NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterrr, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

6 árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Candy21

2019. december 1.

Zöld színben van meg nagyon szeretem nekem tartós én felső vízvonalban használom nap végéig fenn marad nem maszatolódik el vagy folyik le. Jó puha maga a ceruza nem karcol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

szederke

2016. december 6.

A zöld Emerald City árnyalat van meg, és kb 750Ft volt egy német DM-ben. Nekem nagyon tetszik ez a szín, nálam tartós is, biztosan beszerzek még 1-2 színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

sugarcane

2014. szeptember 8.

Egy lila színű birtokosa vagyok, sajnos. A szín szép, de ez a ceruza egyszerűen nem fog a bőrön, csak csúszkál rajta és karistolja. Bóvli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

eszterrr

2013. július 28.

Kettő van meg, egy fehér amit a vízvonalra terveztem használni, de túl durvának tűnik, és egy barna ami kicsit 'chalky'. A tartósságuk nem valami jó, könnyen maszatolódik, de nem borzalmas. A fehérre öt csillagot adnék, mert azon kívül, hogy rajtam nem áll olyan jó, nincs vele bajom. A barnára kettőt. Megérdemel egy négyest, mert olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Hidratálók: Lanolin