölcsönöz.
Könnyű vele dolgozni, akár ujjal vagy ecsettel is felvihetjük. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Könnyű vele dolgozni, akár ujjal vagy ecsettel is felvihetjük. Szeretem.

2019. november 12.

Imádom! A színes szemhéjpúderek élénkebbek rajta és a belső szemzug kiemelésére is jó(milk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

gvivcso92

2019. június 5.

A milk árnyalatot én nem alapnak használom, szerintem arra inkább mindenki használja a primert amit direkt erre találtak ki (:D)
Én arra használom hogy a kis szemeimet “kinyissa”. Van még egy csodakékem amivel meg ecset segítségével időnként a felső szemhéjamat húzom vele cicásra
Nekem tökéletesen bevált 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nekem tökéletesen bevált 🥰

silver

2019. április 12.

Évekkel ezelőtt coffee_pls blogján olvastam, hogy a híres-neves Milk (matt fehér) árnyalat tökéletes highlight nagyon világos bőrre.
A belső szemzugba szoktam használni, ez a napi sminkem szinte kihagyhatatlan lépése. Nagyon kevés kell belőle, egy kis ceruzaecsettel eldolgozom, az eredmény pedig diszkrét, nehezen észrevehető de mégis imádom a különbséget, egészen kinyitja a tekintetem.

Szemhéjalapnak viszont csapnivaló: ugyanúgy csíkozódnak vele a szemhéjpúderek, mint nélküle.
Szóval nem tökéletes, de az én elvárásaimnak teljes mértékben megfelel. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Dortya

2019. február 2.

Hol is kezdjem.. az egyetlen pozitívum a termékkel kapcsolatban az az hogy a színek élénkebbek rajta a fehér alap miatt (itt ki is derült hogy szemhéjalapnak használom)
Rejtett szemhéjam van, emiatt nap végére “felgyűrődik” ilyen kis sötét csíkokba a termék.
Lehet egy kevésbé rejtett szemhéjú embernek tökéletes alap, nekem sajnos nem vált be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 1.

A matt feher arnyalat van meg. Vizvonalra is szeretem, tartos, illetve elenkebb szinek ala szemhejalapnak is bevalt 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.