NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Extrém pigmentált, krémes pirosító stick, mely használható orcára, de akár szemre is.

8 árnyalatban kapató

Mesi

2015. október 8.

Jéé, hogy én ezt még nem véleményeztem! Kicsit wax-os felvitelkor, de egyenletesen terül, ecsettel szépen eldolgozható. Szárazabb bőrön nagyon szép, rajtam tartós is, főleg ősszel-télen.
Hibiscus van nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Hibiscus van nekem is.

szog

2015. március 21.

Orchid árnyalatban van meg, és egyszerűen szerelmes vagyok a színébe. Gyönyörű, kicsit barackos rózsaszín arany csillámokkal, hihetetlenül egészséges ragyogást kölcsönöz az arcnak. Én Real Techniques Buffing Brush-sal szoktam felvinni, nagyon könnyen eldolgozható. Kedvenc lett! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

mariib

2015. március 11.

Ez az első krémes pirosítom. A magnolia árnyalat van meg, elég élénk szín, érdemes vigyázni vele, nagyon kevés kell belőle. Én mindig fixálom púderrel. Egyrészt így tartósabb, másrészt pedig visszafogottabb és természetesebb a hatás.
Ez a rúzsszerű stift arra emlékeztet, amikor anyukám gyerekkoromban sminkelt, sokszor láttam, hogy a rúzsát használta pirosító gyanánt is. Egy leheletnyit felkent az arcára, majd szépen elmaszatolta. :)
Nekem azt hiszem, praktikusabb a porállagú pirosító, úgy érzem, kevesebb vele a macera. De lehet, hogy csak megszokás kérdése. Egy szó, mint száz, jó kis termék ez, csak még rá kell éreznem, hogy a legjobb felvinni.
(Nahát, nem is gondoltam, hogy ilyen sokféle parabén van benne!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

(Nahát, nem is gondoltam, hogy ilyen sokféle parabén van benne!)

martinkitty

2014. december 26.

Nagyon tartós. Sokkal tartósabb, mint egy porpúder. Enyhén csillog (orchid árnyalat), de könnyű diszkrétre maszatolni ezért mindennapra, és alkalomra is jó. A stifttel szoktam felvinni, aztán a bőrömön "szétkenem".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

bogcsilike

2013. december 27.

Nekem is az első krémes pirosítóm, először azt hittem, hogy rúzs! Nagyon jó, bár nem nagyon szeretem a NYX termékeket. Tetszik, már nem lehet kapni, ezt is Amerikába vettem azt hiszem hogy 6 $- ért. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Szütyő Beauty blog

2013. december 11.

Sikerült hozzájutnom életem első krémes pirosítójához, és jelentem nem csalódtam. Hozzá kell szokni a használatához, de nagyon praktikus és egészséges arcszínt kölcsönöz a bőrömnek, csak ajánlani tudom. A blogomon írtam róla bővebben, színmintával, képekkel:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

ST-ke

2013. október 31.

ollala! imádom :D orchid árnyalatban rendeltem meg. kiszállítási díjjal együtt nagyon drága volt, de egyszerűen beleszerettem! a fénye miatt nem használom minden nap, eléggé alkalmi pirosító. szemen is gyönyörűen muzsikál, de le kell fixáni mert hajlamos a gyűrődésre. orcán viszont álomszép! nekem ütögetve is működik, bár tényleg nehézkeseben. ujjal kicsit elsimítom, kész :D és olyan kis cuki! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Erbo

2013. március 9.

En nem ertem, hogy nincs meg egy velemeny sem, hiszen ez egy nagyon nagyon jo termek.Praktikus, csak bedobod a taskadba, nem kell ecsetet hasznalni, tartos, a vegeredmenye matt.Nekem a hibiszkusz arnyalatban van meg, nagyon szepen, piszkos rozsaszin.En nagyon ajanlom ezt a termeket, a zsiros borre szerintem egy tokeletes krem allagu pirosito.Por allagu termekkel fixalva tartos is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.