NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lexiiii, az összetevőket feltöltötte: vivcsusz, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• Különleges 4 irányú keféjének köszönhetően extra dús és ívelt hatás érhető el.
  • Panthenol - és zöld tea-tartalma ápolja a pillákat.

Kremcica

2017. január 6.

Sajnos nem vált be. Nagyon klassz feketéknél is feketébb de kb ennyi a pozitívuma. Sok festéket vesz fel és talán emiatt is csomósít. Kicsit irritálta is a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Colette221

2014. október 2.

Két hete használom. Szép pillákat csinál, de tuti nem veszem újra, még ha akciós is. Drága, ennél vannak olcsóbbak is, amik ugyan ilyen jók.

UPDATE: Egy újabb csillagot kell levennem, mivel kicsivel több, mint egy hónap elteltével már nem csinál olyan szép pillákat. Kezd sűrűsödni, már inkább összetapaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 2.

melange

2014. szeptember 26.

Hozzám is szépségboxon keresztül került. Elsőre nem volt túl meggyőző, túl sok festéket vett fel, elnehezítette a pillákat, csalódott voltam... Aztán gondoltam adok neki még 1-2 esélyt... sikerült megbarátkoznunk, sőt..:) Lehetséges, hogy a levegő hatására, de már nem vesz fel túl sok festéket, megfelelő technikával remekül hosszítja, dúsítja és szépen íveli a pillákat. Nem utolsó sorban nem folyik le 1-2 könnycsepptől (ellenben pl. a L'oreal spirálommal),ami így szeles időben nem hátrány... tartós, és nem vágta haza a szempilláimat sem. Jelenleg teljesen elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

phoenix

2014. július 13.

Nem rossz, de nem is jó spirál. Rengeteg festéket vesz fel a kefe, szerintem a tubus nyaka nem elég szűk. A hatásával végül is meg vagyok elégedve, szép pillákat csinál, de valahogyan mégsem tudtam igazán megkedvelni. Az árát nem éri meg szerintem.

Részletes teszt képekkel: http://biablogol.blogspot.hu/2014/06/nyx-propel-my-eyes-szempillaspiral-teszt.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

rose

2014. április 9.

Ez az egyik legjobb spirál, amit valaha használtam, bár tény, hogy meg kell szokni. Alig észrevehetőből csinál szép, hatalmas, fekete pillákat, de hajlamos a besűrűsödésre. Én 4-5 csepp szemcseppet (pontosabban műkönnyet) tettem bele, felráztam és nagyon szépen helyrejött, még jobb is, mint új korában. :) Szépségboxban volt, szóval nem hiszem, hogy megvenném teljes áron, de tényleg nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

katka88

2014. február 24.

Hatalmas csalódás ért!!Akárhogyan mesterkedem,szinte semmi eredmény!Illetve annyi,hogy totál összeragad a szempillám,lefelé konyul,és napközben is állandóan azt érzem, hogy megint összetapadt egy tincs!Sírás környékezett tőle!Full gagyi!A Nyx totál leszerepelt ezzel! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Lexiiii

2014. február 9.

Abszolút nem vált be! Ha a felső szempilláimat próbálom vele befesteni, az összeset összeragasztja 5-6 darabra szóval katasztrófa. :( Az alsó szempilláimra viszont szeretem használni, azokat nagyon szépen kiemeli, egyedül ezért kap 2 csillagot. Ár-érték arányban viszont förtelmes. Ennél rosszabb spirálom még nem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

vivcsusz

2014. január 25.

Imádom!

2 réteget szoktam felvinni,dúsítja és nagyon hosszúvá varázsolja a pilláim. Nem okoz irritációt,nem kopik le... Na ez talán az egyetlen hátránya,hogy nagyon nehezen jön le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

Imádom!

Babyborn

2014. január 6.

Nekem is szépségboxból van. Hát nem is tudom....Igazából nem lenne rossz, mert szép hosszú fekete pillakát csinált, dúsít is valamennyire, meg szétválaszt.....a probléma csak az, hogy mindenzt akkor teszi amikor kedve tartja! Egy sietős reggelen ha éppen nem úgy csinálja, ahogy én szeretném, na az nagyon idegesítő tud lenni, mert olyankor olyan mint egy összekötözött lába százlábú.....bár mindezt ellensúlyozza, hogy néha nagyon szép eredménye van....legyen 3*, aztán még barátkozunk

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 6.

beautifullife

2013. december 21.

Szépségbox szerzemény.
Kicsit szokatlan volt nekem ez a ragacsos festék.Első használatkor nem szedtem le a felesleget,és csak úgy ragadtak a pilláim. Utána már tanultam a helyzetből. Nagyon szép hosszú,ívelt pillákat csinál. Az én fekete pilláimnak még erősebb,intenzívebb fekete színt adott,pedig kefén valóban szürkésnek tűnik.Ennek ellenére tökéletesen pigmentált.
Nem szoktam spirálozni,mert inkább ápolom a hosszú,erős pilláimat,de ez nagyon tetszik benne,hogy panthenolt és zöld teát tartalmaz.
Valószínűleg nagyon lassan fog elfogyni az én gyakoriságommal,de ha elfogyna és jó áron találok,akkor újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Szépségbox szerzemény.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.