NYX Professional Makeup

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vibráló szemceruza mely szemhéjpúdernek is használható. Krémes állagának köszönhetően könnyen siklik a szemhéjon, nem ül meg a kis ráncokban.

Ár: 750 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: kézfejen egyszer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Dortya

2019. február 2.

Hol is kezdjem.. az egyetlen pozitívum a termékkel kapcsolatban az az hogy a színek élénkebbek rajta a fehér alap miatt (itt ki is derült hogy szemhéjalapnak használom)
Rejtett szemhéjam van, emiatt nap végére “felgyűrődik” ilyen kis sötét csíkokba a termék.
Lehet egy kevésbé rejtett szemhéjú embernek tökéletes alap, nekem sajnos nem vált be :)

Dortya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 1.

A matt feher arnyalat van meg. Vizvonalra is szeretem, tartos, illetve elenkebb szinek ala szemhejalapnak is bevalt 🙂

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

csanna25

2019. január 8.

Kedvenc NYX termékem. A Yoghurt és French fries tökéletes a mindennapi sminkhez. Nagyon zsíros a szemhéjam, ezért a mac paint potokat használom alá.

csanna25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

browning

2019. január 7.

Nagyon jó, csak kicsit drága. Egy vadabb színt választottam (612) így nem használom minden nap, de tartós, krémes, nem kenődik, nem irritálja a szemem. Jól pigmentált. Nem törik a hegye sem, jól faragható.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon nagyon szeretem :) Nem szemceruzának használom, a Yoghurt árnyalata van meg, és én azt vagy az egész szemhéjamra viszem fel, vagy csak az alsó szemhéjamra. A szememet nem húznám ki vele, mert tudom, hogy túl krémes az állaga és nem teljesen szárad meg, de egyébként nagyon jó. :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Landee

2018. december 3.

Szemceruzának túl krémes, kenődik, többet vártam tőle.

Landee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Szemceruzának túl krémes, kenődik, többet vártam tőle.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nekem is a Milk árnyalatú van meg de nem sikerült megszeretnem, így nem is igazán használom. Párszor próbáltam szemhéjpúderek alá alapnak, hogy élénkebbek legyenek a színek de nekem egy idő után beleül a ráncokba, nem mutat szépen. Kár érte, nagyon akartam szeretni, de nem működik rajtam.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

fsanna

2018. augusztus 12.

Milk árnyalatban van meg, az alsó vízvonalamra szoktam felvinni. Eleinte nagyon tartós volt, még a sírást is kibírta, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy könnyen kopik. Pedig ez a legjobb fehér szemceruza, amit eddig használtam, kár lenne érte.

fsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Judit1987

2018. július 22.

A milk árnyalatot használom szemhéjalapnak általâban, nagyon szép élénkek lesznek tőle a színek. Tartós és jó állagú. Papírba csomagolva, hűtőben lehűtbe hegyezem. :)

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

javi

2018. július 14.

Nekem a legjobban működő szemhéjfesték formula a krémes, de ez sajnos nem lesz a kedvencem. Beleül a ráncokba és ez sokat rondít az összképen. A Cashmere árnyalat van meg nekem, a Rimmel ugyanilyen ceruzája (Scandaleyes - Bulletproof Beige) helyett kerestem egy hasonló szép arany színt. Öt óra viselés után már alig látszik.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.