NYX Professional Makeup

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Magasan pigmentált pirosító, bronzosító és highlighter is egyben, amely biztosítja a természetesen ragyogó megjelenést.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Két árnyalatom is van (Journey, Sugar mama), és meg vagyok elégedve. Nem túlzottan pigmentált, emiatt nehéz túl sokat felvinni, nem lesz tőle az embernek bohóv kinézete, ugyanakkor sokkal jobb termék, mint a Bourjois pirosítója (hasonló a kettő, mindkettő égetett), pigmentáltabb. 4-es, mert azért van jobb pirosítóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Vavoca31

2018. február 22.

Statement red árnyalatom van, ami először kicsit vadnak tűnt. Nagyon jól pigmentált, ezért elég keveset is felvinni, szépen építgetve. Tartósnak találom, bírja az egész napos kiképzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

vzorka

2018. január 20.

Nagyon pigmentált, nekem óvatosnak kell vele lennem, viszont szépen mutat a bőrön. Nagyon visszafogott a csillogása is, az én árnyalatomban nincsenek csillámok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

potoreszti

2017. december 29.

A Spanish Rose árnyalat van meg, és nem szeretem. A teszteren egy nagyon szép fényes rózsaszín volt, gondoltam akár rózsaszín highlighternek is kiprónálom, de amikor otthon swatcholtam nem volt jó. Nálam egyáltalán nem pigmentált és nem is fényes. Van egy H&M-es pirosítóm és kipróbáltam úgy, hogy az arcom egyik felére a NYX-es a másikra a H&M-es és a H&M-es sokkal, de sokkal pigmentáltabb volt, mint a NYX-es. Ez az első NYX-es termékem, pedig eddig nagyon tetszettek, viszont ez egy csalódás volt számomra. Egy időre bőven elvette a kedvemet a NYX termékektől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

rinike

2017. december 22.

Imadom! Egy barackksabb visszafogott arnyalat van meg gyonyoru szine van! Hetkoznapra siman lehet hasznalni alig csillog szoval jo vetel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Diana23

2017. június 23.

Statement red árnyalatban kaptam meg a barátomtól ezt a kis cukorborsót 😻, ha jól láttam akkor ez a legsötétebb és legintenzívebb szín az összes közül... bizony a teszter mintha sokkal pigmentáltabbnak tűnt volna, de aztán otthon kiderült, hogy IGEN. 😅
Nem vagyok a pirosítók bűvésze, de ezzel valahogy lassabban készülök el, körülbelül 10x át kell sikálnom vele az arcomat (oldalanként), hogy látszódjon a valós énje. Végső soron még nem döntöttem el, hogy számomra ez negatívum vagy inkább előny, hiszen szépen óvatosan tudom építgetni a színt, anélkül, hogy bohócnak néznék ki a végén.🤡
Valóban csillámos,ahogy többen írtátok, de mire az arcomra erőszakolom már nyomuk sincs! 😶
Valószínűnek tartom, hogy jelenleg inkább szeretem, mint utálom, a csomagolása nagyon kis édes, a színe is csodálatos, tudom hogy használni fogom sokszor, mert nagyon szépen mutat a végeredmény az arcomon!😊 Az 4 csillag csak azért jár, mert baked blushról van szó, az a feladata hogy ne kerüljön az ecset végére túl sok pigment belőle 😇, viszont szerintem ez hangyányit túlzás ! 🤦‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

szisz5

2017. május 31.

Tesztereket próbáltam belőle. Szemet gyönyörködtetően néznek ki, ez tény, de sajnos tele vannak hatalmas csillámokkal, egyetlen matt/szaténfényűt sem láttam köztük. Sokkal inkább highlighterek, mint pirosítók :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

raczjulia

2017. április 9.

Jó kis pirosító, chiffon árnyalatban szereztem be. Imádom a színét, tartós is. De a kiszerelése számomra nagyon nem praktikus, rettentő picike. Ezért kap csak tőlem négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

primadonna

2017. március 15.

Eddigi legjobb pirosítom! Nekem a chiffion nevezetű árnyalat van meg. Természetes a hatása, tartós. A csomagolása ami még megfogott, az a masni az elején, eszméletlen. Csak ajánlani tudom! Újra vevős!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 Lake / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Propylparaben

Emulgeálószer, felületaktív anyag.